Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
22. mar 2009

nazdar veri,
my sme boli o 4 asi.

ma.senka
22. mar 2009

nie ja som tu, neboj ...
u profi fotografky? čože tak? idete na súťaž lovely?

ma.senka
22. mar 2009

nestíham písať... už sme na druhej strane...

vera21
22. mar 2009

tak to som tam uz nebola....
ahooooj ! K tomu filmu este, aj ja som bola hotova z toho mena Latika 🙂 supris to bolo, fakt bohovsky film...naposledy sa mi pacil takto asi Garp /teda Svet podla Garpa/

vera21
22. mar 2009

nie, ideme na stenu do izbicky a babke na chladnicku 🙂

ma.senka
22. mar 2009

... no ja som bola dnes v carre na plienky kolo 16,00 , som myslela, že ti cinknem či nedáme rýchle kafe, ale ešte neviem si ten čas akosi zorganizovať... ja som teraz taký chaoťák,... zariaďujem sa za pochodu...

vera21
22. mar 2009

ja som chaotak stale, asi uz od narodenia...bbbbbbbbbbbbb - uz mi pise ! musi sa najskor pekne rozbehnut ten pocitac...

vera21
22. mar 2009

a kafe by som dnes nestihala...este som mala nejake aktivity az doteraz.....Ale tento tyzden uz by sme mohli !!!!

ma.senka
22. mar 2009

aha... ja som tiež dávala dáke fotky robiť... nie som moc za vystavovanie rodinných fotiek, ale od istého času som... 😎 ja som tiež dávala dnes robiť fotku babke... peter mi frfle, že on si profi robotu predstavuje inak, že on odfotí, on vyberie, on dá spraviť fotky 😀 no ale čakáme a čakáme a tak som si dala fotos spraviť sama... už vidím ako frfle keď sa vráti, že čo som nepočkala... 😀 😀

ma.senka
22. mar 2009

... dobre, tak tento týždeň - okrem stredy 😀

biela
22. mar 2009

baby ak dáte kafe aj ja chcem ísť s vama 😀

vera21
22. mar 2009

no a mame po sukromi 😉

biela
22. mar 2009

tak ty si bola na nechtoch a ja svoje ohrýzla pri tom smutnom filme. ☹

ma.senka
22. mar 2009

jasne Leni, kludne 😀 este to nemame domyslene kde co ako, ale kludne bud dame spicha u mna doma, alebo desikaj vonku... kde ste to vraveli ze chodite na kafco?

biela
22. mar 2009

aj my ideme ku fotografke, už sme tam mali byť, no sme zrušili a vybavili na leto, nech mamina ešte zhodí ndb kg 😀

biela
22. mar 2009

ja som bola raz so zelkou na kafčo v dome odborov. inak nechodím nikde. 😒

vera21
22. mar 2009

nepotrebujes zhodit u profi fotografky - photoshop zhodi 😒

biela
22. mar 2009

zas taký photoshop neni vymakaný 😀
potom mi ukážeš fotky? idete aj s kuti?

vera21
22. mar 2009

http://www.memoryportrait.eu/?menu=1&page=galer...

Toto je ona...
Ano, ide aj Kuti, aj dalsie.... 🙂 Potom hodim do albumu...

ma.senka
22. mar 2009

ja som s miskom este takto medzi ludmi nebola... by som to uz asi aj mala konecne vyskusat 😀

biela
22. mar 2009

ozaj, veri, ešte k tomu filmu, mne bol hrooozne nesympatický ten kvízmajster, slizoš jeden a keď im odovzdávali zlatý glóbus a oscara, tak sa stále tlačil do záberu, drzáň a ten hlavný hrdina stál tak skromne vzadu. 😕

biela
22. mar 2009

jeeeej, to je krásne. 🙂

my ideme do bojníc fotiť.

masenka, ja som bola prvý x s olim na kafčo v junkáči v kaviarni. keď mal asi 7 mesiacov.

ma.senka
22. mar 2009

pekne spravený web...

ma.senka
22. mar 2009

potom ukážte ako vás urobila, vyzerajú pekne tie veci čo robí...

biela
22. mar 2009

a kde je tá fotografka? v ZA?

ma.senka
22. mar 2009

biela - jej, tak to mám ešte čas 😀 predsa len, neviem ako zareaguje.. vonku mi spí, ale vo vnútri moc nie...

ma.senka
22. mar 2009

no, to som sa chcela aj ja spýtať... je zo ZA?

ma.senka
22. mar 2009

halo,vera, zas trčíš na ebayi? gumáky kúpilas?

biela
22. mar 2009

však ani mne vnútri nespal, iba v kočíku... keď sme zašli kdesi do vchodu a do výťahu, už bol hore.
zo mňa si neber príklad, ja keby som vtedy mala s kým, tak by som šla už skôr, no ja som tu nikoho nepoznala.
ináč, aj ty máš v albume veľmi peknú fotočku s tými nožičkami. 🙂

biela
22. mar 2009

no som zvedavá aj ja či ich konečne kúpila... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre