Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
24. aug 2009

zuz, tak to si ma potešila, že nie som jeiná urevaná mamina 🙂 😉

zuzu80
24. aug 2009

zuzi, urcite v tom nie si sama 😉 Eliska je uz velka slecna oproti Emmuske a ja prezivam s placom vsetko aj to ze ju prijali do skolky 🤐
Inak asi som ta dnes videla, s kocikom na rohu moravskej ulice...mala si oblecene modre saty?

anjelikbambulka
24. aug 2009

áno, mala...
ozaj, dnes som bola aj u toho csiffáryho, celkom dobre na mňa zapôsobil...

zuzu80
24. aug 2009

tak ja idem domov z prace a musim sa pustit do zehlenia, lebo si pomaly ale isto nemame co obliekat 😕 😝

anjelik, tak nech vam vzajomne sympatie s ujom mudr. vydrzia a hlavne nech si spokojna 😉 🙂

retaux
25. aug 2009

Dobré ránko, Vráble!
To sa nehanbíte takto vyspávať? Čo toľko vylihujete? Už ste mali byť dávno na koni 😀

zuzu80
25. aug 2009

dobre ranko 😉

kavicka zaliatka, kde ste kto?

zabga88
25. aug 2009

dobré ránko prajem! ako sa mávate??? Ja som všera strážila švagrinej malú zlatucká bola 🙂

dadadulka
autor
25. aug 2009

ahojte dievčatá 🙂

ja dnes halabuším už od piatej, nejako som nemohla dobre spať 😝 tak som ráno vstala,
umyla hlávku a šupitom do jednotky na čerstvé pečivko 🙂
s drobčekom sme aj prechádzku už absolvovali a teraz spinká, idem zapnúť práčku
nech sa trošku povrcúcha 😅 veď pracovať sa musí a bez práce nie sú koláče 😀 😀
a ešte sme si z tržnice aj melónik priniesli, ale veru už nechutia tak skvele, asi končí sezóna 😕
no nevadí, aj tak padne za obeť 😀 😉

imis
25. aug 2009

fiha,to co toto? Kon kape? Ja som dne sod rana vonku.Rano s malym najmensim u dokiny,zase je chory ☹ a potom pieskovisko................ a uz zase place,tak bis später!

imis
25. aug 2009

No,uz som tu.Tak akosme boli na tom pieskovisku,isli okolo mna taki dvaja pubertaci v druznej debate.Ale o com sa bavili! Som skoro z lavicky spadla. " Ale nepis len rym,pis hlboke basne,ja som sa tak dostal k pisaniu" A ten druhy mu na to hovori"Ano,je to vsetko v hlbke,v dusi,ja som sa k basnam dostal cez film,ako basnici nestracaju nadeje" 😕 😕 😕 😕
Ty kokso,ta dnesna mladez ma normalne prekvapuje!
Klaudi,Dada,aj ste vcera nieco nakupili vo vypredaji,co bol pred nasim barakom? 😀 😀 😀

wurmm
25. aug 2009

ahoj imis, tak to s tymi pubertiakmi, to si ma riadne sokovala (pozitivne), ja mam totizto taku skusenost (ako asi vacsina), ze kazde druhe slovo je skareda nadavka a este debaty typu: mater nic nenavarila, tak sa musim ist niekde nazrat, tak to ma uplne doraza 😒 ☹ 😠 . Ale to co si ty pocula, tak to ma teda tesi, nie vsetci su rovnaki, zostava nadej, ze tie nase deturence budu vyrastat medzi normalnymi ludmi 😵

imis
25. aug 2009

Cauko wurmm.Ja by som chcela,aby boli moji chalani niekde medzitym. Je to vsetko mile,ako sa bavili,ale v dvanastich sondovat dusu,no neviem,ci by mi potom nezostali do 40-ky doma pri sukni,lebo mna,ako babu by toto u chalana dost odradilo.Ked sonduje dusu,tak asi sa velmi s lopatou a vrtackou sa obracat nevie.Ale mas recht,ze je to lepsie,ako vyhukovat v dvanastich-pretiahni ma a hresit tak,ze ani nepochopis vyznam vety.
Takze taky zlaty stred by som brala.Normalni chlapi aby z nich boli. Boze,len nech su radsej po tatovi 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. aug 2009

ahojte babule, tak včerajší očkovací deň je konečne za nami, aj keď našťastie neboli žiadne horúčky... akurát bola emmuška trošku mrzutá 😒
dnes zaváram lečo, takže som k vám len odbehla, aby ste mi nehovorili, že vás zanedbávam 😀 😀 😀
ešte chcem robiť malej zeleninovú presnidávku... nerobí to niektorá z vás? čo všteko tam dávate?

imis
25. aug 2009

anjelik,to chces zavarat,ci co? Ja by som tam dala brokolicu,cukinu,zemiak a tak.ale radsej cerstve. No u nas je problem ten,ze tobino este nic okrem maminkinho mliecka nechce ani vidiet.Skusala som zeleninku,aj ovocie,aj hamky mnamky kasicky,ale pri vsetkom ma zabil pohladom a spustil velky rev.Tak este stale sme len na mliecku.

zuzu84
25. aug 2009

ahojte mamicky.
vidim ze to vrie plnom prude.
anjelikbambulka a tak to som nerobila takze ti neporadim
imis : aj mi sme zacali s prikrmami az okolo 6 na prelome 7 mesiaca lebo mala to tiez ani do pusy nedala len vysela na mlieku ale na umelom.A co nic sme nezmeskali.Teraz mi da do ust vsetko aj ovocie aj zeleninu ale najdu sa aj vynimky.Ale to asi u kazdeho. 😀

retaux
25. aug 2009

Ahojte!
Prechádzka aj nákup je za nami, Lucka v postieľke, tak mám chvíľu času.

Imis: 😲 a nezaspala si tam náhodou na tej lavičke pri pieskovisku 😨 Normálne tomu nem-verím 😕

zuzu80
25. aug 2009

ahojte!

imis, ty kde si moja sedela na lavicke? V Tibetskom klastore na nadvori 😕 😕 😕Fuu, to chlapci rozbehli vaznu debatu...som cakala, ze napises, ze ti davali neslusne navrhy a oni basnici-filozofovia

ani ja so zeleninovymi presnidavkami neporadim...ja som varila, mrazila a rozmrazovla...tod vrchol mojho zvrtania sa v kuchyni 😉

retaux
25. aug 2009

Ja keď sme išli vlani na dovolenku, tak som Lucke normálne uvarila zeleninku samú (alebo aj s mäskom) vo vode, potom som ju rozmixovala a dala do výživových fľaštičiek a tie som vysterilizovala, ale to som robila len na týždeň - čiže 7 fliaš, aby mala na dovolenke čo jesť. Ale ja som jej to potom zohrievala.

anjelikbambulka
25. aug 2009

však vyskúšam... jasné, že by som najradšej čerstvú zeleninku, ale emmku začnem prikrmovať až o nejaké 2 mesiace, tak chcem skúsiť zasterilizovať zeleninku, aby mala aj v zime...

dadadulka
autor
25. aug 2009

nazdárek žienky pracujúce i nepracujúce 🙂 i keď v podstate aj my žienky na MD sme síce
akože na dovče, ale práce máme vyše hlavy, takže nazdárek žienky 🙂 🙂 😉

dadadulka
autor
25. aug 2009

babule, len sa neponáhľajte s tými príkrmami, majú čas detičky a načo im zbytočne zaťažovať telíčko 😉

dadadulka
autor
25. aug 2009

ja som dnes dala malému cviklu a zašmakovala 🙂

dadadulka
autor
25. aug 2009

imis tiež mám podobné otázkyako baby, ohľadom tej debatky o rýmovaní 😀
a si si istá, že si bola pri pieskovisku? a že to boli pubertiaci? a že točili o rýme? 😀 😀 😀 hmmm...

anjelikbambulka
25. aug 2009

nazdar dadu...
ja sa nechystám ponáhľať, len moja starká ma veľa ovocia a zeleninky, tak to chcem využiť a pripraviť do budúcna...

dadadulka
autor
25. aug 2009

imis nebojkaj, to sa spraví... o chvíľu ti pôjdu dve dietky do predškolskej inštitúcie a ty
potom budeš len s Tobinkom gazdovať, chce to len pokoj a oddych a relax... 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
25. aug 2009

Zuzi ahááá... 😉

dadadulka
autor
25. aug 2009

ejha, tuším sa mi dieťa zobudilo...

dadadulka
autor
25. aug 2009

Zuzi my sme tiež prežili očkovanie v pohode, našťastie 🙂

dadadulka
autor
25. aug 2009

imis 😀 😀 ešte by mohla byť jedna možnosť, že tí dvaja hovorili v šifrách 😀 😀
ktovie, čo mysleli tým ´rýmom´ a ako sa k nemu každý dostal...??? 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
25. aug 2009

No Dadu, teraz si to asi odhalila 😀 Už konečne začínam chápať, o čom sa tí dvaja rozprávali 😀

A kde je dnes Klaudi?

A stretko nejaké nechystáte? Teraz, keď už mám konečne aj ja čas, by som sa pridala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre