Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
23. sep 2009

zajtra nie ak tak tak v piatok alebo potom aj cez vikend by som mohla alebo buduci tyzden.

svoradinka
23. sep 2009

zuzi a kedy chodis na prechadzky?

klauduska
23. sep 2009

imis...veru,mam to za par....uz len 5 dni!!!! 😀 😀 😀

anjelik,ty si rodila v Dolnom Kubine,ze?

imis
23. sep 2009

No uz som doma,ale uz zasa pojdem 😀 Baby,tie listky na futbal sa nedaju zohnat-normalne padol server.Taky zaujem bol 😠 ☹ Teraz s kamosom na striedacku cakame na nete,kedy naskoci,aby sme hned chnapli po listkoch.No des.
Klaudi,aj chystas nejaku after party?

anjelikbambulka
23. sep 2009

adi, cez víkend doma nebudeme, ideme k mužovej tete do dvorán pri topoľčanoch... a na prechádzky chodím okolo deviatej-pol desiatej... poobede chodí mm...

klaudi, áno, ja som rodila v kubíne... prečo?

svoradinka
23. sep 2009

zuzi...tak v piatok by som prisla este sa dohodneme ak nie tak buduci týzden.......tak ja uz dnes koncim,musim ist po Tomaska do skolky majte sa krasne paaaa

klauduska
23. sep 2009

no,chystame nieco.... 😉

zuzi...jedna bab z druhej temy tam ide rodit a som jej spominala,ze ty si tam rodila......a poprosila ma,nech sa Ta na vsetko popytam....ale lepsie bude ked Ti ona napise cez IP a popyta sa na to,co bude potrebovat...Moze?

iwan78
23. sep 2009

Ahojte zenicky! FIONA8 ma poverila naozaj dolezitou ulohou, napisat vam ze v utorok o 21:30h porodila. Jurko meria 48cm, vazi rovne 3kg a je nadherny!!!
Zdravi vas stastny ocinko! papa 😵

zabga88
24. sep 2009

Dobré ránko!

Tak fionke srdečne blahoželám a jurkovi vela, vela zdravicka a nech rychlo rastie. A máme dalsie babenko 🙂 super 😉

Tak baby ja dnes idem uz do toho obchodu od deviatej bude otvorené 😉 ak sa vam bude dat nakuknite ale predpokladám ze do obeda tam bude trmol-frmol 😒 a ešte aj malá ide somnou kym pre nu nepride jej ocino.

dadadulka
autor
24. sep 2009

dobré ránko žienky 🙂

Jupííí jupííí jupííí... 🙂 fionkaaa SRDEČNE BLAHOŽELÁME 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
24. sep 2009

ahojme vsetci 😎

a aka krasna sprava hned rano 😉 Fionka zelam skore zotavenie, vela vela mliecka, vela radosti a malicko starosti 😉 Jurkovi prajem vela zdravicka a aby sa mu na svete velmi pacilo 😉 Tatkovi blahozelam tiez a dakujeme za dobre spravy, odovzdaj pozdravy Fionke a ked sa spamatas zo silneho zazitku prihod nam aj nejake fotos 😉 🙂

zabinka
24. sep 2009

dobre ranecko!!!!

a aka super sprava hned zrana!!! Fionka gratulujeme a prajeme rychle zotavenie po porode, vela mliecka a Jurkovi vela zdravicka a krasnych zazitkov na tomto svete 😉 🙂

Zabga a tebe prajem uspesny start v novej praci ..... tfuj, tfuj...

klauduska
24. sep 2009

Bre ranko zienky!!!

Jeeeej,super spravicka,Fionke a stastnemu tatovi srdecne gratulujem a prajem rychle zotavenie (aj tatovi... z opice... 😀 ),vela mliecka a malemu Jurkovi vela,vela zdravicka!!!! 😉

imis
24. sep 2009

A je to predsa Jurko-PARADA!!!!!!!! Srdecne blahozelanie k synatorovi drahi rodicia a vela zdravia!!!!
Asi si este dopozeral maly v utorok ordinaciu a hned ako sa skoncila,vyhupol aj on 😉 😀

Babule-moj stav: kriticky,nasadene antibiotika,choroba ma premohla ☹ Ale inak sicko OK 🙂

klauduska
24. sep 2009

a coze imis,jeden den so svokrou a hned aj ochories z nej??? 😕

baby,ja som dnes hrozne spala,som aj take divne pichanie v podbrusku v noci citila,ze som potom zaspat nemohla,aj ma na wecku studeny oblial,som myslela,ze odkvecnem....ale som to rozdychala......a to este ani porodne bolesti neboli...... ☹ Ako to ja zvladnem???? ☹ ☹ ☹

imis
24. sep 2009

Zvladnes to uplne v pohode klaudi. Telo vtedy vyplavuje hormony a ani nevies a zvladnes to. A co v noci filipko spekuloval? Mozno nasiel cestu von,ale ste neotvaraju 😀
No veru,jeden den so svokrusou a som na antibiotikach 😀 😀 😀

dominka11
24. sep 2009

ahojte žienky 🙂

oj, konečne sa k nám správa o fionke doniesla. Blahoželáme a prajeme vela zdravíčka celej rodinke, Jurkovi vela mliečka a fionke nech sa rýchlo zotaví a teší z malinkého 😉

imis - no, svokra je takto zdraviu nebezpečná? 😝

klaudi, neboj zvladneš, zvladli sme to všetky, zvladneš aj ty 😉 🙂

svoradinka
24. sep 2009

Ahojte!

jeeeej a uz je dalsie babo na svete...fionke a malemu Jurkovi prajem vela stasticka a zdravicka 😉

dominka11
24. sep 2009

ahoj adi, tak ako doma?

klauduska
24. sep 2009

baby,ved prave,to je jedina utecha,ze si vravim,ked zvladli ine,ostatne,tak snad zvladnem aj ja..... 😒
imis...snad este nie,este ma cas,len nech tam este pekne zostane......Ale Vam poviem,ze som sa riadne vylakala....a hned rano som nazelovi zahlasila,ze si balim tasku-pre istotu... 😉

dominka11
24. sep 2009

klaudi, musíš to nejako zvladnut, ved filiplko nemože ostat navždy v brušku, raz sa musí dostat von 😉 😀 teraz nad tým vôbec nepremýšlaj, zbytočne sa budeš len znervoznovat s tym, nechaj to tak a ked to príde, už nebudeš mat kedy rozmýšlat, či to zvladneš, lebo budeš musiet 😵

dominka11
24. sep 2009

ozik a kedy ideš poslednýkrát do robotky?

mne maly ešte buva, o 14-tej mame byt u doktorky na poradnu, tak ešte idem okupat maleho a vychystat sa.

zuzu80
24. sep 2009

imis, tak bacile zautocili? Tak skore uzdravenie a pocuj nie si ty prepracovana?, bo vcera co si ten akcny pracovny plan hodila, to by aj modreho kona zlozilo 😀 😀 😀

klaudus, veru tasku uz treba mat nachystanu ale este mas cas na presun do porodnice 😉 A zvlaaaadnes, neboj nic 🙂

svoradinka
24. sep 2009

domi,doma je fajn,ale este si zvykam ze som sama....a co vy uz ste prestahovany? Ked budes mat cas tak sa mozme stretnut.

svoradinka
24. sep 2009

klaudi urcite to zvladnes,mas to uz len za par o chvilku budes len doma odychovat a bude ti hned lepsie,nebudes rozmyslat nad pracou 😉 🙂

dominka11
24. sep 2009

adi, ešte nie celkom, tak polovicu vecí mame prenesených, zvyšok by sme chceli cez víkend 😉 možme sa stretnut, kedy ideš do vrábel?

svoradinka
24. sep 2009

idem dnes poobede po Tomaska ale veziem aj tu susedkinu dceru,takze poobede moc nemozem...........zajtra rano pojdem do skolky a potom asi ostanem vo vrabloch potrebujem si nakupit na vikend a mozno pojdem kuk aj zabgu a Zuzku tak sa mozme dohodnut a isli by sme vsetky spolu.

anjelikbambulka
24. sep 2009

ahojte babule,

tak super správička, fionke a jurkovi želám najmä veľa veľa zdravíčka... a samozrejme aj šťastnému ocinkovi 🙂

klaudi, jasné, kľudne jej povedz nech mi napíše...

svoradinka
24. sep 2009

ahoj zuzi 😉 ako sa ma Emka tuto noc uz spala lepsie?

retaux
24. sep 2009

Ahojte!
Aké super správy to tu čítam? Tak Fionka, želám vám obom veľa zdravíčka, nech máš dosť mliečka pre Jurka a Jurkovi, nech veľa spinká a pekne papá, aby z neho narástol riadny chlap 😉

Zabga: tak ti želám pevné nervy. Prvý deň v práci býva náročný, ale určite si rýchlo zvykneš 😉

Imis: heš-heš zlé bacily 😠 Snáď ti atb rýchlo zaberú 😉

Klaudi: neboj, určite to zvládneš 😉 Ja som sa nesmierne, neskutočne, preveľmi, moc bála a možno to aj bolo dobré, lebo potom som povedala, že som si to predstavovala horšie, než to bolo v skutočnosti 😀 Tak snáď aj ty tak dopadneš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre