Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
29. júl 2009

baby, čo som dnes zažila... hrozné!
bola som s kamoškou v dm-ke na štvorcovom a jeden týpek asi kradol a predavačka ho chcela zadržať a on na ňu fyzicky zaútočil. bol to riadny kretén, mi jej bolo hrozne ľúto, všetci sme na to pozerali ako ku-ku a nik nebol schopný niečo urobiť. chalan pokladník zavolal políciu. my sme už boli von, keď prišli, asi do 5 minút. ďalej nevjem čo bolo, lebo sme už šli domov.

marina.o.
29. júl 2009

biela,to je hrozne.Ani nevies,kde sa taky blbec vyskytne.
Idem uz spat.Moje pokladiky su uz v postielke,tak idem za nimi.
pa

biela
30. júl 2009

ahojte,
marina, ako včera dopadol futbal?

ináč, stále kritizujem predavačky, aké sú neochotné a podráždené. ale tiež nemajú ľahkú robotu, hlavne ak ich niekto bije a pľuje na nich. 😒 ja som síce veľmi dobrá zákazníčka, vždy sa pozdravím, ani nie som protivná, no podľa seba nemôžem súdiť aj druhých. tí, ktorí robia s ľuďmi, mi asi dajú zapravdu, že zákazníci sú kadejakí....
dnes je bohužiaľ taká doba, že tí, ktorí si to vedia v obchode vyvrieskať, dostanú aj zľavu,len aby odchádzali spokojní a aby bolo ticho.

marina.o.
30. júl 2009

pekne ranko 😉
ahoj biela,vcera slovan prehral 0:2...
Ja tiez kritizujem predavacky,lebo nemam rada,ked pridem do obchodu,pozdravim sa a ked nic nekupim,tak sa neunuvaju mi ani odzdravit na dovidenia...to sa mi stava casto.

zelmirka1
30. júl 2009

ahojte
mate plnu pravdu ze casto su predavacky neochotne...aj ked maju tazku robotu tak mna hneva ze ak robia s ludmi tak proste musia byt mile a ochotne. Hovorim z vlastnej skusenosti lebo som tiez robila s klientami a musela
sa usmievat aj ked ma totalne stval niekto, a plati aj to ze cim je clovek drzejsi tym viac si vydobije, lepsiu cenu
lepsie podmienky a ten chudak slusny co sa neozve to ma nakoniec horsie.
marina inak pozdrav to je kapitola sama o sebe, casto predavacky vobec nezdravia a pripadam si cudne ked ich
pozdravim pri prichode aj odchode ja.
dnes ideme plavat s Miskom mali sme este jednu hodinu ktoru sme vynechali a vcera mi volali ze dnes si to mozme nahradit.

mimkaa10
31. júl 2009

ahojte kočky, prepáčte ak som vám sem vtrhla, ale potrebovala by som poradiť. 😅
práve riešim výber pediatra a chcem sa opýtať, či náhodou nemáte skúsenosť s mudr. zrníkovou beátou z detskej polikliniky v nemocnici...
našla som si ju na internete, zavolala sestričke a povedala mi, že nás vezme. Ide o to, že nemám ani potuchy aká je.
Poznáte ju niektorá? ďakujem

marina.o.
31. júl 2009

dobry vecer,baby je vidiet,ze su prazdniny.Aj my ich tu asi mame 😀
mimka,ja by som Ti aj poradila ale nie som zo ZA...uz sme tu velakrat preberali pediatrov.Mozno si pozri stranky dopredu 😉

a_rianna
2. aug 2009

Ahojte

tak teda... včera nám konečne skoro po 13 mesiacoch vykukol prvy zubok.. dolu jednotka vlavo... zatial len taka palicka - čiarka v dasienku ale už tam je... tak už aj my sa hlasime do radu "zubkatých" _-)

biela
3. aug 2009

ahojte,

vidím, že sa to tu moc nezmenilo, bola som preč 4 dni a pribudlo pár príspevkov... 😒
to už tu nik nechodí? také veľké mesto ako žilina a dopisujeme si tu 4 baby? 😀
ari, gratulujeme k prvému zúbku, bolo načase! 😉 teraz mu pôjdu vonku ako huby po daždi, uvidíš... zachvíľu mu môžeš dať rezeň do ruky a celý ho pohryzie... 😀

my sme boli 4 dni u našich. bolo super, celý deň sme boli vonku, často sa oliverko kúpal v bazéne a chodili sme na prechádzky do prírody. mali sme aj takú menšiu oslavu tak sme varili guláš, grilovali, no proste totálna pohodička.

už sa pomaly ideme baliť do toho nórska, ideme už za týždeň 😎 ešte nám treba pokúpiť pár vecí a môžme ísť.

mimka,
doktorku zrníkovú nepoznám. ako písala marina, už sme to tu viac x riešili, skús ozaj preštudovať stránky dozadu.
my máme doktorku v zdravotnom stredisku pri tpd, dr.mrázová je ozaj dobrá. navyše tá budova v ktorej sídli nie je taká "nemocničná" čakáreň je príjemná. na mňa už len tá detská poliklinika pôsobí depresívne. navyše dole je krčné, pľúcne, ja som tam nechcela ísť už len preto, lebo tam prichádzaš do styku s chorými ľuďmi...

zelmirka1
3. aug 2009

ahoj biela
tiez pozeram ze nas tu je malo a este malo piseme...a pritom po Ziline beha tolko mamiciek s detickami 😉
aj moj Misko sa kupe v bazeniku na zahrade teraz ked su pekne dni, paci sa mu to, vsetku vodu vyspliecha von
akurat ze vydrzi tak 20 minut a musim ho dat von.
Moje snahy o rezim sice trochu funguju a spi priblizne v rovnakom case, ale stale vstava neuveritelne skoro, dnes o 5.30 rano, vcera dokonca o 4.30 a to uz som chytala nervy a asi aj on lebo spustil taky krik ako keby sme ho tyrali nechanim v postielke. Moje kruhy pod ocami su stale vacsie a vacsie este ze je leto a nosim slnecne okuliare 😎

biela
3. aug 2009

ahoj Zelka,

neboj, časom bude spať dlhšie. 😉 ja som sa s tým spaním tiež natrápila a už je to, zdá sa lepšie a spáva mi stabilne tak do siedmej, pol ôsmej. a v noci sa už vôbec nebudí.
čo chystáš ešte na leto? idete ešte niekde?

zelmirka1
3. aug 2009

prave pozeram ze kde by sa este dalo ist, ale len na predlzeny vikend alebo na 3-4 dni
da sa ist kdekolvek ale Misko je este malicky tak pozeram niake penziony a hotely kde maju detsky kutik
a tiez niekde kde sa da chodit na prechadzky s kocikom...vraj bude august pekne pocasie tak by sme este
chceli niekam vyrazit.

zelmirka1
6. aug 2009

no veru je tu akosi mrtvo....kde ste vsetky ? dovolenkujete ?

gabrielkaa
7. aug 2009

ahojte, ale kdeze dovolenkujeme. doma som. 🙂. s malou sa neda este nejako extra dovolenkovat. ale snad na buduci rok. zvazovali sme inak Burganland - tam je siroka ponuka penzionov + aqua parky prisposobene pre deticky od 0 do nejakych 6 rokov. prisposobene myslim ponukou, su tam masaze pre takych krpcekov, sauny, bazeniky a samozrejme specialny instruktori. a co ma prekvapilo - pozitivne, su tam aj tzv. "kojace boxy" v tvare nejakych vcelich ulov ci co, takze maminy sa nemusia zaivat kaje-taje aby nakojili krpca. to tu v ziline chyba. mohli by dat na ihrisko aj nejaku taku budku, kde by kojace maminy mohli v poho nakojit. mam segru, ktora sa vratila so spanielska a ta si s kojenim vonku tazku hlavu nerobi...tam to brali uplne prirodzene. ale tuto na SK su este stare "konzervy" takze by po mne zazerali.

marina.o.
7. aug 2009

ahojte,
gabrielka,Teba sme tu davno nevideli.Na hlboku este chodis?Uz ste zacali aj s prikrmami?Dufam,ze sa coskoro stretneme 😉

gabrielkaa
8. aug 2009

marinka ahoj 🙂. praveze chodim aj s marianou, ale teba sme tam nechyrovali dlho... marcelu sme tam stretli par krat a ty nikde, spominala ze si kdesi odcestovana, ale som uz zabudla kde 😎
boze chvilku som si sadla za pocitac a krpec vyvreskuje v ohradke..pomoc, musim ist za nou, lebo tak vrieska, ze na mna susedia socialu zavolaju 🙄

marina.o.
9. aug 2009

ahoj gabrielka,boli sme na chate v zapadnych tatrach.Mali sme ist do vysokych a skoncili sme v zapadnych 🙂
My teraz poobede spavame a chodime von az po stvrtej.Doobeda ideme len obcas.

a_rianna
10. aug 2009

Tak a behom týždna máme dva zubky... jeden dolu vlavo a jeden hore vlavo a tlačia sa dalšie
takže teraz ked pride na to ako skripať zubkami.... pomooocc

Marina zajtra má adelka velký den 🙂))
hm na take krasne meno sa vedela na rodiť 🙂)))))))

pozdravujeme adelku. a ty inač ako sa maš??? dobre??? všetko ako ma byť???

marina.o.
10. aug 2009

ahoj ariana,
zajtra mame velky den 😉Pozdravim Adelku.Na pekne meno sa narodila. Aj tebe zelame vsetko naj.Uz chodis do prace?
Tak uz aj Vy mate zubaky 😀 Adelka,ta veru skripala,ked zistila,ze to ide.
Ja sa mam dobre,vsetko ako ma byt.

biela
10. aug 2009

ahojte...

zajtra odlietame do nórska, tak som sa prišla rozlúčiť a popriať Adelke všetko naj k 1.rôčku a Ari všetko naj k meninám. pekne to oslávte!
my sa ešte nebalíme, no už mám všetko prichystané, ešte som dnes kúpila pršiplášť a dáke prepotrebné somarinky... už nech sme tam, lebo tá cesta ma desí. 😒

zelmirka1
10. aug 2009

ahoj biela
prajem krasnu dovolenku, prijemnu cestu a vela zazitkov...urcite bude fajn 😉
My sa chystame este na par dni do Piestan, nasla som taky hotel kde su zariadeny na deticky a maly moze zase plavat lebo to je pre neho zatial nejlepsi program.

marina.o.
10. aug 2009

biela,dakujeme 😉
Aj my Vam prajeme krasnu dovolenku.

kutina
11. aug 2009

AHojte maminky,
chcela by som Vás informovať, že dňa 26.8.2009 bude v MC LEVÍK burza detského, tehotenského ošatenia a dojčenských potrieb. Pokiaľ niečo potrebujete kúpiť, alebo chcete niečo predať, ste vítané.
Miesto: MC LEvík - súkromná základná škola - veľká telocvičňa vchod zo zadu.
Čas: 9,00-16,00 (otvorené, v tomto rozmedzí je možné prísť a odísť hocikedy)
Poplatok za predaj : 1€
Tešíme sa na Vás

a_rianna
11. aug 2009

marina---

Adelke želáme krasne prve narodeninky 🙂

marina.o.
11. aug 2009

ariana, 😉
vsetko naj 🙂

mgurnak
11. aug 2009

adelke vsetko naj...prideme nieco vypit>😀

zelmirka1
11. aug 2009

ahoj marina
prajem adelke vsetko naj k jednemu rocku...a mamine aby z nej mala len radost...

marina.o.
11. aug 2009

dakujeme,dakujeme 😉
zeli,mate nove foto 🙂

zelmirka1
11. aug 2009

ano mame, boli sme v sobotu v rajeckych a tam sme urobili celkom fajn fotky...konecne lebo tamta fotka bola ked mal maly asi 5 mesiacov,
ako oslavujete ?

marina.o.
11. aug 2009

oslavovat budeme cez vykend.Pridu Adelkiny stari rodicia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre