Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
24. aug 2009

buenos días seňoritos 😎

ciao zuzu 😎 akos´ bolos´ dovolenkos´... 😎 píš, vyprávaj a preháňaj 🙂 a budú aj fotos?
joj, som ja ale zvedavá žena... 😅 zuzu najprv vydýchni, potom nadýchni a daj kafé 😉

dadadulka
autor
24. aug 2009

Matúško práve zalomil, už mi tu mrnkal, tak som ho šupitom do postieľky vložila 🙂
tak po dvoch jesenných dňoch k nám opäť letko zavíta tento týždeň, vraj...
no uvidíme, lebo ujo Iľko už všeeeličo posľuboval... 😕 😅

dadadulka
autor
24. aug 2009

svoradka parádička, že si takto užívate prázdninky 🙂 chlapci sa určo vytešujú 🙂 🙂 🙂

klauduska
24. aug 2009

dadi...ake pocasie hlasil Ilko,ako som ho nestihala.... 😒

imis
24. aug 2009

Ahojte Vrable!

V najsmaprvsom rade vitam nasu zuzu80 na rodnej hrudi a samozrejme sa pripajam k skupine nedockavcov a cakacov na fotky a zazitky.
Moj vikend- v piatok som to roztocila v life.Bola aquaparty a bolo supeeeeeeeeeer! Sobotu si pamätam len hmlisto 😀 a vcera sme mali 6 vyrocie svadby,tak sme sa boli kupkat aj s tromi svadobcanmi 😀 ,dostala som slnecnicovu kyticku(aj svadobna bola zo slnecnic) a vecer sme otvorili flasu cerveneho do postielky a na 6 vyrocnej schodzi sme zistili,ze mame celkom ok bilanciu-za 6 rokov tri deti a ktovie,co bude o dva roky 😀 😀 😀 😀
No-pekny vikend to bol 😉

dadadulka
autor
24. aug 2009

klaudi vraj má byť pekne slnečno, no uvidíme...

http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/nitra

dadadulka
autor
24. aug 2009

imis tak to blahoželám k výročiu 😉 no pekne ste to roztočili 😀 😀 life is life... 😀

klauduska
24. aug 2009

hm,dik dadi... 😉

imis...no teeeda!!!Tyk ty takto hyris??? 😅 😅 😅 Tak vsetko naj k vyrociu... 😉

zuzu80
24. aug 2009

imis, tak vsetko najlepsie k vyrociu a do roka nech sa dievca podari.....treba neustale zlepsovat skore 😉

A ze life? 😕 Tam som nebola asi 100 rokov ak nie aj viac

Dovolenka bola uplne perfektos - OLÉ, ale sak povypraviam ked bude dake stretko 🙂 Fotos nebudem na MK nahadzovat tak kuk sem : http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

klauduska
24. aug 2009

zuzu...pekne....ale malo...budu este???Vyzeralo to tam pekne...mala Eli sa zapajala do programu?

zuzu80
24. aug 2009

klaudi 😀 😀 😀 😀 malo? To bol taky hruby vycuc, nechcela som tam davat 10 fotiek ako Eliska burala pieskove hrady alebo ako sme sa kupali a viac sme fotili na klasicke kinofilmy, tak ak bude stretko tak prinesiem fotos tam 😉

no Eliska sa do programu celkom zapajala, len do mini klubu ich este nezobrali, lebo este namali 4 rociky a sefka animatorka bola neoblomna

klauduska
24. aug 2009

aha,tak tam brali az od 4 rokov?hm....a boli ste sami ci este s nejakou rodinkou?Vodicka vyzera uzasne.... 🙂
A ako si prezila cestu lietadlom???Dalo sa?Nemali ste nejake meskania?Teraz ine nepocuvam,len ako meskaju lety... 😒

zuzu80
24. aug 2009

boli sme s este jednou rodinkou, ale bolo skoro plne lietadlo malych deticiek 😉 .....to bol hotel zamerany hlavne na rodiny s detmi.....detske bazeny, ihriska, detske diskoteky, kluby....
s lietanim problem nebol....kinedril bol nachystany aj sacik som mala na dosah ruky, ale nastastie nebolo vobec treba 😀 😀 😀

let meskal aj nam namiesto 19.30 sme leteli 22.30, ale dozvedeli sme sa to nastatie 2 dni dopredu, takze ten cas sme mohli travit este pri bazene, na letisko to bolo len necelych 30 min.

dadadulka
autor
24. aug 2009

ojojoj... asi sa budem musieť prihlásiť na ten FB, lebo takto nič neuvidím 😕

dadadulka
autor
24. aug 2009

zuzu tak dovča sa vydarila 🙂 super super amigo mío... 😎 😎 😎

klauduska
24. aug 2009

tak to ste mali super s tym hotelom,ale asi ste podla toho aj vyberali,nie?A inak sa Ti let pacil?Mne sa najviac paci ten start-taky adrenalin trosku.... 😀 No a vrecko som si aj ja vyskusala az teraz prvy krat,aj to,keby nie som tehu,tak mozno ani nie....

Minule davali v spravach,ze turisti, ktori isli do Turecka,tak vzlietli,potom im pilot oznamil,ze sa musia vratit,lebo maju nejaku poruchu a potom cakali dalsich 9 ci 10 hodin na dalsie lietadlo...To by ma asi piclo.... 😠 A chudatka tie deticky... 😒

dadadulka
autor
24. aug 2009

moje nerve, že 9 hodín čakať na let 😲 to si neviem predstaviť ja sama, nieto ešte s dieťaťom 😕

dadadulka
autor
24. aug 2009

klaudi 😀 😀 no ty si veru mala riadne adrenalínový let z dovolenky 😀 až moc...

klauduska
24. aug 2009

veru dadi...vtedy mi nebolo vsecko jedno..... 😒

ved to,ze cakat s detickami,byt tam,pomaly bez jedla,dali im sice nejake poukazky na stravu,ale teda nic moc.... 😠 toto leto vraj je z hladiska lietania najhorsi-meskania a poruchy....

svoradinka
24. aug 2009

Ahojte! 🙂

Ake mate pocasie zienky? Na Liptove je od vcera zima. Velmi sa ochladilo? 😖 Asi sa nam pomaly leto konci ☹

Zuzu....vitaj doma!

klauduska
24. aug 2009

Ahoj Adi!!!

Tu je dnes teplo,ale cez vikendos bolo mierne ochladenie,ale take prijemne....

A co chlapci?Uzivate si posledne tyzdne?

retaux
24. aug 2009

Ahojte!
Tak som vás trošku zanedbávala, ale od dnes sa už polepším. 😉

A čo tu máme nové? Fion ešte neporodila?

retaux
24. aug 2009

aaaaa ešte som zabudla, že som minulý týždeň stretla Klaudi a má krásnučké, guľatučké brušinko 😵 Také najkrajšie tehotenské - už je ho dosť vidieť a nie je ešte maxi. 🙂

svoradinka
24. aug 2009

Ano chlapci si uzivaju,lae dnes asi budeme len doma,po pripade pojde len pred bytovku von,ale velmi fuka vietor. Este si tu uziju tri týždne a stary rodicia tiez.

Luci..nie si samma,aj ja som to tu trosku zanedbavala. 😉

svoradinka
24. aug 2009

a ako vidim aj som zas zabudla pisat 😀

klaudi...a ty este pracujes?

klauduska
24. aug 2009

luci....dik... 😉 snazim si to este uzivat,kym nie je este take veeelkeeee!!!Aj ked sa mi tam dole uz tazsie pozera... 😒
A co si ty porabala,kedze si nas zanedbavala?

Adi...este 3 tyzdne?No pekne,to je riadna maxi dovolenka....A este pracujem,este do konca septembra,ale tak sa mi uz nechce...... ☹

svoradinka
24. aug 2009

No to je,ale asi v lete uz posledna taka dlha dovolenka,a preto si ju uzivam tak ako sa len da............o rok budem rada ak sem pridem na týzden.

klaudi....to je uz len mesiac,to ti rýchlo ubehne a uz budes len doma oddychovat.

klauduska
24. aug 2009

tak,tak...na druhej strane ma zasa manzel strasi,ze co budem doma tolko robit,ze sa unudim...no sak uvidime.....To asi poprehadzujem vsetky skrine a skrinky a potom sa v tom ani cert nevyzna, kde co je.... 😀 😀 😀

A kedy ti konci RD?POjdes do prace?Kde si predtym robila?

anjelikbambulka
24. aug 2009

ahojte babule, tak aj ja sa hlásim... dnes sme boli na očkovacej poradni, emmuška veľmi plakala... pichali ju do obidvoch nožičiek 😢 😢 😢 chúďatko moje malinké, tak mi jej bolo ľúto, že aj mne vyhŕkli slzy 😢 ešte, že bol s nami aj ocinko, inak by som to určite nezvládla ☹ a o 6 týždňov znovu 😢 😢 😢

zuzu80
24. aug 2009

anjelik, tak Emmusku nech pichanceky rychlo prebolia, ak by mala teplotu ako reakciu na ockovanie, tak jej kludne daj sirupcek proti horucke 😉
a neboj aj ja som plakavala pri ockovaniach a niekedy viac ako Eliska 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre