Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
24. sep 2009

ahoj Luci...ako sa citis a tie lasagne si vcera uvarila?

anjelikbambulka
24. sep 2009

ahoj adi, no už to bolo lepšie... zobudila sa o pol tretej, ale len sa napapala a spala ďalej...

svoradinka
24. sep 2009

tak to spala fajn.......mne sa matko este stale budi tak raz az dvakrat za noc.

dominka11
24. sep 2009

ok, adi, ved sme sa tak aj so zuzkou bavili, že sa možme spolu stretnut.
my asi k patakyovej nejdeme, na kartičku mi napísala, že mam zavolat a nemúžem sa jej dovolat...tak idem dat piect maso, ak mi ešte nezvihne.

svoradinka
24. sep 2009

tak ak vam to bude vyhovovat zajtra okolo 9h tak sa mozme stretnut. 😉

retaux
24. sep 2009

Svori: no, celkom to ujde. Lasagne som robila, MM prišiel z roboty až večer o ôsmej a hladný ako vlk. Tak sa do toho pustil, že mu bolo potom blbo 😀

A čo Maťko v noci chce? Či len zakryť a pohladkať? Lucka sa už našťastie nebudí. Sem-tam vykríkne, nech ju zakryjem, ale inak je to už super. Som zvedavá, ako si zvykne na veľkú posteľ 😒

dominka11
24. sep 2009

no, tak nakoniec mi zdvihli, tak možem ist zobudit maleho 😖 tak sa zatial majte

svoradinka
24. sep 2009

Vacsinou sa zobudi ze cche ist k nam do postele a potom nad ranom aj hlada prsnik tak si ho len drzi niekedy este potiehne ale to len ako keby mal cumlik raz-dvakrat a potom sa napije cajiku alebo vodicky a spi dalej.

svoradinka
24. sep 2009

tak paaa domi 😉

retaux
24. sep 2009

Fíha, tak to máte ešte v noci celkom pestré. Ale väčšinou to u kojených detí takto býva 😒

anjelikbambulka
24. sep 2009

adi, no môžme sa stretnúť...

anjelikbambulka
24. sep 2009

ja som si už od toho vstávania odvykla, lebo nám emmka od 2 mesiacov prespala celú noc...

klauduska
24. sep 2009

diky baby za podporu....domi,asi mas pravdu,netreba nad tym tolko rozmyslat,ale vies,prvodicka.... 😀 😉
posledny krat ide na buducu stredu.... 😵

a co Emmuska,rastiete?

anjelikbambulka
24. sep 2009

klaudi, rastieme, ako z vody... 😉 😉 😉 musíme dať dáke stretko, aby sme sa pochválili, akí sme už veľkí .-)

svoradinka
24. sep 2009

to ano mame ale uz som si za tie roky zvykla....ale uz je to lepsie lebo ked zaspi vecer okolo deviatej tak spi vacsinou do tej trejej rana a potom sa zobudi okolo siestej a spi potom do osmej az pl deviatej...ked sme boli u nasich tak sme sapli do deviatej az poldesiatej ale vecer chodili neskor spat. Ja ho uz nekojim od dvoch rokov len v noci si vyzaduje mat prsnik poblizku aj ked si nepotiahne,ale mliecko mi stale ide.

Tak kde sa stretneme...pri zabge?

anjelikbambulka
24. sep 2009

môžeme aj tam, ale ja ti ešte potom zavolám, lebo záleží od emmky, kedy vstane

svoradinka
24. sep 2009

ok zuzi....ja si pojdem nakupit ked dam Tomaska do skolky.....po pripade ti ja zavolam.

klauduska
24. sep 2009

veru,ten cas Ti pri nej asi rychlo leti,vsak?Aku velkost teraz nosite?

baby,od buduceho tyzdna,stvrtku som uz doma,tak ak ma vezmete na zaucanie...... 😀 mozem sa k Vam potom pridat...

svoradinka
24. sep 2009

ok klaudi zoberieme ta 😉

anjelikbambulka
24. sep 2009

no jasné, klaudi, príď aj na kafe 😉 alebo ty skôr na čajík 🙂

veľkosť nosíme 62/68... emmka je dosť dlhá, takže niektoré veci sú jej široké, ale krátke 🙂

klauduska
24. sep 2009

jeeej,dik.... 😉

dlha?A ma byt po kom?Manzel je taky vyssi?
A kafe si veru sem-tam davam,kvoli tlaku mi aj doktor odporucil,lebo mavam bezne ze 90/60 na poradni..... 😒

Inak som sa Vam uz chvalila,ze mame doma postielku????Sa vytesujem..... 😀

svoradinka
24. sep 2009

kladi hod foto....aj ja som mavala cele tehu nizky tlak a dost ale kavu som nemala rada tak som ju vobec nepila.....a po porode som mala malo zeleza tak som aj odpadavala a pri druhom to bolo lepsie to by som mohla hned na druhy den aj odist z nemocky ako poniektore 😀 😀 😀 😀 pri Tomaskovi by som daleko nezasla,lebo by som odpadla...co som aj dvkrat odpadla raz v sprche a potom na izbe,ked som sa vratila zo sprchy a hned ma potom napichli na infuzie.....

svoradinka
24. sep 2009

a neviete kde rodila Fionka?

anjelikbambulka
24. sep 2009

adi, no ja som z tých, čo by šli domov hneď o pôrode... napriek tomu, že som bola v bolestiach 22 hodín, som vôbec nebola zničená a unavená...

retaux
24. sep 2009

Ja som na dom bola rovnako, tiež som mala málo železa, hrozila mi infúzia, ale nakoniec som len brala tabletky. Ešte aj pol roka po pôrode. Vraj som pri pôrode veľa krvi stratila 😕

Ja si kávu dávam raz za týždeň, v nedeľu poobede. Takže si ju doprajem aj keď som tehu. Aj pri prvom to tak bolo. Inak nie som kávový typ.

klauduska
24. sep 2009

foto hodim,ale este tam chcem naaranzovat tu supravicku do postielky s hniezdom a baldachynoma tak nafotit.... 😉 snad dnes....

fionka v NR,aspon tam bola aj na obhliadke... 😉

anjelikbambulka
24. sep 2009

babule, idem... emmka sa mi zobudila...

retaux
24. sep 2009

Ahoj...

svoradinka
24. sep 2009

aspon poda info ako to tam je v nR...urcite sa to tam znova zmenilo co som bola naposledy.

zuzi...tak to si mala super......ani ja som doterz kavu nepila ak tak tak len kapucino...ale teraz si obcas dam aj kavu ale musim mat na nu chut a musi byt neska.

klaudi..........urcite je ta postielka krasna...ja si rada este teraz obzeram postielky kociky.....

klauduska
24. sep 2009

anjelik...papa

luci...ani ja nie som kavickarka,ani kvoli tlaku si ju nedavam zasa pravidelne,proste si ju dam vtedy,ked mam chut a hlavne s mliekom.... 😉

adi...tak to si mala pestre s tym odpadavanim.....dufam,ze sa mi ten tlak napravi dovtedy...nezvysuje sa ku koncu tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre