• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
zuzi aj ja mam od nich a prave chcem este doobjednat pracovnu dosku, tak ich tiez musim navstivit. :wink:
18. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zabga,skus behnut do kuchynskeho studia tu vo Vrabloch.Je to ta mala "mini izbietka" pri brane,ako sa vchadza do piza pubu. Zadas miery,aky chces material,spotrebice a oni ti vyhotovia niekolko navrhov.
Babulky,ja sa uz aj lucim. Pobalit deti,seba a odchod do big mane na big oberacky. Uzite si krasny den a zajtra zacina vajkend.Ja budem zas v pondelok v po-hode,lebo bude po-hodoch a potom uz na manu pojdeme az na dusicky,aj to len na cintorin :grinning:
Cahoooooooooooooooj :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis Zlejsiovi :angry: :angry: hanba mi :grinning: :grinning: :grinning:

zabinka, co si uz jednu pracovnu dosku zodrala? Tak silno ty pracujes? :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam aj my kupujeme nábytok pojdem tam dnes kuknut kym je chlop doma nech sa to hybe :grinning:
18. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: budem silno držať palčeky, nech odbery dopadnú OK a nech je Tobi v poriadku :wink: A poriadne hodujte :grinning:

Svoradinka: vitaj doma :wink: Svokra mi hovorila, že ťa včera stretla, tak som vedela, že ste sa už vrátili. Ešte si vychutnávajte ocinka a potom už šup na koníka.

Zabga: veru, veru, kým je mužík doma, tak treba konať :grinning:
18. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi veru :astonished: Ale nie, len sme kupili varnu dosku a ruru a potrebujem to nejako zakomponovat do kuchyne. Tak som sa rozhodla, ze ta starsia uz je trochu poskriabana, tak z tej vyrezeme otvor na varnu dosku a miesto nej kupime novu, peknu, nedosriabanu, neposkvrnenu...... :grinning: :grinning: :grinning: Nejako som pri kupe kuchynskej linky nepocitala s takym velkym prilivom spotrebicov :astonished: a teraz to nemam kde ukladat. :angry:
18. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, prijemne oberacky a dajte si na seba pozor! :wink:
18. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!

imis....fu,esteze to dopadlo tak ako to dopadlo,ale tie nervy Ti teda nezavidim..... :unamused: Silno drzim palce a prajem prijemne oberacky a hodovanie!!!

zabga...aj mna napadlo to kuchynske studio pri vchode do pizza pubu.... :wink:

svori....ahoooooj!!!A pekne vitaj domka,vychutnavaj si domov a muzicka tiez..... :wink:

My sme vcera zlozili ten prebalovaci pult a tak sa vytesujeme.....presne nam tam pasuje.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klauduska o tom som ani nevedela :wink:
18. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi: už len okakané plienky vám tam chýbajú :grinning:
18. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...veru a ten smradecek... :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kým bola Lucka na materskom mliečku, tak to až tak nesmrdelo, až keď sme začali s príkrmami :grinning:
18. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej?takze sa mam potom, ked prestanem kojit, na co tesit???? :sweat_smile:

A kde ste vsetky zdrhli?Sta sa naplasili okakanych plienok a smradecku?
18. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink: ani eee plienok sa ja nezlaknem :grinning: :grinning: :grinning:

svoradka, vitaj doma :wink:
18. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ako to funguje v chrobaciku na tej burze?Mam jednu taku bundicku co mi dala svagrinna pre dievcatko,velmi peknu a 5 ks uplne novych bodyniek s kratkym rukavom NEXT,ze by som to tam odniesla,lebo to nevyuzijem.... :unamused:
18. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Baby dakujem za privitane. Tomasko sa mal v skolke fajn. myslela som si ze dnes ani nebude chiet ist,lebo je v novej triede. Ale za sa ze to zvladol super,este lepsie ako ja. Aj som bola vcera na rodicovskom. Matko sa vytesuje s ocka a ja mam chvilku cas,ale uz mi doprala pracka tak pojdem povesat pradlo. Dnes pojdeme do NR pozriet sestru.

Ja by som sa na to cvicenie s detmi pridala,ale musela by som chodit s oboma chlapcami,ak by to bolo mozne.

Majte sa krasne a prajem vam vsetkym pekny vikend. paaaa
18. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

imis držíme palčeky, aby sa Tobinko rýchlo uzdravil :wink: a veselé hrozno - oberačky :grinning:

inak u nás nič novo, ja sa cítim, akoby som bola tehotka :grinning: ale klop, klop, klop mám pocit, že už
tie maxi nevoľnosti sú pomaličky na ústupe :slight_smile: momentálne mi viac prekážajú pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doobeda som čakala v lekárni a predo mnou stála jedna s hamburgerom v ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mala
som so sebou čo robiť, akurát som si vreckovku bachla rýchlo na nos a opatrne predýchavala...
inak v tej lekárni, to je ako v nejakom slimákove :unamused: vždy sa tam načakááááááááám a vystojím jamu :angry:
mali by pridať ešte jedno okienko bez receptu...

no tak sa majte fajn a užite si víkend, má byť pekné počko :sunglasses: papa :slight_smile: :wink:
18. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: veď si už konečne daj do pasu týždne. Chceme vidieť, ako ti to bude narastať :grinning: A nebola si tento týždeň náhodou na poradni? Veď píš čo a ako.

Klaudi: musíš mať napísaný zoznam do Chrobáčika s názvom vecí (napr. č. 1 body,krátky rukáv, modré) a pri tom cenu. Oni ti priradia číslo a to si už potom oni označkujú. :wink:
18. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky? To už víkendujete?
18. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali haloo kde ste všetky???
18. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuu

no co kuchynsku linku ste vybrali?
18. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu zase.

Veru, Zabga, pochváľ sa. A ani si nám nenapísala ako dopadla včerajšia plnená paparika :confused:
18. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, vidis ju krici haloo a potom si niekam zmizne :grinning: :grinning: :grinning:

a ty kedy ides k dokimu, aby potvrdil radostnu spravu?
18. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok.
18. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa aj citis ako tehulka? Ja kym mi to doktor nepotvrdil, tak bolo vsetko oki, a ako som opustila ordinaciu, tak sa zacalo grckanie vo velkom style :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, len ma sem-tam pichne v podbrušku, a mám každý večer kyselinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pri Lucke som grcalaaaaaaaaaa a grcalaaaaaaaaaaa, teraz mi vôbec nie je zle. Ale ešte mi môže byť. :zipper_mouth:
18. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a mozno praveze nebude :wink: Aby si mala aj zmenu, sak grckanie uz doverne poznas, treba vyskusat tehu bez nevolnosti, aj ked kyselina tiez nie je bohvieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj chlap si dnes zmyslel ze musi rozobrat auto a zacal sa v nom rypat a tak sme nikde neboli.
plnená paprika sa zjedla tak asi bola jedla trosicku hustejsia ako od mamicky ale inak asi ok :slight_smile:
teraz som prisla z Vrábel bola som v obchode zehlit bleeee žehlenie :zipper_mouth:

zajtra su oberacky u mojej svokrusy sufam ze sa dako vyvleciem s toho :angry:
18. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
tak ja sa stale hlasim este ako kinderko :sweat_smile: , vo stvrtok sme boli v poradne a dr. nam povedal,ze ak cez vikend neporodim, v pondelok musim nastupit do nemocnice......tak na mna myslite....papap :slight_smile:
19. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fionkaaaaa...!!! myslíme na Teba...!!! držkaj sa...!!! čaká Ťa tá NAJKRAJŠIA časť celého tehu...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok