• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
zelmirka,si asi dava torticku,alebo nejake vinko :grinning:
25. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina, alebo nutelu ! vyškrabkáva prstíkom. :grinning:
ja som včera piekla tvarohový koláč po dlhej dobe niečo sladké. mňam, som si to užila.
marina, aký je tvoj najobľúbenejší koláč? :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno nutelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mam celkom rada tribit.To je take mnam.Na velku noc som ho robila.Ten ma rad aj moj drahy.On je taky cukrus :grinning:
25. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit? však to je tá čoko tyčinka? to existuje aj koláč na ten spôsob?
25. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som, tu !
25. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám rada skoro všetky koláče, no musia byť sladké, nemám rada nesladké koláče, keď niekto pečie koláč a dá tam menej cukru, lebo ževraj je to zdravšie... však koláč má byť sladký... nie?
25. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolac som nakoniec nerobila, lebo mi chybali nejake suroviny a bola som sama s malou, tak sa mi nechcelo s nou trepat do obchodu...Tak som nakoniec zuzitkovala tem tvaroh do palaciniek - tak sme mali dezert poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojky verusa!
aký bol deň?
piekla si?
ja mam rada iba suchace kolace, neznasam mokrace typu veternik alebo spic, co je vnutri nieco nechutne tekute a pod. ale take domace mam rada aj ten tvarohovy napriklad, len mne zas chuti viac ten menej sladky, Leni :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celkom dobry den :slight_smile: aj slniecko bolo, aj periny som prezliekla a vetrala skroo cely den, tak dufam, ze sa bude dobre spat :slight_smile: A u vas ako ?
25. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela,je to aj tycinka.Toto je dobry kolacik.Idu tam aj bebe kekse a dve plnky.No a navrch cokolada.
25. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela a Ty si piekla co za kolac?
25. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina, ja piekla včera ešte tvarohový... koláč, tvaroh a na vrchu pena... taký mňam.
vera, u nás ako? si prečítaj na minulej stránke ako sme plávali :grinning:
25. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera, ten tvoj opis koláča špica.... :grinning:
25. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina, ináč máte pekný kočík! som si všimla, pekný červený. už vás teraz budem pozerať ... niekde v meste keď budem. :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera, ideme do kina? už viem, na čo chcem ísť. :slight_smile:
biela,to asi viem aky je.Ten je dobry.
Ja mam rada kolace,kde ide kokos.To mi je jedno aky je.Ci suchar alebo plneny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz som citala, sa cudujem, za sa tiu ta Masa neukaze, neodpoveda ani na IP a kludne sa dovali na plavanie, opica jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to, ze si bola unavena si velmi dobre pamatam, lebo nase plavacie obdobie bolo pre mna straaasne vycerpavajuce - cely den rozbity, nestihla som navarit, vzdy som si lahla s malou, lebo som bola grogy :slight_smile:
marina, my robíme taký jednoduchý kokosový, taký šálkový a je taký fajn šťavnatý, lebo sa vyleje smotana naň... poznáš? kedysi sme si ho robili každý 2.týždeň, no sme sa ho objedli.
25. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela dakujeme :wink: Zatial som s nim spokojna.Dufam,ze nam aj posluzi.
25. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do kina idem ! Akurat dnes som to hovorila, ze je cas na pukance a velku kolu ! :sunglasses: a na co ideme ? Marina a aky to mate ten kocik ? Cerveny sa mi paci....to auto, ked kupis, tak jedine zelene ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verus, mne volala maska akurát som v piatok piekla ten koláč, išla okolo nás, tak že reku či nie sme vonku... možno jej zase niekde pc
ten veru nepoznam.Napis mi niekedy do IP recept.
cau vera, co ma tu ohovars? nestras ma, plavanie sa mi pacilo, miskovi mozno tiez :grinning: plakal asi 3x ked ho instruktorka mala na rukach... :slight_smile: najlepsie mu je u maminky... no uz sa tesim na tu zavislost.. :grinning:
25. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera,kupili sme baby desing TINY.Taky sikovny a lahky.
MAšKA!! :grinning:
to by som si aj ja kukla.Naposledy sme boli v kine na nestydu.
25. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela - ako kolac? vydaril sa? dala by som si veru :slight_smile: u nas doma skapal pes, prazdna chladnicka :grinning: boli sme na plavani, tak nie je nakupene, navarene, nakupy robievame v sobotu, chlap bol so mnou tak som ho nemohla zaukolovat :grinning: tak siel na pivo - nuz hlad je prezleceny smad :grinning:
marina, napíšem... fakt je dobrý a za 15 minút.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok