• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
ženy, poďte na kávu :grinning: čo tu mám sama chlípkať...??? :sweat_smile: sem sa, sem...
11. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabga fúha, tebe sa bude s paprikou aj snívať :grinning: :sweat_smile:
11. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snorím po nete, neviem čo variť... asi nabehnem zas na cuketomániu :sweat_smile: toto vyzerá veľmo jedlé

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16926
11. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a toť asi dnešná večera budúca :grinning: rýchle a jednoduché

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16467
11. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadulka, tie cestoviny vyzeraju vyyyborne, neviem, ci aj u nas na veceru dnes take nebudu :dizzy_face:
11. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym Zuzkam dnes prajem vseeeeeetko najlepsie k meninam!!! :sunglasses:
11. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj wurmm, no uvidíme čo je to za ´zázrak´ :grinning:
11. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hurááááá... vyšlo nám slniečkooo... hybaaajme von :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba to vyuzit, kym sa to nezmeni :sunglasses:
11. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam a všetkým naším Zuzankám želám všetlo naj, naj, naj k meninkam :sunglasses:
11. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
Zuzu vsetko naj k meninkam :slight_smile:
konecne som sa sem dostala....v sobotu ma segra svadbu tak si viete predsavit u nas je vsetko hore nohami :sweat_smile:
11. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi vitaj z dovolenky :wink: kdeze ste boli?? kde sa idete stahovat???hmm?? :wink:
11. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a nsej Darinke o to krajsie,ze ma dnes meniny.Tak ti zelame Dadulka nasa vela zdravicka,stasticka,radost z rodinkxy a dobrych susedov :wink: A ked si to uz zacala,tak jeden darek aj pre teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q
12. aug 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko zienky!!!!

Dadi,vsetucko najsamlepsie k meninkam vela zdravicka,lebo je dolezite,vela statsicka,lebo je potrebne,vela lasocky bez ktorej sa neda zit a vela splnenych snickov,aby bolo preco zit... :wink: :wink: :wink:
12. aug 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
chcela som sa VAs spytat ci nepoznate niekoho kto by mi vedel poradit ohladne dohody o vykonani prace a odvodov,ked budem na rodicovckej dovolenke?
12. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko dievčatká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jéééj moje milé susedôčky :slight_smile: ďakujeeem veľmo pekne, ste zlaté :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej,klaudi,tazka uloha.Akoze chces pracovat na dohodu po materskej? Dobre tomu rozumiem?
12. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis ano,takto som zatial dohodnuta,ze by som po materskej robila na dohodu cca 1 rok a potom sla spat do prace.Ale tusim za mna zamestnavatel nebude odvadzat nejake odvody a potrebujem vediet ake a co a zakolko by som si musela platit....Nebudem mat zrejme narok ani na stravne a dovolenku.... :unamused: To som sa dozvedela prave dnes....
12. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, ak budes na dohode bude za teba zamestnávateľ platiť úrazové poistenie 0,8% a garančné poistenie 0,25%.Ty nebudeš platiť nič.Môžeš na dohodu pracovať aj počas materskej aj počas rodičovskej.Síce počas materskej je to diskutabilné, ale ževraj v Sociálnej poisťovni vyšla nejaká smernica, že príjem z dohody sa neberie ako vymer.základ.
12. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opravujem príjem z dohody nevstupuje do vymer.základu.
12. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,marek,diky za info....Takze pre mna nevyplyvaju ziadne povinne platby???Budem teda kryta?
Kto by mi to vedel najlepsie povedat,tety zo socialnej?
12. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malý zaspinkal, ráno vstal hore riťkou a tak to aj vyzeralo... dúfam, že keď teraz vstane, bude oki :slight_smile:

klaudi, no to ani ja netuším, ale myslím si, že pri takejto dohode záleží najmä na zamestnávateľovi...
12. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď si pozrieš stránku porady www.porada.sk aj tety zo sociálnej sa niekedy mýlia.Na tej stránke porady sa treba prihlásiť-sú tam dobré info aj ohladne materskej.Ty chceš pracovať až počas rodičovskej?Lebo s tou prácou počas materskej si to prever, počas rodičovskej jasné že môžeš pracovať-môžeš pracovať na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o prac.činnosti-sú tam podmienky pozri. http://www.portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&aid=864
12. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,pracovala by som len pocas rodicovskej.... :wink:
idem omrknut tu stranku...dik... :wink:
12. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a včera som kuchtila tie cestoviny, boli celkom fajn, len nabudúce ich urobím z polovičnej
dávky, bo ich bolo ako pre závodnú kuchyňu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:

aj ja sa pripajam a daduske prajem všetko naj, naj, naj aby sa jej darilo :sunglasses:
ako pekne ideme z meninkami po poradi :slight_smile:

a ide sa varit uz som si poésedela a idem knedliky zbuchat a segedin :wink:
12. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak darinka všetko len to naj, aby sa ti splnili všetky sny :wink:

klaudi, skus na porade sa popytat, je to super stranka, ja tam chodím vždy ked niečo potrebujem :wink:

fion, stahujeme sa len o kusok dalej, zostavame ale vo vrabloch.
12. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...uz lovim na tych strankach,len niektore temy su este podla starych zakonov.... :unamused:
Inak sme minule isli okolo Vasho noveho domceku s manzelom,tak som mu ukazovala,ze tu budete byvat.... :dizzy_face:ved uz coskoro,vsak?

zabga...segedin??mnam,mnam,mnam..... :sunglasses:
12. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudus dojdi si dat:slight_smile:
12. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja,to by som veru cez obednu prestavku nestihala.... :grinning: :wink:
my dnes mame kuracinku v cesticku...... :dizzy_face: a vecer idem cvicit.... :dizzy_face:
12. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok