Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

wandeirra
17. jún 2009

cau Pati,
my zaciname buduci tyzden u Mgr. Konarcikovej,som zvedava...kurz predtym bol uz plny,tiez sme chceli skor zacat. uz si sa rozhodla kde pojdete?

olivova
17. jún 2009

ahojte zilincanky - vam sem vtrhnem. Neviete nahodou, u ktoreho kozneho lekara by som si mohla dat skontrolovat znamienka?

gabrielkaa
17. jún 2009

ahoj Janicas, dr. hartela poznam, par krat som u neho bola. tuto je cislo na jeho ambulanciu, ale neviem ci je aktualne. inak da sa zistit asi aj na informaciach - MUDr. Pavol Hartel, gynekolog.

tel: +421 41 500 78 00-02

wandeirra
18. jún 2009

ahoj´olivova, kazdy kozny ti ich skontroluje.. ja chodim k Dr. Chupekovi,ma ambulanciu v dome odborov a je to super doktor 😉

olivova
18. jún 2009

uplne kazdy? Lebo som bola naposledy takto skontrolovana pred 5 rokmi a to ma poposielali od jedneho kozneho k druhemu a ten k tretiemu (lebo len ten mohol, ale preco to neviem), a ten treti uz nie je tam, kde bol, tak som hladala daku ambulanciu cez net a tam ich je zalostne malo. Alebo ja ich neviem najst 😅 .
A ked mi vyberali znamienka pred dvomi mesiacmi, som sa pytala, ze by som chcela par pozriet - vsade sa o tom hovori a som nesvoja, tak pre pokoj duse, a ten lekar ma normalne odbil. Tak som usudila, ze to asi v jeho kompetencii nie je....

wandeirra
18. jún 2009

olivova, mas pravdu je ich velmi malo a hlavne dobrych...ja som tiez nasla na nete. a som spokojna, chodim k nemu uz pol roka.

violetka1
18. jún 2009

ahojky,
je tu nejaka zufalka, ktora nie je v tomto krasnom pocasi vonku s detmi? 🙂)
Moja trucuje a nechce ist, lebo je tam vraj teplo..

zelmirka1
19. jún 2009

ahojte
ak ja som prave daleko u svokrovcov...tak som sa bala ako maly zvladne cestu lebo 500 km je aj na mna vela
a bol dobrucky, zvladol to super. Babicka je z neho hotova tak som rada ze sme isli a dostali sme krasne oblecenie z HaM...taky je v nom zlaty juj.
Neviem ako je v ZA ale v CR prsi takze to pride aj k nam. Majte sa krasne...

marina.o.
19. jún 2009

ahoj zeli,tak Misko je super.Taka cesta je aj pre dospelaka dlha.
U nas dnes rano tiez prsalo ale uz vykukuje slnko.My ideme vikendovat k mojim rodicom.
Majte sa pekne.

zelmirka1
19. jún 2009

adelka je tiez cestovatelka, ved chodite dost casto k rodicom...to je fajn, maly zial druhu babicku vidi tretikrat,
dva krat bola u nas a teraz sme prisli my. Ale je zlaty, vobec sa neboji, smeje sa na nu tak dufam ze mu to vydrzi.

biela
19. jún 2009

ahojte baby,

tak konečne mám zase spojazdnený pc! som na vás myslela, ako sa máte, nič som o vás nevedela, no ako vidím, moc sa tu toho nezmenilo, popísali ste ledva jednu stránku, tak som ani nemala veľa čítania... 😕
Zeli, Miško je super, ako to zvládol, to ja by som nezvládla takú dlhú cestu 😀 ale on je dobručký chlapček. užite si to tam. 😉 u nás je slniečko, ale tak striedavo oblačno slnečno, ale celú noc lialo... je riadne teplo...

marina, som aj na teba myslela, som sa ťa chcela opýtať, čo tvoj manžel robí, keď skončili futbale, liga majstrov a tak pod. 😀 . môjmu už navyše skončila aj nba, to je škandál. asi budeme po večeroch hrávať karty 😉
my chodíme najnovšie na vlky hrávať tenis, tak sa tam možno niekedy uvidíme...

biela
19. jún 2009

violetka,
môjmu malému teplo nevadí, ja by som najradšej doma v chládku ale on ma ťahá von, ja moc nemám rada prudké slnko, horúčavy a teplo, oberá ma to o energiu a som úplne vyšťavená.
no oli sa len von ťahá, tak sa musím premôcť...
ako sa cítiš, tehuľka? už ste vybalený?som pozerala tvoje bruškaté fotky, kráááásne 😉

katkaza
20. jún 2009

ahojte
dlho som nepísala,ale nejako nestíham...
zelmirka super,že miško zvládol cestu,nás tento týždeň čaká do chorvátska,ale ideme na noc,tak dúfam,že prespí 🙂
napíš,čo máte nové,naša malá stále neštvorkuje...snaží sa posadiť a postaviť,ale ani to jej veľmi nejde ☹
violetka máš IP

zelmirka1
20. jún 2009

ahojte
katkaza aj som na teba myslela ako sa mas...vidim ze sa chystate na dovolenku ku moru tak si to uzite
Misko uz stvornozkuje vyse mesiaca, stavia sa stale k nabytku takze musim davat pozor lebo stale niekde spadne.
To neva ze mala ste nestvornozkuje, kazde dieta ma svoj cas a niektore sa rovno postavia tak uvidis.
Inak my sme tiez povodne chceli ist na noc ale nakoniec sme skusili cez den a Misko to zvladol dobre. Nie som si ista ci by spal celu noc v autosedacke lebo je zvyknuty dost sa mrvit a spat na boku co sa v autosedacke neda.
Zajtra sa vraciame domov tak dufam ze to vydrzi, ja uz som hotova teraz.

biela
20. jún 2009

katka, teraz som si všimla, že tu máme ďalšiu tehuľku! 😉 gratulujem, ako sa cítiš? karolínka bude mať bračeka? alebo sestričku?

katkaza
20. jún 2009

Zelmirka,tak vám držíme palce,aby ste dobre pricestovali 🙂
Biela ďakujem 🙂 Bude to prekvapenie,lebo sa nám nechce ukázať,ale ja mám tušáka,že to bude opäť baba.A cítim sa už teraz fajn,už ani neviem aké je to byť "netehotná" 😀

a_rianna
21. jún 2009

No ja sa priznam ja Vas obdivujem mať takto po sebe babanka...
neviem ako by som to zvladala.... ufff
ale klobuk dolu odo mna...

my mame dneska presne 11 mesiačikov ešte jeden mesiac a mame ročik... 😀

zelmirka1
21. jún 2009

ahojte
tak my uz sme naspat z ciech...maly to zvladol perfektne ale ja som teda dost hotova takze teraz budeme chvilu doma. V juli ideme na dovolenku, nastastie nie daleko.
Maly uz zacina byt riadne zivy, stale niekam lezie, ani na chvilu ho nemozem nechat niekde, okrem ohradky.
A mam pocit ze vsetky hracky ho bavia len chvilku...aj u vas je to tak ? Co s drobcami robite cely den baby ?

katkaza
21. jún 2009

ahoj
arianna ani ja som nemyslela,že to bude tak skoro po sebe 😀 a ako to bude zvládať tiež neviem,ale hádam nejako áno 🙂
elmirka kam na dovolenku?my ideme s našimi aj so svokrou,tak sa teším,že si aj oddýchnem,lebo niekedy má deň pre mňa aj 48 hodín...my robíme stále niečo iné,lebo pri jednej činnosti vydrží maximálne 10 minút,takže aspoň nemáme stereotyp 🙂 naša malá sa dnes prvykrát posadila sama v postielke...tak sa teším 🙂

ma.senka
21. jún 2009

ahojte dievcata, no vidim tu viacnasobnu absenciu viacerych z nas 😎

katka-gratulujem k tehotenstvu, no veru klobuk dole takto jedno po druhom, ale
neva, isto to zvladnes 🙂 citala som, ze idete do Chorv., daj tip kde idete? My zatial uvazujeme
nad Rovinj-om na Istrii, najma kvoli tomu ze je tam vela stromov pri plazi a park pri meste a blizko
mora kde sa da kocikovat a travit aj cely den vonku aj s malym. Zatial sme inu vhodnu alternativu
nenasli. No a dufam, ze toto hnusne pocko sa konecne spravi, ved to Chorv. zas tak daleko nie je,
tam je podobne pocasie ako tu... zrejme nas tam caka aj chladne more... ale co, hlavne,
ze trochu povegetime a budeme mat zmenu...

zelka - vitaj spat na rodnej hrudi 😉 co robime cely den? tazka otazka - tiez nie je do coho pichnut 😀
preto sme sa dali na dalsi kurz baby plavania, to je taka nasa seriozna aktivita 🙂
ale nie - den rychlo ubieha- dojcim, medzitym sa snazim co-to doma uhadzat - neviem ako
to je u vas, ale u nas rano ako keby bomba v dome vybuchla a to kazdy vecer poupratujem, potom
nejaka ta priprava pokrmu pre miska a pre mna - medzitym miska prekladam medzi postielkou, kocikom,
odrazadlom a puzzle kobercom. No tam ho uz ani moc nedavam, pretoze sa vzdy doplazi na kraj
a rozobera ho a dava do pusy... no a po obede kolo 12.00-12.30 ideme spat, potom von... a tak stale dokola... 😎 no a ked je tu babka-moja mama tak misko ma ako bonus aj nejake to nosenie na rukach
a pesnicky - ja spievat bohuzial neviem ☹

arianna - gratujum, to leti, vsak? my mame 7, ale pozerala som onehda starsie fotky, to uz ani
pravda nie je, tie casy, ked sme boli na svete par dni...

vera - kde si? tento tyzden sa u teba stavime po tu postielku, daj vediet kedy
ti to pasuje, dobre? v sobotu ideme prec, tak dovtedy hadam to stihneme 😎

biela - kedy idete do norska?

marina - pokracujete v baby plavani? my ano a mali by sme byt presunuti do dalsek skupiny
s vacsimi detmi. Mame kurzy ut-stv. o 14.00 hod. stretneme sa tam?

vera21
21. jún 2009

Ahojte 🙂
Tak som tu aj ja po tyzdni - bola som na vylete v PE s malou, bolo super. Sli sme kuknut do ZOO a tento rok to uz malo aj nejaky zmysel, lebo mala super reagovala na zvierata. No, ale aj tak ani slon, ani gorila, ani opice neprekonal zazitok zo skakacieho hradu a smyklavky v detskej ZOO 😀 Veru, blbo som sa citila, ked som niesla pod pazuchou von zo ZOO vrieskajuce a metajuce sa dieta, co ma bije hlava - nehlava 🙂
No a na bojnickom zamku je Peter Pan - taky rozpravkovy zamok, len je to pre vacsie deti, nie este pre nas....Ale vyzeralo to super !
Masi, tento tyzden v casoch, ked mala spi - cca od jednej do tretej som vzdy doma. Tak prid. Alebo ved cinkni, dohodneme sa.

vera21
21. jún 2009

Katka, gratulujem k fazulke 🙂
Biela, a teba kde ?

ma.senka
21. jún 2009

vera - ahoj, no zda sa, ze o tomto case sme tu klasicky len my dve 😀
ok, cinknem ti, som bez auta, takze asi skor niekedy podvecer ked pride peter domov
sa ukazeme. 😉
no to je super, ze mala uz vnima zvierata, musel to byt uz zazitok aj pre teba 😉
ja sa na to tiez tesim 🙂

ma.senka
21. jún 2009

vera - ip

vera21
21. jún 2009

Uz som odpisala 🙂
No ale ved este nie je neskoro, aj Biela aj Zelmirka chodia. Ale Zell. sa asi spamatava z cesty - inak super, ze maly to zvladol lepsie asi ako ty. To tak byva...ja som sla s malou teraz prvy krat tak, ze nie v case jej spanku a bola celu cestu uplne v pohode, sme si spievali, ona citala, dostala horalku /vynimocne 🙂 / a za hodku a pol sme tam boli. A to s nou cestujem sama, ona sedi v zadu a ja soferujem a podavam vodu, piskoty, knihy, hracky a pod....cakam, ze kedy sa takto vykydnem 😉

ma.senka
21. jún 2009

no pekne. ja som tak tiez par krat isla, ale len po meste. ale my sme nizsi level, ja som len obcas kukala
dozadu ci negrcame ale nastastie nie, misko len kukal co sa to deje okolo neho 😎

biela
21. jún 2009

čafte, ešte ste tu?

ma.senka
21. jún 2009

ahoj biela, jasne 😀

vera21
21. jún 2009

no vitaj Biela, kde sa tulas ?

biela
21. jún 2009

masenka, ako žijete? som prečítala, čo si písala 😀 ty vždycky tak pekne všetko napíšeš, rada po tebe čítam. má to hlavu aj pätu aj sa zasmejem.. 😀 my ideme do nórska v auguste. a vy kedy idete? rozmýšľam, že sa k vám zbalím do kufra. aj ja chcem ísť do chorvátska 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre