Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
23. apr 2009

a gate chceeem, už som im urobila aj miesto v komode. 😅

vera21
23. apr 2009

v novinach si aj ty 🙂 Gate budu, len treba trpezlivost 🙂 🙂

marina.o.
23. apr 2009

biela,vy ste uz boli niekedy plavat?

zelmirka1
23. apr 2009

ahoj marina
ano uvazujem ze pojdem na ten den otvorenych dveri kuknut...ale ak to bude byvat poobede tak mne to moc nevyhovuje vtedy tak zvazujem ci neostanem v nereuse ? aj ked teraz celkove vymyslam lebo nemame ziadny rezim a mam pocit ze to nie je dobre lebo kazdy den inak a maly je mrzuty tak aj plavanie musim naplanovat tak aby mi to sedelo.

marina.o.
23. apr 2009

ja tiez rozmyslam,co urobit.Poviem Ti pravdu,mna laka ta zlava.

biela
23. apr 2009

marina, nie, neboli, ale asi pôjdeme teraz pred letom, aby si malý zvykol na vodičku, keď budeme chodiť po kupkách.
mne to poobedie tiež nevyhovuje, malý vtedy spí, no skúsim ho dať skôr a potom aj skôr zobudiť.

zelmirka1
23. apr 2009

aj mna marina, ved ta zlava to je dost penazi...nevolala si tam kedy to bude byvat ? lebo nereus ma teraz plno a urcite do tej 14 hodiny maju priestory prenajate a dokonca plavaju niekedy aj poobede s vacsimi detmi.

marina.o.
23. apr 2009

ja som tam zatial nevolala.Ja som to nechavala na ten den otvorenych dveri.

zelmirka1
23. apr 2009

biela 😀 😀 😀

biela
23. apr 2009

marina, aj si sa zaregistrovala? lebo ja som to trošku asi nepochopila. sa musím zaregistrovať, aby som sa dostala do toho bazénu... ? a ak už tam nebude miesto, tak aj tak mi dajú ten kupón na zľavu, nie?

marina.o.
23. apr 2009

mne by mozno pobedie aj vyhovovalo.Aspon by sa adelka napapala pekne na obed.

marina.o.
23. apr 2009

biela,ja som sa neregistrovala.A dufam,ze kupon plati,aj ked nebudem v bazene.Mne sa nechce ist do bazena 🙂

zelmirka1
23. apr 2009

biela aj ty planujes plavanie s Oliverkom ?

biela
23. apr 2009

ja by som aj do bazéna šla, už som sa zaregistrovala.

zeli, no plánujem to, hlavne že to nie je nereus. no už mám dosť aktivít cez týždeň, tak ak mi to bude vychádzať...

marina.o.
23. apr 2009

baby,ak by sme sli plavat,budeme kazda v inej skupine... 😒

biela
23. apr 2009

ahojte baby,
vzhľadom na to, že moje dieťa v noci štrajkuje som nútená chodiť spať skôr, takže dobrú noc. 🙂

zelmirka1
23. apr 2009

preco biela mal zle skusenosti s nereusom ?
marina ved to je vlastne teraz v sobotu tak asi prideme...co ty ? asi by sme boli v nej skupine ale to zavisi aj od toho kolko sa prihlasi ludi mozno budu spolu aj vekovo ine deticky aj inak skuseni plavci... 😉

zelmirka1
23. apr 2009

tak dobru biela...ani ja tu nemozem dlho vysedavat lebo moje dieta zase strajkuje skoro rano a som riadne nevyspata.

marina.o.
23. apr 2009

ved prave,to je uz teraz v sobotu.Som zvedava,kedy sa rozhodnem.

marina.o.
23. apr 2009

biela,nestrajkuj 😝

zelmirka1
23. apr 2009

no ved pridi tam a potom sa rozhodneme 🙂 inak tu tu instruktorku poznas ?

marina.o.
23. apr 2009

tuto instruktorku poznam.Je celkom fajn.

marina.o.
23. apr 2009

zelmirka IP 😉

a_rianna
24. apr 2009

Baby ked chcete ist na den otvorených dveri ale treba sa registrovať na jej stranke lebo počet deti do bazena je obmedzený na 6 -7 takže ked sa registrujete tak ona vam ak ešte bude rezervuje miesto v bazene
mne rezerovovala ale ja nemožem isť v sobotu lebo sme mimo za, takže som jej pisala, že sa ospravedlnujem ale nepridem
a je to ešte časovo ohraničene vekom dietata
mudrujem lebo mi prišiel aj letačik od nej 🙂)

a 1.5 odlietam do anglicka sa tešim už je to iste manžo zacvakal letenky xixixi tak budem nakupovať v nexte a neviem kde ešte tak si berem guču penazi 😖

violetka1
24. apr 2009

a rianna, to teda!! sa mas!
a na kolko dni?
a kam?

Ja uz citim mimco, ako sa hybe..je to super!

biela
24. apr 2009

ahojte,

tak ešteže som včera išla skoro spať, ďalšia "taká" noc... olimu idú už asi stoličky, museli sme mu dať čípok chúďatku, stále len plače, mrnčí, nič nezaberá...

arianna, tak ak ideš shoppingovať do londýna, tak guča je málo, tak 2-3 guče optimum 😀 .
idete celá rodinka, či len ty s tomáškom?
to je super, užite si to tam! 😉

ari a ona ti volala tá inštruktorka, že ťa rezervovala? lebo ja som sa rezervovala včera večer, mám čakať od nej niečo? mail alebo tak? aby som podaromnici neprišla s plávkami a ništ z toho...

tak slniečko vyšlo, prajem vám krásny dník.

dzidzuska
24. apr 2009

caute kocky,km sa chystate dnes s malickymi?ja si lamem hlavu neiem co vymysliet

marina.o.
24. apr 2009

ahoj maminky,dnes ste sa hned zrana ako rozpisali 🙂

wandeirra
24. apr 2009

ahoj dzidzus, odkial si? mas pekne fotecky, ja mam tiez taky isty kocik. si s nim spokojna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre