Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
2. jún 2008

ta dnes tu mam monoloooog 😀 😀 😀 😀 juj baby fajne je....a hlavne v chladku..... 😀

mimi
2. jún 2008

dadus, u nas je zima , esteze vonku je teplo 😀

ides na korculky?

dadus
autor
2. jún 2008

akurat sme sa s laho vratili, bolo supis, len much vela 😀

dadus
autor
3. jún 2008

dobre ranko 🙂 co porabate? ja sa idem akurat pustit do varenia...baby zhanam taky ten maly bazenik pre malu, neviete nahodou kde by som ho kupila? myslim nieco taketo: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=245212

lahodacka
3. jún 2008

no ved aj v cauflande, tesku, carf...a pod...tak podme spolu, lebo ja si chcem tiez niekde kupit

dadus
autor
3. jún 2008

maju ale tie velke o priemere vyze 1m a ja chcem ten maly na balkon

strunka
3. jún 2008

ajojte 🙂

dadka ten maly som v nedelu videla v carf...

dadus
autor
3. jún 2008

no tak dnes tam pojdem...diky, lebo v tescu ho nemali....

dadus
autor
3. jún 2008

kuk tu nikoho???? 😕

svantica
4. jún 2008

ahojte prajem krasny dnik vsetkym 🙂

dadus
autor
4. jún 2008

dobre ranko aj ja prajem....dnes sa nam akosi dobre spinkalo no a teraz cakame na strunku so simonkom 🙂

svantica
4. jún 2008

no u nas to je praveze dnes naopak,dnes sme vstali ovela skor,ale to bude asi tym,ze ideme konecne cvicit 😀

dadus
autor
4. jún 2008

hura konecne prsi...nech trochu povoli to dusno 🙂 co porabkate?

kutina
5. jún 2008

Ahojte,
dadi ten bazénik čo chceš majú v dráčikovi, stojí 99 Sk 😉

svantica
5. jún 2008

ahojte 🙂
konecne vcera prsalo len tak tak sme sa stihli vratit z mesta 😀

mimi
5. jún 2008

strunka, nemala si vcera meniny? ak ano, tak vsetko nejlepsieee!!!

dadus
autor
5. jún 2008

caute, baby dikes, uz bazenik mame, dostali sme od strunky, tak uz je doma nafuknuty, tak moze prist riadny oskar 😀
strunka vsetko najlepsie, sa pridavame a dodatocne aj k narodkam 😉
no sak s nou budem, sak tu dnes mame jej simonka tak tu mame veselo 😀 😀 😀

dianecka
5. jún 2008

ahojte
my sa poobede chystáme s deckami na piesok do kempu, ale pôvodne sme mysleli, že by sme sa šli do Rajeckých kúpať, ale je dnes chladno na také kúpanie
inak mne už začnú pracovné dni, začíname robiť terasu....rovno z obývky na terasu a záhradu, bude to fajn, boli sme vyberať dlažbu (v Beste máme vybratú) ale chceme ísť ešte pozrieť do Soukupa, tam mali inventúru

dadus
autor
5. jún 2008

ahojte,my sme sa prave vratili z prechadzky, simonko uz siel domkov...tak idesm rychlo este nieco dokuchtit....
dianecka aku terasz?

vera21
5. jún 2008

Ahojte 🙂 Baby, ved tu Zilinu musim hladat az na druhej stranke 😲 😲
Ja som bola troska mimo PC, si uzivam tieto horucavy teda 🙂 🙂
Dianecka, skus kuknut este jednu predajnu, ktora sa nachadza na Kamennej vedla Kinekusu - je tam vchod do dvora, predavaju tam pracovne odevy a hned vedla maju pekny vyber dlazieb - ja som si kupila aj tam, aj v Soukupovi, aj v Beste a najviac sa mi pacil pristup prave tam...
No a z toho nasho stretka nejako zislo, ci ?

dadus
autor
5. jún 2008

ahojte, ja mam momentalne doma vyvarovnu, varim si na zajtra, bo ideme plavat....
no verus uz som mala o teba strach, ze kde si 😀 no veru by sme ho mohli zbachat, to stretko 😀

mimi
5. jún 2008

dianecka a kde je ten Best? ake su tam cenove relacie? U nas to vyzera na pracovne leto, sice ja nebudem robit, budem iba asistovat 😀

vera, a ja ze si sa niekde stratila 😀

dadus
autor
5. jún 2008

cau mimi a ty ako? ako ide ucenie...a ake pracovne leto? to uz idete stavat?

svantica
6. jún 2008

ahojte 😀
mimi best je na bratislavskej,su to velke priestory urcite si tam vyberies 🙂

stonozka
6. jún 2008

ahojte, no aj ja sa podakujem za tipy, ideme prerabať jadro, tak skočím pokukať aj ja... ako sa inač mate? čo chystáte cez víkend?

dadus
autor
6. jún 2008

cafte tak tu sa vo velkom preraba a zariaduje...no co sa cudujem,...vsak nas to caka tiez...len teraz neviem, ci by sa v nasom pripade este nevyplatilo chvilku s tou kuchynou pockat.... 😒

dianecka
6. jún 2008

ahojte ženy
verus, myslíš asi Instav...boli sme aj tam, ale nemali veľký výber, dnes ešte ideme do toho Soukupa
inak mirka best je fajn, ale ceny sú podstatne vyššie....je to na bratislavskej
verus,čo sa týka stretka, asi bolo, ale každý individuálne, ale mohli by sme sa ešte nejako dohodnúť

dianecka
6. jún 2008

😀 dadus chápem ....ak to myslíš tak,že malá tam má občas herňu,asi by som rôčik-dva počkala 😉

mimi
6. jún 2008

dadus a to preco? ten balkonik uz mate hotovy?
dianecka, ten best je drahsi ako soukup?

mimi
6. jún 2008

dianecka, este ma napadlo, ze pri carrefoure, tam kde je tam benzinova pumpa OMV, tam tiez predavaju obkladacky a aj cenovo su v pohode. skus sa este aj tam pozriet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre