Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
4. máj 2009

biela a to tricko som nezohnala a to som bola v nexte v liverpoole, v manchestri a aj v traford centre a mali len donalda mickeyho nemali ☹ ale snazila som sa a zhanala.... 😵

biela
4. máj 2009

ahojte,

ari, tak hoď potom nejaké fotky do albumu, aby sme videli, ako ste sa mali! 😎
to tričko nevadí...

veri, ja som držala palce, ale ostatné slabo držali... 🙂

vera21
4. máj 2009

ariaxxa, tak sa vrat, uz ti stacilo hadam,xie ???? 😝 stastxu cestu home...
iela, dik, do re, ked si drzala, aj tak xepomohlo ☹ kukala si housa teraz ?

biela
4. máj 2009

akého housa, o čom hovoríš? dnes ee hause, či? 😀

biela
4. máj 2009

vera, a koľkí ste skončili?
labka je v poriadku?

vera21
4. máj 2009

hej, ved sa kukam xa xeho - je xa Xove

vera21
4. máj 2009

xemozem povedat, kolki sme skoxili..pssssssssssssssssssssst.....

biela
4. máj 2009

my nemáme novu, no raz som ho pozerala v českom dabingu a zdal sa mi oničný, ten slovenský dabing je lepší... 😎
verus, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. 😉
nabudúce zapracujete a vyhráte.
to bolo určite tým zranením, ináč by ste vyhrali! 😉

biela
4. máj 2009

verus, kukla si moje nové fotky?
vidíš toho klaviristu? ten prstoklad? 😎 bude z neho niečo?

vera21
4. máj 2009

iela, slovexsky daixg predsa xemoze yt ziadex do ry! je to zaujimave, riesi jedxi tehotxu po styridstiatke, super to je, operoval ju a deco ho chytilo za ruku 😝 ake dojimave pre matku 😉
fotky su paradxe !!!

biela
4. máj 2009

vera, tak s tebou v tomto nesúhlasím! 😉 mne sa zdá niekedy slovenský dabing lepší ako český. veľa ľudí pozerá radšej český, no ja k nim nepatrím. mne sa slovenčina páči a počúvam ju radšej. a v mnohom sa sl.dabing zlepšil - rokmi. zo začiatku to bolo dosť o ničom, no teraz je to vynikajúce. si myslím. 😎

biela
4. máj 2009

no ešte do toho kina musíme ísť, nezabudni! 🙂

vera21
4. máj 2009

moj zajko v akcii - kuk /s cislom 3/:

http://www.coursing.sk/index.php?option=com_pon...

biela
4. máj 2009

veri, perfektné! zara je riadna bežkyňa.

vera21
4. máj 2009

tak v tomto y s ste ou suhlasil moj poloviciak 🙂 v tom da ixgu myslim....
jejda, kixo som za udla----ja chcem ist koxecxe v stredu xa tex vylet !!!!

vera21
4. máj 2009

xo, to hej, lex jej to moc xepomohlo ☹ toto mala prvy xeh a dali ju s takou o rovskou fexou ezat, xormalxe sa jej ala.....potom stratila ku koxcu xavxadu a to olo za veeeela zlych odov...xo xic, zlepsime sa 😀

biela
4. máj 2009

idem ja, už žmúrim!

DN
🙂

biela
4. máj 2009

vera, a čo je tá návnada? čo naháňajú? rýchlo povedz, bo nazaspím. 😉

vera21
4. máj 2009

aj ja, takto je to pisaxie strasxe, do ru xoc 😀

vera21
4. máj 2009

chvost zo zajaca 🙂 postrihaxy igelit 🙂 koza z kravy 🙂

pepies
5. máj 2009

ahojte, neviete prosim, kde je v ZA kadernictvo Revolution? aby som tam zajtra trafila..........
dakujem..... 🙂

andulka26
5. máj 2009

ahojte maminy, tak mam konecne cas napisat. Nestiham citat prispevky, lebo je ich strasne vela, ale to dobehnem.
Dlho som sa tu neukazala, lebo sme mali s Miskou zdravotne problemy. Najskor bola len klasicky chora-nadcha kasel, potom ju ockovali a dostala vysoke teploty a ked sa z nich ako tak dostala, prestala papat aj pit. Dva dni sme sa trapili az sme skoncili nemocnici. Dehydrovala sa a museli jej davat infuzky. Bolo to hrozne, ihla v hlavicke 24 hodin napojena na infuziach, tak si to viete predstavit. Stale plakala, nemohla sa pohybovat, a pre take dieta vydrzat bez lozenia a chodenie je utrpenie. Pekne som si poplakala ked som ju vydela ako trpi ☹ Stale jej robili nejake odbery a vysetrenia, tak bola chuda vystrasena len zbadala sestricku. Po 5 dnoch nas poslali domov s tym ze je na to dobre, len mame pockat na vysledky testov 2 tyzdne. No a ako keby toho nebolo malo, tak v nemocnici chytila nejaku virus, lebo sme mali na izbe dievcatko co prislo s teplotami, vracani a hnackou. Hned v ten vecer zacala vracat a pokracovalo to celu noc, tak sme znoval leteli ku lekarke, kde jej pichla inekciu proti vracamiu a ak sa to nezlepsi, znova do nemocnice. Chvalabohu inekcia zabrala a mala uz nevracala. No pre zmenu hnackovala. Uz som bola s nervami na konci. Zasa sme boli u lekarky na odbery. Teraz cakame na vysledky. Mame dietu, musi pit specialne mlieko bez laktozy a bezlepkovu dietu. Vysledky by mali potvrdit ci je alergicka na mlieko alebo ma celiakiu ci ako sa to pise.
Miska je teraz klop, klop, klop v pohode, usmievava , taka ako predtym, tak pevne dufam, ze to nebude nic vazne. A ze vsetko zle je za nami.
Uz urobila prve krocky bez pomoci. To bola radost na jej tvaricke. 😀
Dufam ze vam sa deri lepsie a ste zdravucky.
Idem si pomaly precitat co ste tu setko napisali ak mala bude dobre spinkat.
Drzkajte sa 😉

zelmirka1
5. máj 2009

ahoj
andulka a po ktorom ockovani mala teploty ? ja totiz zvazuje niektore odlozit lebo sa mi to zda vela ako ich ockuju do jedneho roka tolkymi virusmi chorob....
my sme mali tento tyzden zacat plavat ale ja som ochorela a maly je tak len tak tak...tak sme vynechali ale verim ze buduci tyzden pokracujeme...

gabrielkaa
5. máj 2009

ahoj Pepies, kadernictvo revolution je na makovickeho ul. Ak vies kde je knihkupectvo Artforum na bottovej ulici tak pri nom zabocis do ulicky do lava,ked ides smerom na namestie od VUB banky, ako bola kedysi kaviaren Aveadore (moznoze este existuje)...a tam je aj optika a dole je kadernicky salon

biela
5. máj 2009

pepies, dostaneš sa tam zo štvorcového námestia 🙂 vyndeš tými farskými schodmi od tesca dostaneš sa na štvorcové, pôjdeš hneď doľava, prejdeš celé námestie, pôjdeš rovno do tej uličky, prejdeš kníhkupectvo artforum, je napravo a hneď tá ulička za ním. tam niekde by to malo byť, som to kukla na mape...

andulka, ☹ čítala som tvoj príbeh, tak som mala zimomriavky. chúďatko malá babuľka, musela si veľa vytrpieť a aj jej mamina. muselo to byť hrozné sa na ňu pozerať ako trpí. no hlavne, že je už dobre, a neboj výsledky budú v poriadku, hlavne že sa už malá smejká a gratulujeme k prvým krôčikom! je to šikulka.
myslíš, že to bolo z toho očkovania? je fakt, že o nežiadúcich účinkoch sa moc nehovorí...

želi, ahoj, dlho som ťa nevidela, ako sa máte s miškom? poslúcha? buvká? 😉

marina.o.
5. máj 2009

zeli IP 😉
ahoj biela 😉

biela
5. máj 2009

marina AHOJ!
ako sa máš? 😉
je dnes fucik?

marina.o.
5. máj 2009

mame sa celkom fajn.Chcela som ist von a Adelka zaspala pokym som sa ja najedla...
neviem ci je fucik.Hokejisti maju volny den 😀

marina.o.
5. máj 2009

Vy sa mate ako?
My sme boli v nedelu s Adelkou prvykrat na ture.Boli sme v Malej Fatre.

biela
5. máj 2009

mi poslal manžel jeden hokejový vtip, tak ho tu ťuknem, môžeš ho prečítať tomu svojmu 😀

s
# Cestou domov lietadlom premýšľa Bartečko:
# "Ako sa je teraz ukážem ľuďom na oči?"
# A tak zašiel za kapitánom lietadla, či by mu nepožičal náhradnú uniformu - # na prezlečenie. A tak vystúpi v Bratislave z lietadla v kapitánskej # uniforme, nikto ho nespoznáva, iba jedna stará zhrbená baba príde k nemu a # hovorí:
# "Tak čo Bartečko, si myslíš, že kapitán ako kapitán?"
# A Bartečko hovorí:
# "Baba, ako si ma spoznala?"
# A baba:
# "Aká baba, ja som Filc."
#


ako to že zaspala pokým si sa najedla? si mala tri chody či čo? 😀
čo dobré si mala? inšpiruj ma, ja ozaj už neviem, čo variť. sa mi zdá, že furt dookola to isté robím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre