Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
3. jún 2009

no jasne zajtra je Lenky 4.6. dikes že si mi to pripomenula... sak ja mam kamošku na vychode Lenku, kt. bude mať v sept. babanko 🙂

no to by sme mohli... Leni a dneska na tu kavu na namestie budeš mať čas ?? sak sa dohadujeme už asi mesiac xixi
ak nebude prš tak pojdeme vonku kolo tej 1O:30

a_rianna
3. jún 2009

Inak som sa stretla min tyžden s kolegynou, kt. sa narodila mala Adelku teraz asi tak 3 týždne ma... koksooo take male babanko som akurat včera babam na plavani vravela že absolutka si nepamatam že kedy mi ten moj chaloš takto vyrastol pred očami.. sak to sa neda porovnať.

biela
3. jún 2009

ari, uvidím, lebo varím fazuľu 😀 čakám už hodinu že bude už-už uvarená a furt ništ. keby čosi, ja ti zavolám 😉

marina.o.
3. jún 2009

ahojte,
zelmirka,nasa mala vzdy ked ide kakat,tak ma taky ksichtik a uz viem,ze rychlo gate dolu a sup na nocnik.Ten ksichtik robi odkedy sa narodila 🙂 Ona väcsinou kaka,ked jej dam desiatu a obed.Ked dopapa,tak ju posadim na nocnik a o chvilku uz aj tlaci 😀

andulka26
3. jún 2009

ahojte maminy, vidim ze ste poctivo na MK. Ja uz veru nestiham. Mala je hyperaktivistka, tak vsade lietam za nou. Sice este nevie riadne chodit ale to jej nevadi. Pusti sa sama a mama chytaj ma.... Oci mam pomaly aj na chrbte, co ju musim furt strazit. Boze uz aby vedela sama riadne chodit lebo toto obdobie je nekonecne 😝

ako pokracujete na plavani? Co nove sa deturence naucili? Uz vedia plavat pod vodou?

a_rianna
3. jún 2009

andulka26 gratukujeme k prvym kročkom. My tatky tak, maly už asi mesiac sa puštal sam robil prve kročky a teraz mu nerobi problem prejs aj celu obyvku zastaviť sa a otočiť a znovu... od pondelka mi beha aj po namesti.. nuž v kočiku je len ked ho niečo fakt zaujme a v obchodnych centrach nehrozi aby bol v kočiku to okamžite na nohy a podme ho...

ale poviem ti oči mam aj ja rozdvojene a pozeram ho kde zasa lieta.... ale už sa naučil aspon padať na zadok a na ruky 🙂

zelmirka1
3. jún 2009

ahojte
biela maly pozeral ako puk ked som ho dala do manducy ale zda sa ze sa mu to pacilo tak neviem ci si ju zaobstarat alebo uz je neskoro.

marina to je super, maly ksichtik nerobi, ale casto poobede pri jedle sa puci a vtedy viem ze bude nieco v plienke
ale krmit ho na nocniku by asi nebolo najlepsie. Chyta ho to priamo pri jedle...hm hm.

dnes sme zakoncili plavanie, bol muz a maly sa smial celu hodinu, normalne som hotova lebo pri mne to nehrozi. Dostali sme krasne vysvedcenie, fakt sa mi to pacilo to plavanie, ale teraz si dame pauzu.

biela
3. jún 2009

zeli, však manduca je do 20 kilov, tak určite môžeš nosiť aj dlhšie, ak sa mu bude páčiť. aj my jej ešte dáme asi jednu šancu, keď pôjdeme do toho nórska, tak ho budeme nosiť na chrbte, nebudeme tam vláčiť ťažký nosič.

marina, dnes je house, konečne! 😎

zelmirka1
3. jún 2009

mas pravdu biela ale je fakt ze je dost draha ta manduca tak rozmyslam...
baby poradte niake dobre stranky okrem mimibazaru lebo mne sa tam zda vsetko dost drahe, ved tam predavaju veci skoro za rovnaku cenu ako kupili !

marina.o.
3. jún 2009

biela,dnes je house a Adelka este stale nespi.Idem sa umyt a idem za nou.
To je co,ta manduca?
zelmirka,obcas to aj Adelku chyti pri jedle,tak prerusime jedenie,vykadime sa 😀 a potom dopapame 😉 to by si mohla vyskusat,ked to pozorujes na Miskovi.
Majte sa pekne.

biela
3. jún 2009

marina, manduca je nosič pre deti.

zeli, máš pravdu, je to drahé, no čo nie je v dnešnej dobe, všade len drankajú od nás peniaze. 😢 na tom mmb máš pravdu, niektoré baby sú nenažrané, ešte by na starých veciach zarobili...

vera21
3. jún 2009

Ahojte,
manduca je super 🙂
Zeli - ved pod uz konecne na ten ebay 😀 www.ebay.co.uk
alebo skus este toto - je to podobne ako MMB,ale nie take zname a menej veci :
http://www.inzerosvet.sk/rodina/?user=rodina
a este toto : http://www.maleveci.sk/index.php?page=search&re...

a_rianna
4. jún 2009

ahojte,
zeli, ja ked som dosla z anglicka a sla som na MMB skoro som odpadla... tie baby čo chodia do anglicka do nextu hm ka a cačka tie veci potom na MMB predavaju zo 1OO % priražkou a niekedy aj viac... ja som napr malemu kupila košelu za 4,99 libier a tie baby tu istu na MMB ako novy tovar predavali za 11 euro... sak kde prisli na taky kurz... akože ved ked toto robia tak je mi jasne že zarabaju aj na starych veciach,
nuž niektore su bez chrbtovej kosti fakt

zeli s tym kakanim do nočnika to skus, my sme tiež do nočnika cikali aj kakali... ( nie vždy ale slo nam to ) lenže teraz ked začal behať, už tam neobsedi ja ho tam posadim dam mu hračky a on behom 1O sec zdrhne odtial 🙂)

a_rianna
4. jún 2009

Lenka, ( biela ) želáme Ti všetko naj naj naj k meninám. 😎

zelmirka1
4. jún 2009

ahojte
vera ja pozeram ten ebay ale akosi je to na mna moc...to ked mam o nieco zaujem tak plati ta cena ktora tam je lebo moze niekto ponuknut vyssiu ? lebo to by bolo na sledovanie na dlho...chcela by som pre maleho nosic
ale muz ked pocul kolko stoji tak ma zrusil.
Ja som asi divna lebo vzdy ked som nieco predavala co nebolo nove tak som kludne ponukla aj polovicnu cenu
a niektore baby fakt hadam este chcu zarobit.
Ariana ja este nocnik nemam ale ako vidim tak uz by sme mali si zaobstarat.

a_rianna
4. jún 2009

zeli... sak ja som mala kočik Peg Perego 3 kombinaciu.. kt. sme kupovali za 20 000 sk bol používany 2 mesiace aj čosika... a ja som sa zamilovala do Concordu.. tak som Peg Perego dala na bazos. sk a dala som tam cenu 10 OOO sk samozrejme že som mala milion zaujemcov. a ten kočik bol fakt ako novy sak len 2 mes. sme ho použivali a to len vaničku autosedačku minimalne sme mali nasadenu asi tak 5 x a sportak vobec...

a dala som polovicnu cenu ( muž ma skoro zabil... to je fakt.... ) povedal že aspon za 15 litrov som ho mohla dať... keby som vedela ako to predavaju na MMB tak ho strelim hadam aj za 18 000.- ale čo už . už je davno predaný 🙂))

biela
4. jún 2009

ari, ďakujem za gratuláciu 😉
ináč, ja som vždy chcela kočík PP aj som mala, aj hlboký aj športový, no už ani za nič, predala som ho tiež "pod cenu" teda podľa môjho názoru za cenu primeranú tomuto blbému kočíku, baby na mmb ho predávali za raz toľko 😕 ale ja som bola rada, že som sa ho zbavila.
baby, som chorá, nachladnutá a bolí ma hlava, pomóc, príďte mi niekto zabaviť dieťa. 😅 deň je ešte dlhý neviem, ako zvládnem. v najhoršom zavolám V nech príde domov 😵
mali sme ísť do labyrintu, no nejdem radšej.
ari, mne sa tento tvoj kočík páči, je veľmi pekný. 🙂
jáj, zase moja obľúbená téma o kočíkoch.

zeli, podľa mňa manducu by si ešte vynosila, ja som ju kúpila olimu tiež pred letom a v lete som ho nosila, na jeseň a zimu už nie.

a_rianna
4. jún 2009

No Concord a PP sa neda porovnať
mne sa pačil aj PP aj mi vyhovoval až na tie male kolieska....
ale Concord je Condord

no mi hovor niečo o tom čo budeme robiť.. kokos ja som už dala 800 stovku ibač do tela.. lebo migrena sa prihlasila to bude asi tym počasim

a ak bude skaredo ani von nepojdeme..len naplavanie

a o 5 tej mam kozmetiku som vyhrala ošetrenie pleti v hodnote 40 eur aj s poradenstvom na ličenie 🙂)

biela
4. jún 2009

jak vyhrala? kde vyhrala? aj ja chcem vyhrať! 😀

a_rianna
4. jún 2009

no to sme boli s jankou vonku a zastavila nas taka pani či jej vypyseme anketu tak že daj ... a ona že budu žrebovať z listkov ošetrenie pleti v hodnote 40 euro
nuž a nejako ma vyžrebovali 🙂) tak idem aj tak som chcela isť ku kozmetičke tento mesiac 🙂)

marina.o.
4. jún 2009

dobre ranko,
biela,vsetko naj 😉

biela
4. jún 2009

no vidíš, ja by som nikdy neverila, že takéto ankety aj majú nejaký význam... som vždy myslela, že to len fraška. ale už som ticho 🤐 nabudúce aj ja vypíšem.
ja som ešte nikdy nebola u kozmetičky. 😝

a_rianna
4. jún 2009

no tak biela asi to nepotrebuješ si krasna aj bez kozmetičky 🙂)

biela
4. jún 2009

jáj, moja 😉

ale potrebujem, už som pomaly tridsiatnička, načase ísť. 🙂

mgurnak
4. jún 2009

ariana, gratulejem, ale ta vyhra ie je nic moc teda..aj ja som to uz vyhrala a bola som aj na to osetrenie....a to ze je to v hodnote 40 eur, to nech si nechaju pre blbych 😠 osetria ti polovicu tvare, predstavia ti ich vyrobky, opytaju si kontakty na tvojich znamcyh, ze to budu mat ako darcek za 8 eur, a nanutia ti ich kozmetiku, ktora je pekne draha 😀

a_rianna
4. jún 2009

to akože len polku tvare mi ošetria??? to ako si predstavuju?
no teda tak to si ešte rozmyslim či tam pojdem...
no mne nenanutia nič.. lebo ja si nekupujem nič z nanutenia, som verna svojej značke 🙂)

biela
4. jún 2009

ari, len tam pekne choď, nič nekupuj a trvaj na tom, aby ti ošetrili aj druhú polku. ta to kde sme? 😎
a nie že im dáš môj kontakt keď sa ťa budú pýtať... 😀

marina.o.
4. jún 2009

ahoj mgurnak 😉 dnes je Adelka na tom rovnako.Rozmyslam,ze si poobede dame len saunu.

a_rianna
4. jún 2009

no ja kontakty nedavam na ludi bez ich vedomia.. takže sa neboj 🙂) jedine ak by si si to velmi želala ako meninovy darček 🙂)))

biela
4. jún 2009

ari, dik, si milá, ale nie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre