• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
Masa !!!! Tak ty iba spehujes, coooo ? :angry:
Marina, supris, pekny je :slight_smile: Tak uz ta spoznam, potom sa prihovorim - dufam, ze nie nejakej cudzozienke :sunglasses:
25. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina, tak poď aj ty!
25. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma velky kosik ten kocik - strcis tam aj nakup :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masenka, tak miškovi sa páčilo... ? super.
25. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na ten film idem ! Mozes sa utopit alebo vyplavat - tak to bude urcite nieco pre mna :grinning:
25. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no si vas tu citam, pozeram, ze ste boli na plavani - biela, kedy si bola? my o 11.20, no aj ja som bola vyflusnuta... a ten moj drobec spal 30 minut!! odvalilo ho hned, myslela som, ze aspon 2 hodiny pospi. vzala som ho von,z e pospi tam. kdezeeeee, reval a hadzal a v kociku cele 2 hodiny co sme boli vonku!! aj som ho vonku dojcila a nepomohlo.. tak sme sli domov, ja total vyflusnuta, lahli sme si spolu do postele a tam sme spolu vytuhli do pol siestej :sunglasses: no nabuduce asi k nemu vleziem do kocika aby tam zaspal :grinning: on je asi domased ci co...
25. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči, že tam hrá korn. je to super týpek. :sunglasses:
25. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masenka, máš šu-šu v ip ...
25. apr 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://cine-max.sk/sk/index.php?option=com_content&task=view&id=285&Itemid=52
Tak napriklad v pondelok alebo utorok o 20:10, co povies ?
25. apr 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masenka, my sme boli o 14,00. oliverko už potom nespal, iba sme ho vozili hodinu v kočíku aby si oddýchol.
25. apr 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nesuskaj si s Masou poza chrbat, hej :slight_smile: BTW - gumaky stale nemam :angry: ale vyhrala som Nike tenisky pre malu za 0.99libry :slight_smile: a postovne je tiez nejake smiesne, tak aspon ze nejake nahrada za gumaky
25. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poviem ÁNO :slight_smile:
lepšie v pondelok, lebo v utorok mám cvičenie, konečne idem medzi ľudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verus, neprovokuj nás tu s tvojimi úlovkami na ebayi :grinning: ja som typická slovač závistlivá. :grinning:
25. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj masenka,tak aj vy ste sa dali na plavanie?My uz budeme chodit treti kurz.
25. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak sa v pondelok este dohodneme, dobre ?
Marina, vas to nejako chytilo :slight_smile: to je super ! My sa uz chystame iba na Rybicky, na taketo kurzy uz asi nie...skoda :frowning2:
25. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera,ale to bude uz konecna...a Rybicky je co?
25. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesuskame si, len ja nestiham pisat. kym napisem prispevok, tak vy tu nacnete dalsiu stranu :grinning:
25. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto su Rybicky :
http://www.alvacentrum.sk/index.php?page=120
Akurat som kukala fotogaleriu a nasla som tam moje dieta, presne tu foto, co mam v albume, aj Natalka je tam, supis, ani som o tom nevedela :slight_smile:
25. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina - zatial sme plavanie len vyskusali. ktorasi z vas sem hodila link na den otvorenych dveri... ako vravi vera, chodim sem spehovat :grinning:

no ale - parkrat som si tu pokecala aj sama so sebou... :grinning:
25. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera - to su tie Ruzbachy, nie?
25. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a tie kurzy sa aj nejako odlisuju? pochybujem, ze takyto drobci sa naucia plavat... :grinning:
25. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, oni robia aj v Ruzbachoch, ale my sme boli prvy krat v Ruzbachoch s inou firmou - to je toto :

http://www.ruzbachy.sk/akcia_atlantida.php?usel=7&zal=1&lang=sk

To bolo tiez dobre, len ze to robilo Moko z Trencina a tato Alva je skusenejsia, lepsia, bolo to o niekolko levelov vyssie, cely tyzden sa niesol v duchu Matka a KUbka, mali animatorov, program vecer pre rodicov - ja som sa nasla vo fotogalerii ako snehuliak z toaletneho papiera, co sme tam sutazili - nastastie mi tam vidiet iba oci :slight_smile: Takze ja pojdem uz iba s Alvou...
25. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masenka,ja som tiez zvedava,ci sa naucime plavat :slight_smile:
25. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera,diky za info.Mozno aj my niekedy pojdeme na take Rybicky :wink:
25. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem hajat.Kazdy den chodim po polnoci,tak aspon dnes trosku skor :grinning: (biela uz asi zalomila:grinning:)
Majte sa pekne a prajem Vam peknu nedelu!
25. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nie je sa o nauceni deti plavat :slight_smile: to vam dufam povedali....tam na tom pobyte boli s nami deti, take vacsie uz, co chodia plavat od babatka a plavat vedeli az niekedy okolo piatich - siestich rokov....je to o tom, ze sa zlepsi v podstate cele poh. ustrojenstvo dietata a hlavne si ZVYKNE na vodu a nebude sa jej bat a bude mat z nej radost :slight_smile:
25. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak DN Marina
25. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, marina, som ešte tu!

dobrú noc prajem!
25. apr 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, jasne,ze viem ze sa nenaucia plavat. len sa smejem, ci sa na tych dalsich a dalsich kurzoch uci
nieco nove... ja to beriem ako zabavu pre miska, trochu otuzi a zvykne si na vodu a tak.. a aby aj
spaval trochu cez den... to ale na prvy pokus nevyslo :grinning:
25. apr 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina - dobru :slight_smile:
25. apr 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok