Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
9. sep 2009

klaudi zle mi je furt 😝 😝 akurát sa mení intenzita, dnes mám žalúdok ako na riečke Žitava,
ale keď je ako na divokom mori, tak mi aj slzy tečú 😝 a trvá to takmer celý deň...

dominka11
9. sep 2009

jej, aj ja som v aprili 😀 možno bude maly byk? alebo býčica? 😝

imis
9. sep 2009

No ja jelen,ze "fesak" a "ona sa vrati"-booooooooooooze,maruska maruska,ide ti ten slovencina na tom materskom dovolenkovi.

Pravda dievcence,ze hlavne je zdravicko? Aj som daduske povedala,ze nech su aj dve(babetka),hlavne ze budu zdravi 😉 😀 😔

dominka11
9. sep 2009

imis 😀 😀 ale pravda je.

zabinka
9. sep 2009

imis, diky. Uz sme objednani, ale az na 20.10. Dufam, ze sa maly dovtedy neukasle k smrti. A dok za infosky.
To co tam mate za typka? Veru, takym radsej neotvarat, ani na nich nekuknut.

dadu, no nezavidim, ale snad to rychlo prejde. A na stretko dorazis?

domi a ktory dom je vas? My chodime kazdy den okolo a vzdy ma napadne, ze ktovie kde to budete byvat.

dominka11
9. sep 2009

zabi, je to bungalov, oproti mame to velke parkovisko, hnedy plot a ešte nie je fasada, len kamen. Aj ked ani ten nie je ešte dokončeny.

zabinka
9. sep 2009

tak asi uz viem, ktory je vas. 😉

dominka11
9. sep 2009

teraz je tam super krásny bordel, lebo robia chodníky, tak ho podla toho spoznáš 😀

dominka11
9. sep 2009

idem babulky od vás, zachvilku sa krpec zobudí, tak nech ešte niečo porobím, tak pekný dník

zabinka
9. sep 2009

aj tebe dominika 😉

klauduska
9. sep 2009

teeeda baby,to u nas vo vchode????Este ze nie som doma,lebo by som mu riadnu sprsku dala:kto je,co je,preco je a za co je!!!! 😠 to uz hocikto moze pri dverach vyzvanat???

dadi....takze bojujes so zachodovou misou???Ja dokonca este teraz hocikedy mam den,kedy zaludok zle pracuje poobede a vecer... 😒 Ako si to mala pri MAtuskovi?

wurmm
9. sep 2009

Caute baby, dadu gratulueeeeeeeem 😵 😵 😵 , prajem pohodove a bezproblemove tehotenstvo. Taketo prijemne spravy potesia. Vsetkym chorym aj detom a aj dospelym prajem skore uzdravenie.

wurmm
9. sep 2009

Co sa stretka tyka, tak ja tento tyzden nemozem, ale mohla by som na buduci tyzden.
Baby tomu chlapikovi neotvarajte a nic mu nedavajte, co ak to nejako zneuzije, sice neviem ako, ale on to vie urcite... 😠 😨

zabga88
9. sep 2009

co to tu čítam dada??? gratulujem Vám. to ste plánovali??? hlavne nech ste všetci zdravučký 🙂

retaux
9. sep 2009

Ahojte!
Aké príjemné novinky sa šíria na koníkovi 😵 😵 😵 Tak gratulujem Dadu k malej fazuľke v brušku, nech krásne rastie a nech je všetko v poriadku.

Emuške prajeme, aby jej bolo čo najskôr lepšie. 😉

dadadulka
autor
9. sep 2009

babule díkes 😉

Luci aj ja ti prajem, aby si si čo najskôr našla na testíku dve paličky 🙂 😉 😉
veď vieš, že ve dvou se to lépe táhne... 😀 😉

dadadulka
autor
9. sep 2009

klaudi ja negrckám, ale zle mi býva teda poriadne 😝 tak som to mala aj s malým, to som si
ale mohla hocikedy ľahnúť a oddychovať, teraz si to nemôžem dovoliť...
vadia mi rôzne pachy, kávu, moju kamošku vernú, tak tú nemôžem ani cítiť, ufff nech to už prejde...

klauduska
9. sep 2009

no,dadi,tak to poznam,tazky zaludok,ani jest,ani grckat,ani lahnut..... 😒 uz je to teraz lepsie,tak aspon tak.....

fiona8
9. sep 2009

ahojte babule
co to citam? dlho som tu nebola a uz sa nezdate 😉 darinka gratulujem!!! ved trebalo sa posnazit, o chvilu bude vonku dalsie babatko,trebalo doplnit stav 😉 😉 😉 super!! a kt. si tyzden?

zuzu80
9. sep 2009

dadi, tak tento stav to je hroooza, nech uz rychlo pominie 😒 A kavicka ti nemvonia?no moja verna partacka - kavickarka, si ma takto opustila 😀 😀 😀

Alicka a ty ako, tesne pred cielom? Nachystana, kazdu chvilu vyrazit do porodnice?

klauduska
9. sep 2009

ahooj fionka!!!

A ty ako?Este vladzes???Ako sa citis?

fiona8
9. sep 2009

zuzu
ahoj...nachystane vsetko, vcera som sa vytesovala davala som baldachyn na postielku 🙂 dnes sme boli na poradni, a doktor povedal,ze uz sa to blizi 😉 uz by som bola aj rada,lebo mam zaseknuty nerv v krizovej oblasti...a velmi to boli....ledva krivam...dr.povedal,ze tam babatko tlaci hlavickou.....fnuk fnuk.....inak ok, dnes nam pozeral prietoky pupoc.krvi.....
baby a dakujem vsetkym za gratulacie k meninkam, dakujem 🙂
marianka, a Tebe neskoro - prajem vsetko naj 🙂

retaux
10. sep 2009

Dobré ráno!
Dadu: ďakujem 😉 Takže ti býva zle? Chúďatko 😢 Ale veď to prvé obdobie rýchlo prejde a potom si budeš tehu len užívať. Ja som zase stále grckala pri prvom tehu. Najskôr som grckala celé dni (aj 7x 😅 ), potom už len každé ráno a potom sa to presunulo na každý obed 😀 A potom to našťastie zmizlo zo dňa na deň.

Fion: ešte držíš pokope? Takto na diaľku ti fúkam zaseknutý nerv (fú-fú) a Jurkovi odkazujem, nech sa trošku posunie, aby netlačil 😉

Dnes máte stretko. Juj, tak vám závidím. Mne už síce nič nie je, ale aj tak ešte nechcem moc medzi ľudí ísť a hlavne medzi detičky.

A ja mám tiež jednu novinku, aj keď nie takú dôležitú ako Dada - dala som sa ostrihať nakrátko. 😅 Keď ma videl MM, tak zahlásil, že čistá katastrofa, vraj vyzerám ako dôchodkyňa 😠 😝 Tak čo, bude si musieť zvyknúť.

klauduska
10. sep 2009

Ajojte!!!

co to,ako pusto tu.... ☹ Kde sa zisvate???

Dnes rano mi maly v brusku hned ustedril prvych par kopancekov do rebier.....au.... ☹ len som cumela,kde sa uz vsade nachadza v tom brusku... 😀

Joj baby a vraj je uz schvaleny ten zvyseny rodicovsky?Nepozerali ste vcera spravy???Lebo ja nie.... 😒

zuzu80
10. sep 2009

dobre ranko 😉 Dievcata vstavame!!!!

Fionka, tak drobcek ma doma vsetko pripravene, a maly nezbednik ti na nerv tlaci? 😕 Ked vyrastie bude zasa na nervy tlacit, takze ty uz budes mat trening 😀 😀 😀 . Neboj o chvilu bude nerv odseknuty, brusko bude prec a o mesiac po porode budes zasa behat ako za mladi 😉 . Budem silno drzat palce aby bol porod rychly, krasny a bezbolestny 🙂

Idem sa naranajkovat a kaficko zaliat...kavickarky sem sa! Dadu ty si zalej nejaky cajicek pre buduce maminky a pridaj sa k nam 🙂 😉 Ako ti je dnes? Ako na Zitave ci ako na rozburenom Atlantickom oceane?

klauduska
10. sep 2009

luci...cooo?To fakt?A co takto,vydrzala si cele leto s dlhymi vlaskami a teraz su fuc???Nuz,chlapi si rychlo zvyknu.... 😉

fionka....tak drzim palce,uz sa asi neuvidime,ani na cviceni,tak nech rychlo porodis a ste obaja krasnucki a ahlavne zdravucki!!!!! 😉

zuzu...ja si idem tiez cajicek zaliat..... 😉

zuzu80
10. sep 2009

klaudi, tak cink-cink na zdravicko 😉

Luci, tak si sa pridala medzi nas kratkovlase - vitaj a nech dlho vydrzis medzi nami....neboj to manzel len prvotny sok, lepsie ako keby si to nevsimol vobec.....u nas sa aj take veci stavaju 😀 😀 😀

zabga88
10. sep 2009

dobré ránko žienky!

fionka to ti fakt nezávidím ja ked som bola tehu mala mala vyse mesiaca zaseknutú nohu pod rebrom a dr co mi robil cisársky sa cudoval ako som vedela dychat a s tym chodiť 😲

zuzu a mala uz v skolke ok?

retaux trochu zmeny nezaskodi a chlap nech si zvykne 🙂

retaux
10. sep 2009

Klaudi: ani neviem, čo ma to napadlo, ale chcela som zmenu a keďže ja si vlasy nefarbím, ani melír som ešte nikdy nemala, tak prišli na rad nožnice 😀

Zuzi: toto si nemohol nevšimnúť 😀

Pôvodne som chcela tento účes, čo má Audrey na titulke, ale vraj sa to z mojich vlasov nedá, lebo keď mám krátke, tak sa veľmi, preveľmi vlnia a na toto treba rovné 😢
http://lesk.cas.sk/eva/

zabga88
10. sep 2009

hod foto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre