• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
jasnacka zabi :wink:
21. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, áno, zo sušeného... podľa toho receptu, čo si mi posielala...
21. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vy sa tento tyzden naoslavujete...ako Vam bude fajne,budete maskrtit jedna radost....!V tych tortach Vas obdivujem,ja by som take zlozite urcite nezvladla.... :confused:

Ja uz rozmyslam dopredu,ze ja tento rok budem mozno svoj sviatok oslavovat v nemocke.... :grinning: :grinning: :grinning: To bude sranda..... :sweat_smile:
21. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som back :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello dadu.... ako?

klaudi, ale ja si myslím, že to bude aj tak príjemná oslava :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjelik Matúško ďakuje za božtek od Emmky, vraj hmmm sladký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

babulky videla som drobčeka v brušku :dizzy_face: ako malý macko :dizzy_face: juuuj všetko to prežívam jak poprvééé :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
21. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, no pis, prehanaj co nove :wink:

zuzi a robilo sa ti s nou dobre?

klaudi neboj zvladla by si to nie je nic zlozite, vymiesis, rozvalkas, capnes na tortu a vsetci su ohureni aka si sikovnica :wink: A co mate termin na tvoje narozky?
21. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi,super pocit.....a ako je teraz velky???

anjelik...hm,celkom si to neviem predstavit,ale urcite by to bol krasny darcek... :wink:
21. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no bola to drina, najmä rozvaľkať.... pomáhal mi ocino... ale bolo to veľmi chutné...
21. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brutus nevoľnosti už chvalabohu ustupujú, ešte to nie je ono, ale vydržííímä :grinning: :wink:
21. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máme ´až´ 3 cm :grinning: a kopkalo nožičkami jak o závod :grinning: :dizzy_face: no sranda
21. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus to je dobre, ze objimacky keramiky su na ustupe.... :wink: :slight_smile: Juj tehulienky nase ja sa normalne tesim s vami ako keby som bola ja tehu :wink:
21. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nám bude mami vypekať, ja na to nemám vlohy, ale drobcovi urobím tortičku z piškót
a jogurtu, alebo pudingovú, aby mohol aj on mlskať :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu šak sa pridaj k nám :wink: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu a co Matusko uz beha o zavod?
21. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu Matúško sa už začína púšťať, aj urobí asi dva krôčky sám, ale hneď si lofne na riťku :grinning:
po viacnásobných pádoch je chlapec opatrný :grinning:
a idú mu naraz štyri horné zubále, moje malé zubadielkové, len slintačkuje a hryzká a slintačkuje a hryzká :sweat_smile:
21. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíííha, tak v nedeľu oslavujeme viacerí :slight_smile: super super, Eliška sa tešká, však :slight_smile: už je veľká slečna
21. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu a koľkého sa Eli narodila?
21. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabinka to ma mrzí, že malý takto prežíva zmenu pedagóga, no snáď si zvykne, je ešte len september
tak hádam po čase bude dobre, držím palce :wink:
21. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi veď o chvíľu aj ty nastupuješ na príjem :slight_smile: pomaly aj taštičku treba začať baliť...
21. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, tak maly bude na oslavu komplet rocny cloviecik....behajuci, zubky ceriaci,do torty prsty strkajuci, prve blabotave reci bude viest a sviecky sfuuuuuukavat :wink:

Eliska sa narodila 25.9 a Matusko?
21. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis mne v prvom momente napadlo, že aha, čo idú susedovci na dovču? :sunglasses: :grinning:
a toť ee, naša Majka si to do chrobáčika namierila, aj s veľkou batožinkou :grinning: :wink:
21. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu no asi tak :grinning: :grinning: :grinning: my sme 27.9.
21. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, ale poviem vám, že tieto stavy v prvom trimestri je riadna zaberačka na telo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tí naši chlapi by nás mali na rukách nosiť...
21. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...ani nie narozky,len sviatok,ked je aj statny sviatok.... :wink:

dadi...no,ved ma uz mangel nahan,aby som si kufor zbalila.... :grinning:
21. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru dada,pravdu mas,na rukach a ranajky do postele. Nezabudni si napisat zelania a potom ich vladkovi na porodnej sale predostriet. Vies,je to ten den,ked sa plni vsetko,co sa ti na ociach vidi :grinning: :grinning: :grinning:
No,verim,za dovca taka dlhsia by prospela aj nam,aj vam :wink: (konecne oddych od nas),ale neda sa svietit. Nejde to :frowning2:
Idem este dalsiu varku oznackovat do burzy. Zabga,uz budem mat taku praxu(ako moj dedo hovori),ze vam mozem v sekaci cak-cak cenovkovat :grinning:
21. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi pravdu má tvoj mužík, ja som si tiež tašku nachystala už v 33tt, ale plnila som ju v deň D :grinning: :grinning:

imis jasnééé :grinning: najviac sa teším na ten okamih O, keď sa budú plniť priania :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee! akurát som fionke pisala! som zvedava co je nové :wink:

imis to by sa hadam aj siklo :slight_smile:
21. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...dobraaa,aby som nedopadla rovnako.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale snad nie,ja mam rada veci nachystane dopredu.... :wink:
21. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ta Lucka,zabudla na nas a uz niekde oslavuje????
21. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok