Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
26. feb 2009

baby,este som sa to nenaucila... 😔

zuzajdica
26. feb 2009

marina.o......co si sa nenaucila?ja som mimo 😝

zelmirka1
26. feb 2009

no marina rychlo zhaltuj roba nech ti ten album pomoze stiahnut...ved je krasny tak nech vidia baby 😉
jej biela ty si martincanka ?

biela
26. feb 2009

marina ip,

zeli, to sa vám super podarilo, ale zvládneš aj dizertačku aj miška, neboj.

zuzajdica
26. feb 2009

biela...zelmirka1..deticky vam uz spia?lebo ten moj je culy ako na obed.... 😒

marina.o.
26. feb 2009

zuzajdica,album neviem robit 😔

zelmirka1
26. feb 2009

este ze pisem 10 prstami 🙂

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,Robo prave odisiel do postele asi by som sa mu mala ist venovat 🙂

zuzajdica
26. feb 2009

marina.o. no musis koho poprosit,aby ti pomohol..ja tiez este kopec veci neviem..a ty si odkial?

zelmirka1
26. feb 2009

mne maly spinka ale kto vie dokedy ???

biela hadam zvladnem a ked nie svet sa nezruti...pre mna bolo hlavne ze som zvladla Miska a je tu 😉

marina.o.
26. feb 2009

zuzajdica,ja som z TO a uz vyse roka byvame v ZA.

marina.o.
26. feb 2009

a zumpa je kde??? 😀 😀

zelmirka1
26. feb 2009

marina to by si mala...pekne sa pritul a povedz...pod mi urobit album do MK a zarucene ta prizabije...

zelmirka1
26. feb 2009

tak neviem idem spat ci nejdem ? maly sa aj tak zobudi a neda si povedat kym mu nedam mliecko 😝

marina.o.
26. feb 2009

uz som mu to vcera hovorila.Idem sa tulit 😉

zuzajdica
26. feb 2009

marina.o. my mame rovnako stare deticky..kedy sa ti mala narodila?a rodila si asi v ziline?

marina.o.
26. feb 2009

adelka sa narodila 11.8. a rodila som v TO.

zelmirka1
26. feb 2009

tak dobru noc...brum brum

zuzajdica
26. feb 2009

zelmirka1..a kojis ho este?tak marina.o. do postielky tulit sa...a my pokracujeme...a mame tu este bielu.. 🙂

biela
26. feb 2009

marina, veru, by si mala, aj ja už pôjdem za chvíľu.

zeli, ja som martinčanka, jasne. no už som žilinčanka, zvykám si tu...
presne ako hovoríš, bábenko je najdôležitejšie.

marina.o.
26. feb 2009

Dnes sa to tu super rozbehlo ale idem do postielky.Baby majte sa pekne 😉

biela
26. feb 2009

dobrú noc marina.

zuzajdica
26. feb 2009

marina.o. dobruuuuuu....

zelmirka1
26. feb 2009

zuzajdica kojim ho...tak velmi som chcela kojit len ma nenapadlo ze sa tym padom nikam nepohnem dlhsie ako na dve hodiny a ze v noci vstavam len ja 😝

biela
26. feb 2009

idem aj ja, majte sa pekne babky.
zeli, hádam budete mať s miškom kľudnú noc.
papa

zuzajdica
26. feb 2009

zelmirka..no vidis a ja uz druhykrat...a vsade kde idem beriem aj deti..takze u mna to nieje take hrozne a sama z muzickom zajdem ked dokojim aj ked neviem kedy to bude..malu som kojila 1rok a 9 mesiacov..

zuzajdica
26. feb 2009

tak bruuu baby..uz som tu ostala asi sama 🙂

zelmirka1
26. feb 2009

fiha zuzajdica to si pekne vydrzala...no uvidim ako dlho budem ja...
dobru noc idem aj ja spat.

andulka26
26. feb 2009

baby ja som sa konecne uvolnila a mozem precitat tu kopu co ste popisali a vy idete spat????? Hruza..

arianna gratulujem k zhodenym kileckam a drzim palce nech sa ti dari aj nadalej. Aspon niekto ma pevnu volu 😉

mgurnak, to je moj problem- nemam auto. Keby som mala, tak si pis, ze uz by som s vami sedela na kave. Ja som z Teplicky a tu chodi do ZY autobus kazdu hodinku. To by este slo, ale chodia sem debilne autobusy. Raz som sla na plavanie s malu s hlbokym kocikom a skoro ma sofer nezobral. Autobus mal zadne dvere male, tak sme sa ledva zmestili a este k tomu som musela celu cestu drzat kocik, lebo som mala predne kolieska vo vzduchu nad schodikmi. Tym padom som aj blokovala celu zadnu cast a nik sa nemohol dalej dostat, tak boli vsetcia natlaceny v predu. Na Slovensku vobec nemyslia na mamicky s detmi a to sa netyka len autobusov. Cez leto to vsek bude jednoduhsie. Mam novucicky bicykel so sedadielkom, tak mozem cez vodne dielo prifrcat hocikedy.

Ta znakova rec vyzera uzastne. Este som o tom nepocula. Napiste nieco viac....dikes..

No dobru nocku vam zelam, idem sadnut ku telke este na chvilu, kym budem znova kojit. 😵

zuzajdica
26. feb 2009

andulka26....no teba nepoznam..ale ja som este stale tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre