Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dzidzuska
24. apr 2009

ahojky no ja som z rosiny prechodne z vlciniec:Da vy ste oskial?:DDktory kocik teraz myslis?lebo my mame uz stvrty:D

wandeirra
24. apr 2009

ten co mas na foto, bolder s kvietkami🙂
stvrty? to za rok a pol 4 znicil? my mame druhy a ten dufam dlho vydrzi... 🙂

dzidzuska
24. apr 2009

no najprv sme mali implast potom taky docasny kym bol bolder na reklamacii potom quinny buzz a teraz mame nurse futura:Duz len taky lahucky:DD 🙂

wandeirra
24. apr 2009

sa ti pokazil?

mgurnak
24. apr 2009

ahooojte...tak aj ja som sem nakukla..maly konecne zaspal..vstal o 7.30 a zalahol az o 12.00...ale to preto, lebo sme boli na fitloptach....
inac ariana...my spavame 2 x do dna....

dzidzuska
24. apr 2009

no sa mi zlomil 😀

a_rianna
24. apr 2009

biela pisala mi na mail kt som uviedla že ma pre nas rezervovane miesto do bazena

a do englandu idem za segrou ja s tomaskom ale velkym xixixi maly ostava u mami
tak som zvedava ako zvladne odlučenie
ale musi si zvykať ved ked od juna nastupim do prace tak....

vio... idem za segrou byva v Man. ale chceme isť aj do londona a tak manžo ešte nebol v ENG. ja som bola 2 roky 🙂))

biela
24. apr 2009

ari, aj mne už napísala, tak ideme! 🙂
no ja keby som šla s mužom do eng, tak určite by len po futbaloch chodil, zvlášť manchester sú jeho obľúbenci 😀

vera21
24. apr 2009

Cafte 🙂
Dzidzus, tak ja chodievam s malou skoro kazdy den, niekedy sme len tu, chodime na ihrisko ku skole, vacsinou poobede, mozes sa pridat, ak chces, alebo chodim na Vodne dielo korculovat, alebo do Lesoparku alebo do Budatinskeho zamku - do parku. Tam chodime kukat vezu, kde byva princeznicka, co ma take dlhe vlasky, ze ked ich spusti z tej veze, tak princ po nich vylezie.... 😎 a nevieme sa vynadivat na tu vezu 🙂

vera21
24. apr 2009

Alebo este na detske ihrisko tam, ked je Levik - tam je pekne vonku a hlavne to nie je pre verejnost, takze tam nikto nie je, iba mamicky s detmi z Levika. Tak dojdi, ak stes 🙂

vera21
24. apr 2009

Arianna, tisko zavidim 🙂 Ja budem mat tiez odlucenie od malej - stvordnove - v polovici maja ideme do Nemecka. Moc sa mi nechce, ideme autom, tak to bude riadna streka 🙂

vera21
24. apr 2009

Radsej by som sla s tebou do Nextu 🙂

violetka1
24. apr 2009

a riana, aj ja som bola v angl. Bolo tam fajn..v Man. mi bola moja super kamoska a jedna ex spoluziacka z vysky je treti rok tiez v angl. skoda, ze tam nemozem akosi za nou ist- priamy let k nej nie je a teraz s bruchom uz asi ani nepojdem.

a_rianna
24. apr 2009

vio už mas bruško 🙂 no mne sa teraz dobre na to spomina xixi... ale je to mile ked vidim mamičky s bruškami ....

vera do nextu sa chystam aj ja... ale som sa rozhodla že na stav učtu sa pozriem až ked sa vratim z eng. lebo asi by som depkovala cely pobyt.

dnes sme boli v labyrinte... celkom sa dalo

biela na plavani sa ti bude pačiť aj malemu 🙂

inak vera... berete do Levika nejake hračky? či ani nie... lebo mi volala maneželova sesterka že maju hračiek na milu jarmilu tak či nechcem, tak vravim že nech vezme sak ponuknem do nejakeho centra.

biela
24. apr 2009

ahojte,

arianna, vy chodíte do labyrintu v piatok? som myslela, že štvrtky ... a s kým máte? s Ankou?
no som zvedavá na to plávanie, mne sa tam moc nechce sa priznám 😒
a ty máš doma dvoch tomáškov? ja som najprv chcela tiež dať meno po mužovi, no nedala som, bo nechcem, aby ich volali - starý vlado a malý vladko 🙂 . no ešte som sa nevzdala nádeje na malého vladka, veľmi sa mi páči to meno, tak snáď pre druhé, ak bude...

baby, vy ste tu všetky boli v anglicku! žasnem, také dobrodružky 🙂

violetka1
24. apr 2009

A rianna, no veru, brusko je slaby vyraz..to pri prvom som vobec az take nemala v tomto case..mam normalny kotol..ako vtedy v siedmom mesiaci..a som taka nemotorna, je to cele uplne ine ako pri prvom..tazsie kurna! 🙂

zelmirka1
24. apr 2009

ahojte
veru aj ja som bola v Anglicku ale to uz je desne davno, tesne po revolucii a cumela som ako puk na vsetko
a robila som au pair v rodine kde bolo 7 deticiek...bola to fakt sranda.

biela ja som tiez nechcela meno po muzovi prave preto lebo moj muz ma meno po otcovi a dodne si navzajom otvaraju postu lebo nevedie koho to je, ked mamina zakrici tak sa ozvu obaja a je fakt ze ich kazdy rozlisuje stary a mlady. Takze som si dovolila prerusit ich rodinne meno 😀 hrozne so mnou. Inak zajtra aj ja pridem kuknut na plavanie.

vera21
24. apr 2009

Ahojte, tak som tu 🙂 Masa, kdeze si ???? Neodpisujes na IP, co sa ti zas posr...pocitac, ci ???
Biela, no, ved aj ja som bola v UK, len presne ako Zelmirka si to uz moc nepamatam. Bola som tam rok....Ale UK mi potom prekryli asi dalsie zazitky alebo co 😖

vera21
24. apr 2009

Vy idete zajtra asi vsetky plavat, tak dajte vediet, ake to bolo ! my uz sme doplavali ☹

violetka1
25. apr 2009

ahojte, ranko sa praje!
ako ste sa vyspinkali? Moji dvaja este spinkaju, tak si mozem este dovolit tento luxus a kavu k tomu.
Lebo, ako vstanu, treba ranajky a ideme balit do ZA.
Lenka (Biela) snaj sa ozvem- budem sa dost snazit!!

Hura- vecer ideme zmontovat zase nejake skrinky do novej kuchynky, co sme vcera kupili. uz potom aspon tie horne budu kompletne a mozem si v novom odlozit do nich tanieriky a taaak..

a_rianna
25. apr 2009

Vio aj nam idu montovať novu kuchunu 🙂 tento tyžden xixi sa tešim

biela ano maly Toman ma meno po velkom 🙂 ale do poslednej chvili to mal by Lukaš, len na sale ked sa narodil vravim mužovi tak tomas či lukaš.... lebo mne sa strašne pačilo meno tomas...ale nechcela som mať doma dvoch... no a vidiš aj tak mam doma dvoch xixixi ja dufam že druhe bude Lucka ak teda druhe bude 😉

My plavať nejdeme ked sa maly zobudi zbalime sa ja idem na kozmetiku do varina a potom ma muž odvezie do zadubnia a ja budem kefovať kočik lebo vyzera neskutočne hrozne.... moja mama sa bude venovať vnukovi... a muž bude rubať drevo 🙂 takže to už mame podelene xixixi

Inak moja neter Nikolka už teraz vola mojho muža vejky tomas a tominka maji tomas 🙂))

violetka1
25. apr 2009

arianna aj my mame svagra v rodine..a volame ho preste ako u vas v rodine..stary Palo a synovca mlady Palo..alebo velky a maly Palo..neviem, ci svagor chcel po sebe mat meno..ale dnes na to segra nadava, ze je tolko krasnych mien a dnes by mlademu uz Paľko nedavala..mladšia sa vola Valentínka. 🙂

My si kuchynu montujeme sami. z Ikei. vlastne vsetko robime sami, obklady, dlazbu, elektriku, vodu, odpad, kurenie..manzo je sikulka, len kym sa k praci dokope to obcas trvaaaa!! 😀

zelmirka1
25. apr 2009

ahojte
vidim ze nikde nikto...
dnes som bola kuknut na plavanie s tou Konarcikovou a dostala som aj kupon na zlavu 🙂 akurat este nevedela
kedy bude plavanie byvat lebo Nereus ma prednost a rezervuje si niake casu a ona az potom podla toho kedy bude volno takze predpoklada ze pobede alebo cez vikendy. Tiez je mozne ze napr. len raz tyzdenne a pod. Inak bolo tam dost ludi pozriet, aj take maminky s 6 tyzdnovymi drobcami.

marina nebola si ?

biela a ty? mala som zo sebou to DVD ale potom ma napadlo ze ty prides neskor ved Oliverko je o dost starsi od mojho Miska.

a spoznala som ma.senku 😀 pozeram do bazena na niaku maminu s malym a zda sa mi ze je to Misko a veru aj bol 😀 😀

marina.o.
25. apr 2009

ahoj zelmirka,boli sme aj my.Ja som zasa spoznala bielu 😉
Nas tam bolo sedem.Aj kupon sme vyfasovali.Mne to bude asi vyhovovat na popoludnie.Aspon sa v pohode naobedujeme,eda hlavne Adelka,a potom mozeme plavat 🙂

marina.o.
25. apr 2009

biela,kde sa flakas? 😀 Dufam,ze si sa neutopila 😎

biela
25. apr 2009

ahooojte,

marina, super,že si ma spoznala, ste veľmi sympatická rodinka 😉

no v bazéne sa oliverkovi nepáčilo 😒 už som ho sprchovala, spustil krik a reval asi 10 minút, tak som to vzdala a šli sme sa saunovať, tam tiež plakal, no potom v tej "lehárni" schrúmal pol pakľa chrumiek a bolo dobre... 😀
on je teraz taký urevaný kvôli zubom, aj v noci plače aj cez den je umrnčaný, tak si z toho nerobím hlavu. budeme chodiť a hádam sa mu bude páčiť, lebo mne sa to páčilo... 🙂

marina, čo robí tvoj muž? pozerá hokej? 🙂

biela
25. apr 2009

ináč keď sme odtiaľ prišli, som bola unavená, ako keby som si dala 20 dĺžiek 😀

marina.o.
25. apr 2009

ahoooooooooooj biela,aj Vy ste zlatí 😉 Musim sa smiat aka si.Tebe sa tam pacilo,tak tam budete chodit.
Moj manzel pozera hokej,aj dva naraz.Ved aj tak nic poriadne nie je v TV.

zelmirka,Miskovi prajeme vsetko naj k dnesnym 7 mesiacikom 🙂

biela
25. apr 2009

presne, aj môj pozerá hokej, keby bol niekde futbal, tak si tam pridá aj futbal, najlepšie keby bol nejaký anglický 😀
marina, ja plač neberiem... proste je to neznáme prostredie pre neho, trošku ho to možno zneistilo, k tomu tie zúbky... ináč je smejko, všade sa mu páči, tak to zatiaľ neriešim. verím, že nabudúce už plakať nebude.

Zelka, aj my s olinkom prajeme miškovi všetko naj naj k 7 mesiačikom... a kde si? ujedáš z jeho tortičky? 😝

a vera je kde? kdeže si moja? 🙂

biela
25. apr 2009

vera,, koláč sa vydaril?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre