• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
fionka,budeme na Teba mysliet a silno drzkat palceky, nechmas rychly a co najmenej bolestny porod!!!!A potom si uz budes vychutnavat maleho Jurka.... :wink: :wink: :wink:
20. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
fionka, myslíme na teba, nech to máš rýchlo za sebou a pri sebe už Jurka :wink:
adi, vitaj doma a uži si ešte mužíka a potom hor sa za nami na kona :slight_smile:

my už dnes pomaly stahujeme, zostala my tu dole 1 sedačka, 1 stolička a malý stolík :angry: a ešte nejaké 3 dni tu musíme byt a potom bye-bye.
20. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak ja sa opäť hlásim... od muinulého piatku sme boli zase u našich... emmuška ochorela a na druhý deň aj ja s manželom (preto som nebola ani na stretku)... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
bola som hrozne unavená, tak naši prišli po mňa a malú, boli veľmi zlatí, starali sa o ňu, dokonca s nimi aj spávala, aby sa odo mňa ešte viac nenakazila...

ale už sme oki, a konečne domka :slight_smile:
20. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko sa praje!

Fionke prajem aby sa hlavne dlho netrápila a mala to rychlo za sebou :wink:

Dominika tak o chvilu konecne v novom, co,,?? :slight_smile:

Anjelik bambulka super ze ste uz zdravucké, teraz všade len pocut samú chhrípku, každý je chorý aj ja kycham, kycham a nic viac zatial, klop, klop, klop. hlavne nech mala neni chorá lebo to potom nema konca kraja :frowning2:

Včera sme boli na návšteve v Pukanci zdržali sme sa dosť dlho mužíček z bratom tam boli na hríby našli zopár dubákov :slight_smile:

V noci muz kopol do lampy a spadla a uplne sa rozbila dufam ze sa bude dat kupit len cisto to sklo co bolo dookola :astonished:
21. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. sep 2009 o 07:32 • flirtana
Breee ranko!!!

V prvom rade prajem malemu Matuskovi vsetko dobre k dnesnemu sviatku,nech je zdravucky,stastnucky a poslucha a nech ma krasneho,zdraveho braceka alebo sestricku!!! :wink: :wink: :wink:

dominika...tak uz to najhorsie mate za sebou,uz len posledne veci a potom si budete uzivat pohodlie v novom... :wink: Tak prajem krasne a prijemne byvanie,nech ste v novom nadalej stastni.... :wink:

zabga.....dnes mas tusim priemeriu,cooo?Tak drzim palce a urcite Ta prideme niekedy pozriet.... :wink:

anjelik...aj som prave na Teba vcera myslela,ze co je s Tebou,ze sa neozyvas a ze ktovie ci ste uz zdravucke.....Tak Vy ste boli u Vasich?Aspon si to mohla lepsie vylezat,ked Ti mal kto pomoct s malou..... :wink:

Dnes ma byt krasny,slnecny den...!
21. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malo by sa otvarat zatjtra ak sa všetko stihne dokoncit :slight_smile: urcite vam dam vediet :slight_smile:
21. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

v prvom rade zelam Matuskovi len to najlepsie, hlavne vela zdravicka, stasticka a zdraveho "partaka" na hry a posilnovanie nervov svojim milovanym rodicom :wink: :slight_smile:

anjelik tak vy ste sa boli liecit az na dalekej Orave....hlavne ze ste sa z toho dostali a oddychla si si :wink:

Fionke drzim silno palce, snad uz bude mat dnes v naruci maleho Jurka
21. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje, dnes tu mame maleho oslávenca, tak mu želáme všetko najlepšie, vela zdravia, stastia, aby robil mamine radost aj s "budúcim" bratčekom alebo sestričkou :wink:

klaudi, dakujeme :slight_smile:
21. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko!

Susedko,vsetko najlepsie k meninkam,hlavne vela zdravia a nesetri rodicov-nech vedia,ze ta maju. Dada,uz aj happy birthday party sa chysta,ze?
Dnes idem odniest "par" veci na burzu do chobaka,tak som tu zahatana vecami. A ked to mam davat na ten zoznam,co lucka pisala,tak mam o zabavu na par hodin postarane. :confounded:
Fion,dychat,dychat a dychat :wink: :grinning:
21. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ta flirtana to nejako žerie tu sutaz :confused: píše asi do všetkých tem...
21. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne domus,ta body zbiera,ci? :grinning: :grinning: :grinning:
Som uz odhlasovala.Mala je zlata,vyzera,ze to maju vyhrate,tak nech sa vytesuju,nie?
Ja si pockam,pokym Simeonovi narastu nove zuby a potom zacnem na nom zarabat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :grinning: :grinning: :grinning:
no nič baby, idem umyt zuby a pracovat, ak sa mi krpec nezobudí dovtedy. Posledné 3 dni odmieta cez den spat :angry: ešte aj večer zaspáva dlho-predlho, včera som sa už modlila, aby konečne zaspal.
21. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je po spanku.
21. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha domus na co toto? zeby dalsi zub?
21. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak.
21. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam oslavencovi a prajem vela zdravicka, radosti, nech z Teba maju rodicia samu radost :wink:
Ja som len teraz dorazila do robotky, bola som s Radkom na koznom. Baby, mna z toho chlapca asi porazi. Odkedy ma novu pani ucitelku, neche chodit do skoly a kazdy vecer mi uz tyzden vyplakava. On sa jej strasne boji. A dnes ako som ho viezla do skoly, tak mi plakal celu cestu z Nitry, uz som skoro plakala s nim. Ja uz neviem, ako ho povzbudit, utesit alebo co. On je uplne vystresovany. Vraj v skole ani pisat nemoze, lebo sa mu trasu ruky. Ja uz fakt neviem, co mam robit. :frowning2: :pensive:
21. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, ufff tak to mas "super" robotku na dnes....ja tento rok burzu vynechavam.....pojdem len nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: a prides sa dnes vecer potit?

dominika, tak si sa modlit zacala? :grinning: :grinning: :grinning: tie nase deti z nas spravia dokonalych krestanov aj ja sa modlim ovela castejsie odkedy mam Eli a tiez kladiem Bohu veeeela otazok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zabinka, tak to je teda riadna sila :fearful: a nedalo by sa maleho prehodit do tej druhej triedy...ved tam ma vela kamosov zo skolky, tak by si rychlo zvykol na kolektiv, skus sa porozpravat s riaditelkou, ved maly je sikovny a bola by skoda, keby mal znenavidiet skolu a chodit tam vystresovany...
21. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dalo by sa, ale velmi to tak nechcem riesit. Este stale verim, ze je to len sok z novej ucitelky a zvykne si. Ona je dost prisna (vraj, ja ju nepoznam) a dost od nich vyzaduje. A maly sa sice tvari ako superman, ale v podstate je velmi citlivy a dokaze sa ho dotknut aj male pokarhanie. Minule mu povedala, ze ked sa na hodinu nepripravi cez prestavku, tak s nim tyzden neprehovori. A on to zobral ako smrtelny hriech. Asi to chce len cas, len ma to trapi. Ale aj taketo riesenie mam v talone (myslim zmenu triedy).

jaj a stym modlenim veru mate pravdu. Aj u nas to tak funguje, aj ked teraz je to uz lepsie.
21. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som doma z chrobaka. Hromadia sa vecicky,hromadia. Luci,nechala som ti tam par mini veciciek pre luckinho braceka :grinning: A co,ako si dopadla? Ved nas nenapinaj!!!!
21. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee žienky snežienky :slight_smile: :wink:

Matúško veeeľmo pekne ďakuje za blahoželaníčka a posiela božtek cmuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

babuleee ja mám dnes perno, doobeda v NR na sone :dizzy_face: a len pred chvíľou sme sa vrátili aj od dokiho,
ale som rada, že som si to vybavila, pretože perno bude celý týždeň :sweat_smile:
narodeninová nálada sa stupňuje :slight_smile: a vyvrcholí v nedeľu, juuuj sa teším jak malááá :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

no dovarím malému obedík a skúsim ho dať hajať, potom sa ešte stavím :wink:
21. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi a ako na sone?Kolko ma mm?takze bude aprilove babo??? :dizzy_face:

veru Luci,daj nam coskoro vediet!!! :wink: Sme netrpezlive....!

zabinka...tak to mate teda pestre....Aj mna napadlo,ze ci len maly nebol zvyknuty na tu predoslu ucitelku a teraz ma zmenu...a nemas infosky ako to beru a znasaju ine deti???
21. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

v prvom rade prajem matúškovi všetučko najlepšie k meninkám, najmä veľa veľa radosti a zdravíčka :slight_smile: emmka mu posiela aj velikánsku pusu :wink: :slight_smile: - dada, neboj, netlačím sa ti do rodiny :wink: ... zatiaľ... :grinning: :grinning: :grinning:

a neviete niečo o fionke????? už????
21. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik...dnes ju mali hospitalizovat,tak neviem ci budu este cakat alebo jej vyvolaju....snad napise,tusim na zabgu ma cislo.... :wink:
21. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, supis, ze si sa ozvala, tak dnes ste uz malu fazulku aj na sone videli....aj my v nedelu chystame velku narodeninovu paaarty :wink:
21. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, ideš robiť aj tortičku? ja som skúšala poťahovanú na maminkine narodky, celkom sa to podarilo :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik, tentokrat nie.....Eliska si rozkazala velkeho krtka, a to by som nezvladla, tak sme objednali ale chystam sa na zakusky a na slane, uz sa tesim ako budem celu sobotu vypekat :slight_smile:

a aku si robila zuzi? zo suseneho mlieka?
21. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda mame tento tyzden oslavencov!!!!! Aj peciete torticky?

dadu a uz je lepsie? Podla tyzdnov by to uz aj mohlo pomalicky ustupovat, nie?

klaudi, nie, nemam infosky, lebo nikoho nepoznam. Na rodicko ked dorazili 4 rodicia, tak to sa povazovalo za uspesne, takze asi tak... :unamused: Ale uz som sa napapala, mam v sebe kavicku, tak uz je lepsie. Len ma to dnes rano nejak vzalo. Ale my to zvladneme. :wink:
21. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, som chcela napisat, ze vy to urco zvladnete, vy ste taka pohodarska rodinka.....na mna posobite: akoze problem?....nevadi...hravo vyriesime :wink:
21. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: to vazne? Ale ked sa nad tym zamyslim, asi nie si daleko od pravdy :wink:
21. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok