Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
9. sep 2009

Zabinka, Radkovi zelam nech sa uz na neho ziadne pliagy nelepia.
Takze pani ucitelka sa mu paci? Pocuvaj u nich v triede maju nejaku velku spotrebu pani uciteliek 😀 😀

Zabga, tak nech brigadnici dnes pilne pracuju aby ste mohli uzivat dvorcek 😉

klauduska
9. sep 2009

matusko surodenca a my dalsieho suseda na hranie..... 😵 😵 😵 Ktovie ci to bude chlapec alebo dievca.... 😕
A dadi,inak sa ako citis,aj Ti byva uz zle???

zabinka
9. sep 2009

dadi, tak gratulujem. Super spravicka!!!! No to mate riadne prekvapko!!! Tak drzime palceky, aby vsetko prebiehalo tak ako ma a bez problemov. A setri sa, mm treba viac zapojit do prace.

zabinka
9. sep 2009

zuzi, mame 😀 😀 V pondelok som sa s nou rozpravala, ze sa s nimi urcite nudit nebude a ona na to, ze ved uz teraz sa jej kadi z usi. A to mali len 3 dni za sebou!!!! Som zvedava, co bude hovorit na konci sk. roka! 😲 😀 Ale co som pocula, je vraj prisna, tak hadam si bude vediet spravit poriadok.
Mozno do konca 9. triedy budu mat aj dve za rok, ktovie!!! 😀 😀 😀 😀

dominka11
9. sep 2009

no, už by aj nejaká baba zasa po tolkých chalanoch mohla pribudnut, nie baby?

anjelikbambulka
9. sep 2009

ahojte babule,

dadi, blahoželáááááááááám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a držím palčeky, aby bolo všetko v najsamlepšom poriadku 😉 🙂

my sme chorí, teda emmuška je chorá, boli sme u lekárky... v noci chytila hrozné soplíky, kašeľ, museli sme odsávať vysávačom... teplotu našťastie nemá, aspoň to...

zabinka
9. sep 2009

no chuda Emmuska, nech sa rychlo vylieci! ☹ Aj dostala nejake lieky?

dominka11
9. sep 2009

ahoj zuzi, tak sa doma pekne liečte, nech je emmka skoro zdravá.

anjelikbambulka
9. sep 2009

díky, baby...

dala jej kvapky do nosa aj proti kašľu... ale vraj to nie je zápal, takže netreba atb...

klauduska
9. sep 2009

ahoj zuzi......takEmmuske skore uzdravenie,nech jej sopliky rychlo prejdu!!!Aspon ze tu teplotu nema.... 😉 Uz musela zasa vyrast cooo?Ten cas leti.... 😕

dominka11
9. sep 2009

neboj, to zachvilku prejde, len treba odsavat.

zabinka
9. sep 2009

aspon ta, ze netreba atb. Tak len pevne nervy tfuj, tfuj... nech ide choroba prec od takych malych babatiek.

imis
9. sep 2009

Teda,clovek odbehne len spenat uvarit a uz je daduska tehulka. Teda dada,ja ti z celeho srdienka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam za celu susedsku rodinu a tesim sa ako zo svojho 😀 Je to mega super prekvapko(este turbo som zabudla) a dufam,ze zajtra prides na stretko a vsetko nam pekne vyrozpravas. Neviem co,ale tak.vsetko.ako sa citis,ako reagoval Vladko(a ja ze co chodi taky od ucha po ucho vysmiaty). No,ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiim 😉

zuzu80
9. sep 2009

zabinka, tak to musia byt riadny experti v triede, ked uz na treti den sa jej z usi kadilo 😀 😀 😀 😀 . Detiska mozno chcu zlomit nejaky svetovy rekord v pocte uciteliek 😉 Hlavne nech ich nieco nauci 😉 A prisna? To je dobre aspon ich pripravi do zivota, ved zivot sa s nimi tiez nebude maznat 😨

anjelik, Emuske skore uzdravenie...chudatko malinke ☹ , ale odsavajte,odsavajte, to je dobra vec,

zabinka
9. sep 2009

imis, nevies kontakt na toho Jakubicku? A fakt je dobry?

dominka11
9. sep 2009

dadu a kedy máš termín?

zabinka
9. sep 2009

zuzi, ja si tiez myslim, ze ked je prisna, to je len dobre. Len ma strasia ti, co ju poznaju, ze je az moc prisna. Tak uvidime. Len nech deti makaju, aspon budu viac vediet.

dadu, kde si? Ved umierame od zvedavosti?

svoradinka
9. sep 2009

Ahojte zienky!
Tak ja sa opat hlasim z Liptova. No uz sa nam tu ochladilo,ale cez obed ked zasvieti slnicko je teplo,ale ked zajde uz je chladno a obliekame si mikiny.

Ako citam tak vrable sa pomaly rozrastaju! Dadu aj ja ti blahozelam a hlavne nech vsetko prebieha tak ako ma. 😉
Emuske ..............prajem skore uzdravenie. 😉

A zajtra sa chysta stretko? No skoda ze nebude o tyzden neskor,uz by sme mali byt doma. No hadam este nejake to stretko bude.

Majte sa krasne zienky a opatrujte sa vsetky!!!!! 🙂 😉

dominka11
9. sep 2009

ahoj adi, ved ked prídes mozme dat dalšie 😉

svoradinka
9. sep 2009

ja sa budem tesit na dalsie stretko...potom sa dohodneme.....a domi ako prebieha stahovanie,ked pridem budete uz v novom? Hadam k tebe trafim 😉

dadadulka
autor
9. sep 2009

baby práve nám tu ´niekto´zvonil, že ´niečo´chce, aby sme mu to s imis dali
a ani nevieme načo a odkiaľ a prečo...??? 😲 😕
tak sme dali s imis dohodko, že mu viac neotvoríme 😅 😕 😕

dominka11
9. sep 2009

no dufam, že budeme, neboj dam ti inštrukcie, aby si trafila 😀

klauduska
9. sep 2009

veru,treba este vyuzit pekne pocasicko...... 😉
ja som vcera dostala pozvanku na dalsiu akciu na zajtra o 16,30 v Prediu a teraz neviem ako by som to mala vsetko sklbit a stihnut.... 😒

svoradinka
9. sep 2009

a to vam zvonil rovno pri dverach,dadu?

dadadulka
autor
9. sep 2009

babulky ešte raz dííík 🙂 termín? asi niekedy v apríli, budem múdrejšia o týždeň 😉
a je nám úplne jedno čo to bude, len nech sme zdravučkí všetci 😵 😉

svoradinka
9. sep 2009

No tak Klaudi odlozte stretko o tyzden neskor 😉 😀

imis
9. sep 2009

zabinka-0376513054. Teda aspon take bolo.sidlil v santovej vile na spitalskej ulici ale odkedy tam robili ten humbuk s prerabanim a stahovanim,tak neviem,kto kde je.My uz k nemu nechodime. Mame v rodine cysticku fibrozu,preto sme tam isli k nemu a malych zobral riadne do parady.Je to kapacita-hlavny poradca ministra zdravotnictva pre pediatriu v neviem ktorych rokoch,razny,prisny,dosledny,ale s detmi to vie,do nicoho ich nenuti,ale ked treba nieco urobit,tak sa nekasle. Este jedno upozornenie-ak sa objednate,budte tam prosim ta presne na minutu,lebo to ho vie vytocit do nepricetnosti.
dadu je doma-prave nas tu otravoval nejaky "fesak" v obleku,ze budeme mat o 10 % lacnejsiu elektrinu,ak mu odovzdame rocne vyuctovanie-ze sup sup to mame pohladat a ona sa vrati.No ja mu uz neotvorim.
Aaaaaaaaaaa,uz klope-dada,neotvaraj! 😉 😀

svoradinka
9. sep 2009

hlavne je zdravicko 🙂

dadadulka
autor
9. sep 2009

neotváram 😀 😀 😉

svoradinka
9. sep 2009

zienky ja vas zas opustam...chystame sa s drobcami do mesta...tak sa majte a krasny dnik vam prajem. paaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre