• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahojte,

všetkým vašim detičkám prajem všetko naj k ich krásnemu sviatku MDD, aby boli zdravučké a stále sa usmievali... :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam :wink: Nech su deticky zdrave a vesele a nech rodicom robia len radost :slight_smile:
1. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf marina! :wink:
čo ty tu ? adel spinká? :pensive:
1. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biela,Adelka nespinka.Hra sa :slight_smile: O chvilku pojde jest.Ja este musim povesat pradlo.Dnes sme s Adelkou mali rekord v spani.Zobudila sa po siestej,napapala sa a potom este lozila po posteli.Nakoniec zaspala a ja s nou.Zobudili sme sa skoro o desiatej.Neverila som vlastnym ociam,ked som pozrela na hodiny.
1. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, marina, závidím... :slight_smile:
my sme dnes spali do 6,12. u nás je to ako kedy. úspech je pre mňa všetko po šiestej.

je dnes niečo niekde pre deti? neviete?
1. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo len dnes asi preto,ze je MDD...
ja netusim ci niekde nieco je pre deti.Aj tak je pocasie o nicom.Mozno pojdeme len von na hlboku.
1. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marinka, no este ohladom toho plavania, ano spominam si, ze nahradzovanie hodin bolo pre nich problem...aaale aj tak je to vlastne o cene :slight_smile:
pocasie je veru na prd. vcera sme sa vybrali a chytil nas najvasci dazd. takze ani dazdnik nepomohol a cely sme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabrielka.vsetko je veru vzdy len o cene...
My sme boli cez vikend u mojich rodicov.Mala som v plane,ze sa budem opalovat.....uz by mohlo byt pekne.
1. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na opalovanie si budes musiet este kapanek pockat. a pekne sa ponatieraj kremickom, lebo slniecko je nezbedne :slight_smile:
my ideme cez vikend na gulasku, tak som zvedava ako mala zvladne "zhluk" ludi. ona je taky bojko, dokonca aj mojej mamy sa boji :wink:
1. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
inak s nahradzovanim u nereusu uz asi problem nie je, ja som vynechala dvakrat a potom mi volali sami a ponukli termin kedy mozem prist si to nahradit. My uz tento tyzdne koncime s plavanim, dame si pauzu a mozno zase budeme chodit v septembri. Este ideme na gulasku s neresusom, robia niaku akciu pre rodicov a deticky tak som zvedava.
A v lete sa chystame na dovolenku s rybickami...takze maly bude plavat stale.
1. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabrielka,nasa mala ta sa zatial asi neboji ludi.Ale Vasa je este malicka,tak hadam preto :wink:
zelmirka,nereus sa musi lepsit,ked ma konkurenciu.Ja by som chcela tiez aby Adelka nevysla z cviku,tak neviem ako to urobime s plavanim.
1. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zelka, kde sa chystate na rybicky?
1. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masi, a ty tu co ? aj jaidem asi na rybicky....ja iba s alvou :slight_smile: aj ked si sa nepytala
1. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja tu, klasika, nie? peter je v DE, tak sme na icq

viem, ze chodis na rybicky aj si vravela ze kde, kdesi k RK, nie? ci kecam? viem ze si bola
aj v Ruzbachoch...
1. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera - dnes som sla s cingacbukom v aute sama, mala som ho posadeneho vzadu, kukal ako
puk, obcas sa otocil ku mne, ale bol tichuuucko. takze teoreticky ta mozeme doma prepadnut :sunglasses: :sunglasses:
1. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak kedy pridete ? rano idem do Levika, vecer na jogu :slight_smile: medzitym som doma, tak kludne...
a na rybickach som bola naposledy dost daleko - spisska stara ves
1. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezismaria spisska stara ves... ruzbachy... to blizsie nic nie je?

zajra poobede mame plavanie. v stredu robota, stvrtok plavanie... co tak piatok doobeda?
alebo cez vikend?
1. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz spat, zavolame si, dobre? :grinning:

caf, bru noc :wink:
1. jún 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
to zase sa zjavite pred polnocou ked uz spim ??
2. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka,ony su nocne vtacice :grinning:
2. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej marina...ja som rada ked spim...Misko uz v noci nepapa ale budi sa stale, takze ho musim 2-3v noci tisit.
2. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa Ti necudujem.Ty musis spat s Miskom aby si bola rano ako rybicka :wink:
2. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to...ako rybicka som uz nebola rano ani nepamatam...ale ako rybicky plavame s Miskom tak aspon cosi...
2. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto ze to uz sedi na nocniku marina ? a krasne sa pri tom smeje...
2. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka,my uz kakame len do nocnika.Obcas sa nam podari aj vycikat :wink:
2. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nocne vtacice,kde ste? :sunglasses:
2. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha marina to ste super...ako to vystihnes ze chce kakat ? ja to nikdy neviem a potom som prekvapena ze co je to v plienke. No vidim ze budem tiez musiet kupit nocnik a zacat s tym nieco robit.
dobru nocku prajem
2. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

marina, krásne nové fotky :slight_smile:

zelka, skúšali ste tú manducu? ako sa páči miškovi?

ja som sem včera ani nenazrela, mali sme s manželom výročie svadby, tak sme trošku oslavovali :sunglasses:

Zelka, ozaj, ako zabrali závesy? u nás je to tak na striedačku, jeden deň spí do pol 6 a druhý deň spí do siedmej. :rolling_eyes:
takže už viem, že každý druhý deň sa vyspíme... :slight_smile:
3. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej biela tak to gratulujeme k vyročiu :slight_smile:

ja mam v sobotu narodky 6.6. ešte keby som tam mala jednu 6 stku tam ma v sredoveku beru ako čarodejnicu a skočnila by som asi na hranici :slight_smile:
ale veštiť neviem :slight_smile:))

sa chystam tiež s manžom večer ked uložime maleho si praviť prijemný večer niečo dobre navarim dame vinko a uvidime .....

cez vikend hlasia pršať tak dufam že im to nevyjde, lebo aj Manželova babka ma 89 rokov tak chceme isť pozrieť babičku
3. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sobotu hlásia dážď, to je pravda :unamused:
ďakujeme za gratuláciu, ja mám zajtra meniny, ari, to oslavujeme skoro narovnako, mali by sme ísť na vínko spolu :grinning:
3. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok