Zázrak príde v apríli 2013

magimary
29. júl 2012

Vitajte čerstvé tehuľky a pridajte sa! 😵
Nech môžeme čakať spoločne 🙂 😉 .
/ja už som sa v očakávaní a túžbe pridávala aj k januárovkám, aj k februárovkám, aj k marcovkám (a nič) a nakoniec skončím v "bláznivom", ale šťastnom apríli 😵 /
Kto ešte? 😉

rysauka
3. aug 2012

@palinkova87
@maggie37 tiež som mala dnes dostať, podľa výpočtov som 3tt+6
ráno som si robila test ale mala som len veľmi slabého ducha tak sa teším potichúčky 😀

rysauka
3. aug 2012

@palinkova87 tak to máš dosť vysoké HCG keď ti tak krásne vyšiel alebo dobrý test???

maggie37
3. aug 2012

@rysauka tak meraj nech silnie pekne a potom šup ku doktorovi na krv 🙂

maggie37
3. aug 2012

@palinkova87 aha už som si všimla odpoved 😀

rysauka
3. aug 2012

@maggie37 ja sa nejak neponáhľam, asi pojdem až v septembri, chcem si zmeniť lekárku tak môžem ísť na vyšetrenie až od 1.9. 😢

maggie37
3. aug 2012

@rysauka fuuuha tak ty si z tých trpezlivejších alebo nemáš za sebou nepríjemnu skusenosť 🙂 tak teda nás potešíš fotkou zo sona zo septmebra 🙂)) 🙂 dufam ža magimary ťa čoskoro pridá do sukromky

rysauka
3. aug 2012

@maggie37 no som zástancom že čo má udržať sa udrží a čo nie tak nie, radšej skôr ako potom v nejakom 20 tt
no a čakám od rána na prijatie, asi je zaneprázdnená 🙂

palinkova87
3. aug 2012

@rysauka asi vysoké hcg.. lebo mi nikdy neukazalo hned, že som tehu.. ešte ma k tomu klamal

rysauka
3. aug 2012

@palinkova87 no tak ja si na také koľajnice počkám aspoň týždeň ak nie 2 😀

palinkova87
3. aug 2012

@rysauka ja som sa tiež čudovala,že take a ešte k večeru 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rysauka
3. aug 2012

@palinkova87 už si si počítala v koľkom si? a termín pôrodu?

palinkova87
3. aug 2012

@rysauka tak mala by som byt v 4tyždni a 1 den.. a termin porodu 11.april 😉

darinkazv
3. aug 2012

jeeej, ale to letí 🙂 už je tu apríl 2013. tak vám tehuľkám prajem krásne a šťastné tehuľkovanie a v apríli bezproblémový pôrod zdravých bábätiek 🙂 my sme tieto krásne chvíle prežívali takto pred rokom 🙂

rysauka
3. aug 2012

@palinkova87 tak to si o 2 dni popredu 😀

darinkazv
3. aug 2012

@palinkova87 inak, keď máš také silné // tak skoro a k večeru, tak dosť možné, že by to mohli byť aj dvojčatká 🙂

adka12
4. aug 2012

Baby dnes som robila ďalší test a čiarka silnie, tešííím sa 😵
Ale k doktorovi idem až 20.8. tak som zvedavá.
A samozrejme všetky nové tehulky vítam 😉

rysauka
4. aug 2012

@adka12 jej krásne ti to silnie, ja budem na tom asi podobne ako ty, včera bol slabý duch tak skúsim zase zajtra ráno, dúfam že už bude silnejší 😀

palinkova87
4. aug 2012

@darinkazv fúúúúúúúúúúúúú tak to by bolo pekne vždy som dvojčatka chcela.. ale ked je to už tretie, tak ee.. 😀 ale keby boli no tak čo už.. 😀 budem mat veeeeeeeeeeeelmi veselo.. Nico by mal 1 a pol roka a dvojičky.. fúúúú no .. he.. uvidíme,čo povedia na sóne.. ale tu sa robí až v 12tt.. ☹

rysauka
4. aug 2012

@palinkova87 ty si v Holandsku, však? ste sa tam presťahovali, alebo si si tam našla manžela?

palinkova87
4. aug 2012

@rysauka nie prestahovali už sme tu vysse roka.. tu sa nam už narodil Nicolasko. muz tu dostal kontrakt na dobu neurčitu, teraz sme si v apríly aj kupili domček.. ;) takže tu riadne už žijeme.. 🙂 mm velni dobre zaraba, takže tretie babo nebude problem 🙂

inaksie baby aký mate vy na to nazor, že bude len 1rok a pol rozdiel medzi mimcami??? ja mam 5 rocneho Tobíka a ten je už velmi starý pre Nica vobec sa s ním nechce hrat.. tak preto sme sa pre tretie rozhodli teraz, nech śa vedia aj zahrat..

weronyca
5. aug 2012

Ahojte kcky, mozno sa aj my k vam o chvilku pridame- len som si neni ista terminom.. Mozte mi prosim napisat vas nazor? Podla poslednej mnz mam termin porodu 3.4. ale pred tyzdnom som si rovila test a negativny potom vo stvrtok pozitivny a dnes rano znoca.. Myslela som. Ze som este len c uplnych zaciatkoch.. A zrzu hla ze uz 5tyzden?? Metie ma ten jeden negativny test.. Pouzila som pepino tehu test..nemate niektora prosim skusenost?? Vdaka za vsetky rady

adka12
5. aug 2012

@weronyca no ak si použila pepino, tak sa nečuduj. Je tam síce napísaná citlovosť 10, ale podľa mňa je to 25-ka. Ja som si robila pepino a nič a mama test riadne čiarky už. Pepino mi ukázal 2 slabú čiarku až ked mi MS meškala 4dni a mama test hned po vynechaní riadna čiarka 😉
Takže gratulujem 😵 😵 😵

adka12
5. aug 2012

@weronyca Pozri foto vyššie, 29DC pepino ani nevidno a mama test už aká čiarka 😉

weronyca
5. aug 2012

@adka12 dakujem.. Ako hanba jedneho drobca uz mam ale to ze je to citlivost 10 co znamena?:/
Teraz uz mam tiez riadne ciariska;))

adka12
5. aug 2012

@weronyca to znamená, že ti stáčí málo toho hormonu HCG aby ti test ukázal, že si tehotná. Takže by ti mal ukázať 2 čiarky aj pred vynechaním MS.
A kedy ti vychádza termín? Drobec má koľko rôčkov?

weronyca
5. aug 2012

@adka12 termin mame podla posl.mnz 3.4.
A starsi syncek ma teraz 2,5 roka.. Takze medzi detickami bude rozdiel 3 roky aj 2 mesiace.. A ty budes mat prve?

adka12
5. aug 2012

@weronyca nie, druhé, už mám dcérku, mala v júny 3 roky, takže rozieô bude 3 roky aj 9 mesiacov

arwen12
5. aug 2012

Ahojte aprilovky. Ak vsetko pojde tak ako ma, mala by som aj ja patrit do tejto skupiny. 31. 7. (30 DC) som si robila prvy test, ukazal 2 ciarky, rovnako aj dalsie 2 dni. V piatok 3. 8. mi lekar potvrdil tehotenstvo z ultrazvuku aj z krvi.
Dufam, ze sa tu nazbiera pekna kopka tehuliek. 😀

ani3012
5. aug 2012

@adka12 aďkáááá ! sa teším ! 😵 😵 😵 😵 inak,tu budem šmírovať častejšie (že ešte mám byť ticho) lebo moja blízka osôbka je tiež tehotnááááá ! Som sa to včera dozvedela 🙂

maggie37
5. aug 2012

Baby aprílovky, máme sukromnu skupinu, napíšte @magimary IP aby vás pridala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre