• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
a na ako čísle dverí sídliš? ak nebude spinkať, dobehnem za tebou...
11. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale no pozrime sa :grinning: :grinning: :grinning: tak anjelikovi Zuzke ujo Feri nestačí :grinning: :grinning: :grinning:
oki, keď už máš tie meninky, špeci želaníčko sa plnííí :grinning: :grinning: :grinning: sadaj a kukaj :grinning: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=BJi-HgA0xFQ
11. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjelik no nezávidím ti tie vybavovačky, my sme boli tiež s mami minulý týždeň, no hororrr :confounded:
11. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vonku máme SUPER počko.......................................................................... na spanie :grinning:
ale vraj sa to má upraviť poobede :sunglasses: takže dáždniky možno vymeníme za slnečné škulky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...c. dveri 305.... :wink: a obed mame od 11,30 do 12,00....
a tety od vedla co k nim ides tak maju obed od 12,00 do 13,00-to aby si sa zbytocne nehnala...... :wink:

dadi a ty si co vybavovala???Inak Vam poviem,ze sa pokusam zhanat infosky co vsetko bude treba pred materskou a po a po narodeni....a je toho riadna kopa..... :frowning2:
11. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, to máš pravdu... je toho kopa... ja som si to všetko napísala na papier a keď som niečo vybavila, tak som si to tam škrtala...

no dadu :grinning: :grinning: :grinning: tééééda, telá pekné, ale vyzeral, že v hlave má nejaký prievan :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi kvôli otcovi, invalidný dôchodok :pensive:
11. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjelik na hlavu nekukaj :grinning: :grinning: :grinning: telo, telo... svaly, svaly... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi no to sa priprav, čerstvá mamička sa riadne nabehá, kým si vybaví všetky papierovačky :angry:
11. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež som mala zoznamku, niečo bolo treba do 15 dní, niečo do 60, niečo do mesiaca...
11. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá, dadu... no keď nepozerám na hlavu, je to DOBRÉ... :grinning: :grinning: :grinning:

pridala som fotečky, tak kuk do albumu :slight_smile:
11. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi chystaj zoznam a pevné nervy :grinning: :wink:

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-porode.php
11. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi, no Emmuška je na spapanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len si to užívaj, lebo bábätká rastú rýchlosťou blesku :wink:
a starká je tiež kočica :wink:
11. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dadu...sikovnica velka!!!! :wink: :wink: :wink: thanx :wink:
11. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,dadadulka casto drobcovi objednavas oblecko?
11. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha dada, Viktorko je bars chrumkavy :grinning: Skoro jak moj macik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Matuskovi si super bodynko vybrala.
anjelik,malu ber so sebou na vybavovacky.Ja som sa uz poucila a drobca vliekla vsade so sebou-tie uradnicky total zmäkli,ci tu,ci v Nitre.Dobreze mi chlebicky nerobili :grinning:
Dada,pocuj ty vasilisa. Ja terza co,ked prechadzamz materskej na rodicovsku? Etse mam niekde behat? Zamestnavatela som poziadala o rodicovsku a zatial s.e.r.k.a na mna.
11. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj eliška, nie moc často...
a ty si z Vrábeľ? priblíž sa nám trošku, neviem ťa zaradiť :sweat_smile: dík :wink:
11. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...tak to asi tiez coskoro zavitas na urad na nase poschodie.... :wink: Nespravime tu dajake stretko??? :grinning: :grinning: :grinning:

dadi...no krasnucke bodynko.... :wink:

baby,ja som uz taka hladna.... :frowning2:
11. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis ja som musela behnúť na úrad s tlačivom...

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-materska-rodicovska-dovolenka.php
11. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis tu mi dali tlačivo, s ním som behla do NR a potom ešte sem naspäť a hotovo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: chapenzi? :grinning:
11. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

Opat sa hlasim z Liptova. Dnes je uprsany den a ktovie ci uz tu aj leto neskoncilo,no uvidime. Mame sa fian,dni nam strasne rýchlo ubiehaju. :sweat_smile:

Anjielik...super fotky a Emuska je nadherna a ako uz vyrastla :slight_smile: . Zuzi omylom som ti poslala dve sms,jedna mala byt pre sesterku.

dadu....krasne body.....a mne sa modra velmi paci :wink:

zuzu......prajem vam prijemnu dovolenku a hlavne si tam odddychni :slight_smile:

klaudi....pri Tomaskovi vsetko vybavoval muzicek,lebo my sme mali este trvaly pobyt tu v LM,tak ked sa nam narodil prvorodeny syn manzel siel do LM a on to vsetko musel povybavovat,aspon som mala o jednu starost menej.

domi.....vitaj doma......aj ja sa tesim na nejake foto a zazitky :wink:

zabga.....Vikinka je ale velmi fotogenicka....ano sa asi rada foti....aka je stastna,ze ma novy bicykel :wink:

imis....doma mas uz len svoje deticky? :wink:
11. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šelma je hore, ideme papať :slight_smile: dobrú chuť k obedíku :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja sa pripajam ku gratuláviam, všetkým našim Zuzkám prajem len to naj, nech su stastne aj s krpčekmi :wink:

dadu, krasne bodynko, už aj ja pozerám oblečko :sunglasses:

no veru, tie papiere su naprd a najlepšie, ked ti ani niekde nevedia odpovedat, ked sa ich na niečo pytaš. ja som nemala narok na matersku, dostavala som hned RP a to sme sa nabehali NR . VR...a ešte mi na gynde sestrička zle papier vypisala, tak zasa NR-VR, hruuuza.
11. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi :wink:

dadu - my sme ešte len teraz desiatovali :wink:
11. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som aj ja poobjenávala z tej stranky, vianočné darčeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a samolepku na auto :wink:
11. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidim,ze bess je popularny.Aj ja mam od nich nalepky na auto a tricka pre drobcov.Ja by som si tam vedela vybrat-aj jaaaj!
11. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z tadial objednala tricko pre ocina k narodkam (s velkym bruchom)... :grinning: a pre mna tehu pasy....

tak ja som uz po dobrom obediku a zavrsila som to vyyybornymi zakuskami...zo svadby.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prave som mala "velku navstevu"!!!!Bola tu Zuzi aj s malou Emmuskou..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Take zlatucke stvorenie..juuuj............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee babusky :slight_smile:

ja som sa sem konecne dostala od rana som krajala papriky, paradajky, potom som si poplakala pri cibulke a teraz som dokoncila leco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes viki co chyti do ruk to pokazi dnes ma blby den chuda moje.

ako sa mavate???? :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok