• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
dobré ránko dievčence :slight_smile:

ja som tie tehu stavy včera asi pochválila, mne vám bolo večer tak zle, že som bola total kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcela som napísať prechválila :sweat_smile:
22. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Dada no nezávidím ti tie nevolnosti a dufam ze uz coskoro nebudú

co sa dnes chystate porábat???
22. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!

no dadu, mas to pestre, ale hadam to uz coskoro prejde.
22. sep 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:

dadu veru veru, ako hovori klasik nechval dna pred vecerom....dufam, ze to boli posledne tehu nevolnosti a ze teraz to uz bude len krasne :slight_smile:

zabga a dnes otvarate?

zabinka ste dnes v skolke? Eliska bola dnes prva...som sa zlakla ze su prazdniny a ja som nezaregistrovala :grinning: :grinning:, take tich v skolke som este nezazila :confused:

Fionka sa neozvala?
22. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko!

Dada,neboj,to si bola len vycerpana z tych behaciek po Nitre. Teraz budes pekne domka pri matuskovi relaxovat a vsetko bude fajn.
Zuzi,vcera som prisla krasne KO domov,aj som ta chcela pockat,ale mala si tam zastup fanyniek okolo seba,tak reku,hybaj ty maruska pekne domov :grinning: No a co vam poviem babule.Zuzka ze:"Dnes si dame lahku zostavu" a ja som si vyklbila obidve nohy.Tak zuzicka,nabuduce,ked budes chciet dat tazku,daj vediet,zostanem rovno doma pri chipsoch :grinning: :grinning: :grinning:
Ja dnes idem travit krasny den so svokrusou,ale bola ochotna behat so mnou po Suranoch,pokym si povybavujem,tak poslusne mlcim :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aka driecna fotka zuzi-fiiiiiha,priam na obalku casopisu mamina :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis dakujem ti, mas u mna jednu lahku zostavu :wink: A co tu ty pises ze nozky vyklbene, sak kuknem na teba a ty nahodeny vyraz, ze straaasne sa nudim...pridaj dievca pridaj.. :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ja som v satni pozerala, ze kde si zmizla, ze ta hodim domov a teba zas nikde.....prirychla si ty na mna :wink:
A dnes mate so svokrusou spolocny den??? Sak si hovorilla, ze uz ju uvidis az 1.novembra :confused: :grinning:
22. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu otvárane zajtra ráno na dnes to dako nevydalo, ja mam s toho stresy lebo neviem ci mi mala doma vydrzí pri svojom tatinkovi :frowning2: ešte s nim nikdy nebola lebo sa stale niekde tulal po zahranici :frowning2:

zuzu inak super fotka :sunglasses:
22. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis zuzi,clovek mieni a.........svokra meni :grinning: :grinning: :grinning: Ale musim ist na vybavovacky a maleho nechcem vlacit vsade so sebou,hlavne nie po lekaroch a uradoch.No a kedze nebolo nikoho ineho,svokra suhlasila,ze pojde so mnou a bude strazit drobca,ci uz v aute,alebo vonku. Veru,krasny slnecny den so svokrou ma caka :sunglasses:
Klauduska,kdeze si? Aky bol vyletik s tvojimi chlapmi?
zabga,ty nas uz tolko nenapinaj a povedz nam,kedy otvarate,kto bude na slavnostnom otvoreni vystupovat a ake zlavy mate v prvy tazden? :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak imis otvára sa zajtra ráno o 9 a bude otvorené do 17 :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ano, je v skolke, ale dnes sme trochu meskali, tak sme dorazili az o siedmej. Ale vcera sme skolku otvarali my, uz o 6:15. Normalne som poslala mm nech ho ide tak skoro odniest, co som sa hanbila. Ale potrebovali sme byt s Radkom o 7:00 v NR u lekara, tak sa nedalo svietit. A ked som po Martinka dosla, tak mi hovori : Mami, este nie som posledny!". To dieta ma raz privedie do hrobu. A Radka vypytal z druziny on, ani som nestihla za nim dobehnut.
Jaj baby, pozeram, ze ste si dobre zacvicili. Len stale neviem, o aky druh cvicenia ide, ked imis chodi stale nejaka polamana. To ich tam lames na kolese? :wink: :grinning:
22. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,ty nekukaj na imis,co sa jeden a pol roka nehybala,na tehotenstvo a dojcenie sa vyhovarala....... :grinning:
Jedna starka predo mnou ta tam skace ako taka srna,takze silna pohoda,to len ja som v zacviku.
22. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak dodatočne všetko naj včerajšiemu malému oslávencovi, nech je zdravý a rastie do krásy :wink:

Zuzu: pekná nová foto v pase :wink:

Dadu: tak nech už tie nevoľnosti ustúpia, aby si si to mohla užívať :slight_smile:

U nás sa tehotenstvo potvrdilo, akurát ešte čakáme na akciu srdiečka. Takže v pondelok znova idem na sono :dizzy_face:
22. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, tak gratulujeme este raz!!! A ako sa citis?
22. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, celkom je to v pohode oproti prvému tehu. Teraz mi je len tak všelijako a vtedy som stále grckala. Len sa bojím, že to ešte neprepuklo v plnej paráde :grinning:

A ďakujem Imis, že si mi odložila vecičky v MC pre bračeka :grinning:
22. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,no problemos :wink: A gratulacia aj od nas.Takze dom uz babo ma,len sa nechce ukazat? Vela papaj,nech narastie a v pondelok bim bam bom,srdce mu bude bit ako zvon :grinning: .............a tak. Idem babulky na ten vylet.Cafte popoludni,okolo vecera :grinning: :wink:
22. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj imis a vela zdaru pri vybavovani!!!!! :wink:
22. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci tak ešte raz aj ja gratulujem :wink: budeme spolu bačovať, tehukolegynka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule veru, už by si teda mohli dať pohov, radšej nech mi chutí papať, aj nech priberiem,
ako tieto stavy...
22. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu jéééj pekná fotočka, taká cool :slight_smile: :wink:
22. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi kujeeeem :wink:

Lucka tak aj ja gratulujem k ukonceniu snazilkovskeho obdobia a zaciatia novej tehu etapy....nech vsetko dopadne dobre..tfuj tfuj tfuj

imis, tak pekny den so svokrus a prezite ho vsetci v zdravi a s usmevom na perach :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu obed zmlsnuty...a teraz len odfukovat a v pokoji travit :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo dobré si mala na obed?

Ja práve tlačím do seba šošovicovú polievku a silno rozmýšľam nad tým, čo uvariť ako druhé, kým príde MM z roboty. Poraďte niečo super rýchle a ľahké.
22. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kocky!!!

Tak dnes som bola v poradni,robil mi posledny ultrazvuk,vsetko je OK a sme uz pekne natoceny dole hlavickou.... :grinning: Prirastok na vahe zatial uspokojujuci + 8kg,snad to este nenarastie zavratnou rychlostou smerom nahor.... :confused:

luci.....Tak srdecne gratulujem a hlavne nech pekne rastiete tak ako mate a priberate!!! :wink:

dadi...suhlasim sTebou,toto som si ja vravela,ked mi byvalo zle kazdy den prve 4 mesiace,potom uz len kazdy 3 den,.....radsej priberat a potom zhodit,ako sa trapit s tymito nechutnymi stavmi.... :wink:

Dnes ideme poskladat postielku,teda chceli by sme,vybavit uver a nakoniec vyzdvihnut afto....Tak,mame co robit... :sweat_smile:
22. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla...zuzu....Eeeliska bola vcera velmo zlatucka,az som nechapala,ze ako sa rozkecala a ze si ma vobec pamatala.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Taka ukecana,po maminke..... :grinning: :wink:
22. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi no ja som len cakala, kedy sa ta zacne pytat na miminko co mas v brusku :grinning: :grinning: :grinning:
Tak na utz vsetko okis, Filipko sa uz pripravuje na cestu :wink: Iba 8 kg si pribrala? Dobre, ved vcera som sa divala, ze si ani nepribrala, len brusino narastlo, ale sekne ti to :wink:

Luci na obed boli kuracie rezne na prirodno a pecene bramborky...dnes sa kucharkam zadarilo....asi pocas varenia ochutnavali :wink:
22. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Eliska je takto smela stale???Sa mi nezdala na stretku,normalne som bola vcera v soku....Ale zlatucka je,velmi,prevelmi! :wink:

No,chvalabohu,zatial iba 8 kil,aj moj mangel mi vravi,ze to mam vsetko v brusku,to je dobre,aspon nebudem musiet tolko zhadzovat....Inak zaujimave,ze ked som predtym vzdy pribrala,tak najviac do zadku a do stehien a teraz nie.....hm... :confused:
22. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na mňa to už riadne prišlo - práve tu predýchavam (ako pri kontrakciách), aby som nemusela ísť záchod objímať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tú polievku som ani nedojedla. Ale rezeň prírodný so zemiačikmi by som si dala veru :grinning:

Klaudi, neboj to rýchlo zhodíš po pôrode. Ja som prišla z pôrodnice s menšou váhou, akú som mala keď som otehotnela :sweat_smile: Škoda len, že sa mi ju nepodarilo udržať :cry:
22. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

tak v prvom rade, luci, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:))) a heš, heš, nech tie nevoľnosti od teba utekajú :wink: :slight_smile:

a samozrejme, nech si dajú odchod aj od dadulky :slight_smile:

pridala som nejaké nové fotky , tak kuknite...
22. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok