• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
zajtra nie ak tak tak v piatok alebo potom aj cez vikend by som mohla alebo buduci tyzden.
23. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kedy chodis na prechadzky?
23. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...veru,mam to za par....uz len 5 dni!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

anjelik,ty si rodila v Dolnom Kubine,ze?
23. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som doma,ale uz zasa pojdem :grinning: Baby,tie listky na futbal sa nedaju zohnat-normalne padol server.Taky zaujem bol :angry: :frowning2: Teraz s kamosom na striedacku cakame na nete,kedy naskoci,aby sme hned chnapli po listkoch.No des.
Klaudi,aj chystas nejaku after party?
23. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, cez víkend doma nebudeme, ideme k mužovej tete do dvorán pri topoľčanoch... a na prechádzky chodím okolo deviatej-pol desiatej... poobede chodí mm...

klaudi, áno, ja som rodila v kubíne... prečo?
23. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...tak v piatok by som prisla este sa dohodneme ak nie tak buduci týzden.......tak ja uz dnes koncim,musim ist po Tomaska do skolky majte sa krasne paaaa
23. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,chystame nieco.... :wink:

zuzi...jedna bab z druhej temy tam ide rodit a som jej spominala,ze ty si tam rodila......a poprosila ma,nech sa Ta na vsetko popytam....ale lepsie bude ked Ti ona napise cez IP a popyta sa na to,co bude potrebovat...Moze?
23. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenicky! FIONA8 ma poverila naozaj dolezitou ulohou, napisat vam ze v utorok o 21:30h porodila. Jurko meria 48cm, vazi rovne 3kg a je nadherny!!!
Zdravi vas stastny ocinko! papa :dizzy_face:
24. sep 2009 o 01:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak fionke srdečne blahoželám a jurkovi vela, vela zdravicka a nech rychlo rastie. A máme dalsie babenko :slight_smile: super :wink:

Tak baby ja dnes idem uz do toho obchodu od deviatej bude otvorené :wink: ak sa vam bude dat nakuknite ale predpokladám ze do obeda tam bude trmol-frmol :unamused: a ešte aj malá ide somnou kym pre nu nepride jej ocino.
24. sep 2009 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile:

Jupííí jupííí jupííí... :slight_smile: fionkaaa SRDEČNE BLAHOŽELÁME :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme vsetci :sunglasses:

a aka krasna sprava hned rano :wink: Fionka zelam skore zotavenie, vela vela mliecka, vela radosti a malicko starosti :wink: Jurkovi prajem vela zdravicka a aby sa mu na svete velmi pacilo :wink: Tatkovi blahozelam tiez a dakujeme za dobre spravy, odovzdaj pozdravy Fionke a ked sa spamatas zo silneho zazitku prihod nam aj nejake fotos :wink: :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko!!!!

a aka super sprava hned zrana!!! Fionka gratulujeme a prajeme rychle zotavenie po porode, vela mliecka a Jurkovi vela zdravicka a krasnych zazitkov na tomto svete :wink: :slight_smile:

Zabga a tebe prajem uspesny start v novej praci ..... tfuj, tfuj...
24. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko zienky!!!

Jeeeej,super spravicka,Fionke a stastnemu tatovi srdecne gratulujem a prajem rychle zotavenie (aj tatovi... z opice... :grinning: ),vela mliecka a malemu Jurkovi vela,vela zdravicka!!!! :wink:
24. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je to predsa Jurko-PARADA!!!!!!!! Srdecne blahozelanie k synatorovi drahi rodicia a vela zdravia!!!!
Asi si este dopozeral maly v utorok ordinaciu a hned ako sa skoncila,vyhupol aj on :wink: :grinning:

Babule-moj stav: kriticky,nasadene antibiotika,choroba ma premohla :frowning2: Ale inak sicko OK :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze imis,jeden den so svokrou a hned aj ochories z nej??? :confused:

baby,ja som dnes hrozne spala,som aj take divne pichanie v podbrusku v noci citila,ze som potom zaspat nemohla,aj ma na wecku studeny oblial,som myslela,ze odkvecnem....ale som to rozdychala......a to este ani porodne bolesti neboli...... :frowning2: Ako to ja zvladnem???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvladnes to uplne v pohode klaudi. Telo vtedy vyplavuje hormony a ani nevies a zvladnes to. A co v noci filipko spekuloval? Mozno nasiel cestu von,ale ste neotvaraju :grinning:
No veru,jeden den so svokrusou a som na antibiotikach :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:

oj, konečne sa k nám správa o fionke doniesla. Blahoželáme a prajeme vela zdravíčka celej rodinke, Jurkovi vela mliečka a fionke nech sa rýchlo zotaví a teší z malinkého :wink:

imis - no, svokra je takto zdraviu nebezpečná? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klaudi, neboj zvladneš, zvladli sme to všetky, zvladneš aj ty :wink: :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

jeeeej a uz je dalsie babo na svete...fionke a malemu Jurkovi prajem vela stasticka a zdravicka :wink:
24. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi, tak ako doma?
24. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ved prave,to je jedina utecha,ze si vravim,ked zvladli ine,ostatne,tak snad zvladnem aj ja..... :unamused:
imis...snad este nie,este ma cas,len nech tam este pekne zostane......Ale Vam poviem,ze som sa riadne vylakala....a hned rano som nazelovi zahlasila,ze si balim tasku-pre istotu... :wink:
24. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, musíš to nejako zvladnut, ved filiplko nemože ostat navždy v brušku, raz sa musí dostat von :wink: :grinning: teraz nad tým vôbec nepremýšlaj, zbytočne sa budeš len znervoznovat s tym, nechaj to tak a ked to príde, už nebudeš mat kedy rozmýšlat, či to zvladneš, lebo budeš musiet :dizzy_face:
24. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik a kedy ideš poslednýkrát do robotky?

mne maly ešte buva, o 14-tej mame byt u doktorky na poradnu, tak ešte idem okupat maleho a vychystat sa.
24. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, tak bacile zautocili? Tak skore uzdravenie a pocuj nie si ty prepracovana?, bo vcera co si ten akcny pracovny plan hodila, to by aj modreho kona zlozilo :grinning: :grinning: :grinning:

klaudus, veru tasku uz treba mat nachystanu ale este mas cas na presun do porodnice :wink: A zvlaaaadnes, neboj nic :slight_smile:
24. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,doma je fajn,ale este si zvykam ze som sama....a co vy uz ste prestahovany? Ked budes mat cas tak sa mozme stretnut.
24. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi urcite to zvladnes,mas to uz len za par o chvilku budes len doma odychovat a bude ti hned lepsie,nebudes rozmyslat nad pracou :wink: :slight_smile:
24. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ešte nie celkom, tak polovicu vecí mame prenesených, zvyšok by sme chceli cez víkend :wink: možme sa stretnut, kedy ideš do vrábel?
24. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dnes poobede po Tomaska ale veziem aj tu susedkinu dceru,takze poobede moc nemozem...........zajtra rano pojdem do skolky a potom asi ostanem vo vrabloch potrebujem si nakupit na vikend a mozno pojdem kuk aj zabgu a Zuzku tak sa mozme dohodnut a isli by sme vsetky spolu.
24. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

tak super správička, fionke a jurkovi želám najmä veľa veľa zdravíčka... a samozrejme aj šťastnému ocinkovi :slight_smile:

klaudi, jasné, kľudne jej povedz nech mi napíše...
24. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi :wink: ako sa ma Emka tuto noc uz spala lepsie?
24. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Aké super správy to tu čítam? Tak Fionka, želám vám obom veľa zdravíčka, nech máš dosť mliečka pre Jurka a Jurkovi, nech veľa spinká a pekne papá, aby z neho narástol riadny chlap :wink:

Zabga: tak ti želám pevné nervy. Prvý deň v práci býva náročný, ale určite si rýchlo zvykneš :wink:

Imis: heš-heš zlé bacily :angry: Snáď ti atb rýchlo zaberú :wink:

Klaudi: neboj, určite to zvládneš :wink: Ja som sa nesmierne, neskutočne, preveľmi, moc bála a možno to aj bolo dobré, lebo potom som povedala, že som si to predstavovala horšie, než to bolo v skutočnosti :grinning: Tak snáď aj ty tak dopadneš.
24. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok