Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
5. máj 2010

jasné, adi, dôjdi 😉 😉 😉

svoradinka
5. máj 2010

dakujem zabi 🙂

tak ja ti zuzi zavolam,ked budem vybavena hadam sa tam dlho nezdrzim.

tak majte sa ja utekam o 13h tam mam byt. paaa

retaux
5. máj 2010

Ahojte!
Svori: tak možno už máš po pohovore. Dúfam, že ti dobre dopadol 😉

klauduska
5. máj 2010

Ahojte!

tak co svori,ako?dufam,ze si pochodila dobre.... 😉

My sme uz spat,uff,poslednym casom vzdy ked ideme do NR,sa vratim s bolestou hlavy a bolestou zaludka.... 😠 nechapem to... 😒 Ale vybavene,od dnes moze moja maminka "akoze" opatrovat Filipka na zivnost.... 🙂

retaux
5. máj 2010

Jáj, tak toto ste boli vybavovať? Toto sú iné blbiny, čo tento štát od ľudí chce. 😠

danielahamar
5. máj 2010

no tak to som už všeličo počula, ale toto ešte nie ☹ , a to vlastne ty jej akože Klaudia budeš posielať peniaze na účet 😀 , aby mala z čoho odvádzať dane, celý tento štát je na hlavu 😕

fiona8
5. máj 2010

ahojte
díky za typy...zuzu a lucka presne také niečo hľadám....ten moon som pozerala aj ja...ale chcem sa opýtať, ked tam bude ešte Jurko spinkať, dá sa polohovať opierka???a kupovali ste cez net alebo v obchode? a kde?
anjelik
ani Tvoj nie je zly, ale tie kolieska mi pripadaju dost velke a to sa mi nepaci...uz teraz na tomto nasom Chicco su velke a nepaci sa mi to velmi...zatial mame aj my tento co sa pouziva z trojkombinacie ale je taky velky neohrabany.....ked mal vanicku pacil sa nam ale teraz..... 😝

klauduska
5. máj 2010

veru,tento stat vymysla same blbiny!!!
Ale kedze idem pracovat,pridem o 256 eur RP a dostavala by som iba 41....a takto ked ma mamina zivnost,len si ju rozsirila teraz,tak mozem dostavat 164... 🙂 aspon nieco naviac,nie?

zuzu80
5. máj 2010

ahojte 😎
fion, ano dal sa polohovat, ak budes vo Vrabloch, zastav sa predvediem ti ho 😉 Ja som ho kupovala cez mmb, cez jednu velmi zlatu kocku, mozem ti poslat ID.
Klaudi, hlavne, ze ste poriesili. Ved nech zije birokracia, cim viac papierovaciek, vybavovaciek tym lepsie 😠
Baby dnes som mala super speci zazitok 😒 Boli sme vymeriavat pozemky s kolegom a na jednom mieste mociar, vstupila som, gumaciky sa zaborili asi po clenky, zabetonovali sa a ja rozbehnuta som pristala v mocarine usadena jak barbina na svadobnej penovej torte 😀 😀 😀 😀 Boze skoda ze nebol fotak, som vyzerala jak motocyklisti po burkovej smrsti na nespevnenej ceste. Blato som mala snad aj tam 😀 😀 😀 😀 Boze este teraz sa musim rehotat, ked som prisla domov a vystupila z auta susedy dochodkyne sa nezmohli ani na odzravenie...asi tam doteraz stoja

danielahamar
5. máj 2010

zuzu, nie že by som sa smiala, ale ánooo 😀

zuzu80
5. máj 2010

Dani, v pohode ja som si skoro cvrkla, som sa nemohla ani postavit. Kolega najskor oci vypucene jak ropucha na D1 ale potom sa nezdrzal a rehlili sme sa tam jak pubosi 😀 😀 😀 😀

imis
5. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
5. máj 2010

No dievcence lucim sa s vami pre dnes, idem sa hodit do normalneho oblecenia a padam pre Elisku do skolky 😉

zabinka
5. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
5. máj 2010

no teeeda zuzi...to by malokto dokazal,nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
6. máj 2010

zuzu 😀 😀 😀 😀
no čaute, dobré ránko...dnes to bola búrlivá noc.....Jurko sa stále budil, nakoniec sepomáhal ani čajík až mliečko a potom zaspal ale zas len na chvíľu... 😠 😠 😠 neviem ako sa preberiem dnes ráno....uff
klaudi...tento štát má vo všetkom také diery 😠 😠 😖 😖 😝
zuzu
ak budem vo vrabloch ,zastavila by som sa ho obzriet, uz som dohodnuta aj s mariankou tak medzi dvoma by som sa rozhodla....dakujem
zatial sa majte

fiona8
6. máj 2010

a ešte aj toto počasie 😠 😠 😠 😠 😠

zuzu80
6. máj 2010

Dobre ranko 🙂 lebo pekne zatial nie je 😒

Pocasie tak akurat na jednu vec. Ani nevyliezat z postele, uz sa tesim ked budem na dochodku 😀 😀 😀 Vstaneme so starym o 10.00 natrieme sa fastumgelom, opatrneme zlezieme z postele, presunieme sa do kuchyne, pockame kym nam s charity prinesu obed, pri novinach si podriememe......jaj uz len prezit tych 25rokov v praci a bude to 😉

Dnes ma caka Nitra mila Nitra, idem si rychlo uvarit kavu, aby som na Tr. Andreja Hlinku v zapche nezadriemala 😀 😀 😀

zuzu80
6. máj 2010

Fion, jasne zastav sa na obhliadku kociku 😉

fiona8
6. máj 2010

zuzu tak perfektne to mas vymyslene 😀 😀 😀 😀 ....len neviem ci 25 alebo 30, vcera daco mleli v spravach,ze do dochodku v 70tke 😅 😝 😝 😝

zuzu80
6. máj 2010

v 70-tke? No konecne daky dobry napad, aspon nebudem musiet umriet na nudu doma pri serialoch na TV Doma, ale pridu na ciernom nablyskanom aute s drevennym spacakom pekny zdobenym rovno na pracovisko

svoradinka
6. máj 2010

Ahojte 🙂

Moj vcerajsi pohovor dopadol asi tak,ze ma skusali. 😝 😒 Mali pre mna pripravenych par otazok. 😕 😲 No ked som sa na ne pozrela myslela som ze sa otocim a vzdam to. Naposledy som sa tie veci ucila v skole a to bolo davno pradavno 😅 Takze musim znova cakat,lebo si pozyvali vsetkych a potom si vyberu,ale ja to asi nebudem 😒

Chlapcov mam dnes doma asi budu chory. Vcera vecer mal teplotu Matko sice dnes rano je v pohode ale ktovie co bude vecer. A Tomasko sa zas rano zobudil s teplotou no dufam,ze to nebude zas agina stazuje sa na brusko a nozky. takze doktorka to isti a to sme sa s mm rozhodli,ze nepojdeme do Bojnic ale pojdeme na milu 🙂 a asi z nej nic nebude ☹ Majte sa a este sa ozvem ked prideme od dr. paa

fiona8
6. máj 2010

ahoj Adi,
vcera bolo aj kamoska na pohovore vo Vinanze a zobrali ju 😉 ty si kde bola?

svoradinka
6. máj 2010

tak uz sme doma a sme marodi ☹ Matkovi zatial nic nie je uvidime vecer ci mu znova teplota nevyskoci a Tomasko ma antibiotika ma zapalene hrdielko a krv v moci o tyzden mame prist na kontrolu tak hadam bude vsetko ok.

fion...nie tam som nebolaa z tej Vinanze mi poslali mail, ze som nepresla do dalsieho vyberoveho kola 😒

dominka11
6. máj 2010

ahojte babulky 🙂 adi, takže marodite doma...tak nech chalani rýchlo vyzdraveju 😉 a čo sa ta take pytali na tom pohovore?

baby, ja neviem akože kedy nas chcu dat na dochodok, zakedy ja budem mat 70, tak to predlžia aj na 75rokov....a potom to už bude naozaj asi tak ako zuzka napisala 😠

my sa dnes chystame konečne na to posledne očkovanie, snad budu mat vakcinu a nič nam do toho nepríde, lebo už 3krat sme to prekladali. Už to chcem mat z krku.

svoradinka
6. máj 2010

ahoj domi......uz davno si tu nebola a uz davno som ta nevidela 😉 ...mali vypracovanych par otazok co sa tykali uctovnictva a mzdach,no a ja som toto mala naposledy v skole,ale aspon som skusila aj ked nemam v tom prax len zaklady tak uvidime co z toho bude,ale moc tomu neverim,lebo ja si ani neverim ☹

svoradinka
6. máj 2010

zienky vcera sa mi odlomilo kusok zo zuba teraz sa ani smiat nemozem 😀

svoradinka
6. máj 2010

a kdeze ste vsetky 😕 ,co ste presedlali vsetky na FB? ☹ 😒 😢

zuzu80
6. máj 2010

no ahojte cukrusky, idem s vami na poobednu kavicku 🙂

svoradinka
6. máj 2010

ahoj zuzu....uz som chcela odist 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre