Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
10. dec 2009

ahojte,dakujem Vam za gratulacie 😉

marina.o.
11. dec 2009

ahojte,
idete niekto na vianocne plavanie s detmi?

zelmirka1
11. dec 2009

ake vianocne plavanie, ja nic neviem...daj info marina

zelmirka1
11. dec 2009

uz viem, nasla som to, ja by som isla len sa mi zda 25 EUR dost, staci ze by som bola vo vode len ja muz nech kuka 😀 to mozeme ist plavat do Diplomatu za 11 EUR obaja 😉 sice bez vyuky a pomocok to je fakt.

marina.o.
11. dec 2009

My by sme sli aj obidvaja ale nemame kam dat Misku.Prihlasila som Adelku s tatom a ja budem s Miskou kukat 😀

violetka1
12. dec 2009

ahojte vsetky!
jej marina..dlho som nebola, tak teraz objavujem, ze uz aj vy ste sa rozrastli 🙂 Ako to zvladas s takym malym vek. rozdielom?? Ide to?

a_rianna
13. dec 2009

ahoj marina my ideme s tomaskom ale my chceme isť obaja do bazena...
ja budem po firemnom vianočnom večierku sa vratim asi rano z blavy... tak dufam že sa tam neutpim potom 🙂)

a_rianna
13. dec 2009

zeli IP

lenocka84
13. dec 2009

ahojte
chcem sa opytat vie mi niekto poradit cvicenia pre tehulky?
od maja som v ZA a este by som chcela nejake to cvicenie stihnut
dakujem
kludne aj IP

marina.o.
16. dec 2009

Baby zasa nam to tu stagnuje...
violetka,ide to s takymi drobcami 😉 A keby to aj neslo,tak nemame na vyber 🙂

marina.o.
16. dec 2009

lenocka,ja nemam skusenosti s cvicenim pre tehulky.Ja som necvicila a obidva porody boli super 😝

lenocka84
16. dec 2009

marina ahoj
to fakt?
ja som velmi chcela chodit aspon plavat
a ani na ziadnu pripravu si nechodila?

marina.o.
16. dec 2009

lenocka,ani na ziadnu pripravu som nechodila.Doma som sice mala CD Zora baby,ale som ani necvicila,lebo ma bolelo podbrusko.To bolo pri prvom tehotenstve.A pri druhom som nemala uz cas,lebo Adelka ma dost rozcvicovala 😀 Vlastne som chodila na baby-plavanie s Adelkou.

gabrielkaa
17. dec 2009

ahoj Marina, ako sa mame? chodievate este von? inak chcela som sa opytat, ked je takto vonku mraz, chodite vonku s detmi? niekto hovori, ze by sa nemalo ale ja chodim... pod aku teplotu by sa nemalo ist s detmi von? mate s tym nejake skusenosti? mne dr. povedala, myslim, ze do -5 ano pod uz nie. ale niekomu hovoria, ze ked je pod 0 uz nie. poradte 🙂

marina.o.
17. dec 2009

Ahoj gabrielka,mame sa celkom fajn.Akurat mame trosku sopliky,ale uz to prechadza.
Ja som chodila z Adelkou von do -5.Teraz sme este neboli,ked sme sopliaci 😀

gabrielkaa
17. dec 2009

no teda, ze sopliaci 😀 . musim segre povedat, lebo u nas sopli cela rodina. cize su takisto sopliaci. inak dnes je -6 keby nieco. ale dnes potrebujem ist kupit kasu malej a banany. take pojdem tak ci tak do karfaču.
este ohladom tych sopliakov, mala je taky skryty sopliak, lebo chudatko ma sice cisty nostek, ale jej to zateka do hrdla a musi si niekedy odkalsat normalne, lebo ma taky zachrypnuty hlas a niekedy jej to pocut aj ked dycha, ze tak chripti. neviem ci to mam riesit a hlavne ako. spominala som to dr. ale ona nic nepocula ked ju pocuvala tym fonendoskopom ci co to bolo. a tak to ani neriesila.

marina.o.
17. dec 2009

gabrielka,u nas mame -4 😀 Hlavne,ze dr.nic nepocula na plucach.Tak to je asi v poriadku.
Ja davam Miske kvapky otrivin.To je len fyziologicky roztok.Adelke to preslo same.Ta dostane max.teply caj a je vybavene 😝

gabrielkaa
17. dec 2009

myslim,ze nieco take som mala - len neviem ci sa to volalo otrivin. bolo to na baze morskej vody? ak ano, tak som to mala. len to ma kratku trvanlivost po otvoreni, myslim, ze len 6 tyzdnov, tak som to uz vyhodila. musim jej kupit nove. vonku je len -4? lebo tuto na webe v ziline ukazuje, ze -6. naaale. 🙂

marina.o.
17. dec 2009

ja som tiez chcela s morskou vodou a v lekarni to nepoznali.Toto su ampulky a jedna moze byt otvorena tusim 12 hod.

zelmirka1
17. dec 2009

ahojte baby
ja si pamatam ze minuly rok som chodila von s malym stale, dokonca par krat bolo -9 a ja som behala vonku....
chodim aj teraz stale nech si zvyka a otuzuje sa, jasne nie som vonku tak dlho ako v lete ale chodim kazdy den.
Dnes sme boli na poradni a to bola posledna, najblizsia az ked bude mat tri roky takze uz mame pokoj.
Inak vobec nestiham upratat, ja aj na vianoce upratujem ako normalne ale teraz pri malom nestiham ani to.
marina ako stihas ty ? este povedz ze ano pri dvoch detoch a idem si vstupit do svedomia 😀 😀 😀

gabrielkaa
17. dec 2009

ved prave, aj ja si myslim, ze o skor pomoze ako uskodi. dokonca som citala, ze mikroby alebo bacily sa pri izbovej teplote velmi dobre siria, ale mraz, nemusi byt silny, ich zabija. takze aj dnes som bola vonku. trosku som vymrzla, ale mala zaspala. uspavaju ju auta 🙂 vzdy ked idem nahodou trasu z carefourru tak ked idem popri sportovej hale popri ceste tak tam zaspi. 😀
no upratovat ani ja nestiham, lebo hned po tom ako utrem podlahu a mala a po nej prejde tak je to tam kde to bolo predtym. ona ma take uslintane rucicky, a este jej aj zo zobacika kvapne a tak si vytvara take mapky po podlahe..a o truseni ani nevravim. ach jo.

zelmirka1
17. dec 2009

gabrielka a uz chodi ?
inak uz zacinam chapat preco mi maly minulu zimu tak krasne spinkal vonku, lebo teraz ked chodim po vonku tak vidim ako mu padaju ocka aj v case kedy normalne nespinka, zima fakt asi uspava 😉

marina.o.
18. dec 2009

zeli,nie vzdy,ale zatial stiham 😉 a ked nestiham,tak manzel ten sa postara.

strunka
18. dec 2009

Ahojte,
citam vasu mrazivu debatu 🙂 ja som davala do tohto leta maleho na denne spanie stale do kocika von, celu zimu, bol zababuseny a spal vyborne a do teraz sme KLOP KLOP KLOP neboli vaznesie chory a sopliky v zime tusim ani nemal, skor iba na jesen, a ta teplota je tusim az do -10 ze by mohli byt krpci vonku zababuseni v kociku, ved si vydychaju, teda ja som mala hlboky takze mal striesku, veru dnu mi tak pekne nespi ako vonku 🙂))
a do nosteka sme davali MAR to je tiez z morsej vody.

mamajana
18. dec 2009

Ahojte ,

tak som tu dávno nebola, že ani neviem, čo napísať. Keď si čítam tieto príspevky, tak mi je normálne ľúto za tými zlatými časmi, keď som bola s Filipkom doma, žiaden stres, pohoda, kľud, prechádzky a tak.
Teraz je to bohužiaľ pravý opak, ale taký je dnešný svet, a asi sa to inak nedá. Od septembra som nastúpila do práce a Filipko do jasličiek. Ale adaptoval sa v pohode až na to, že je skoro stále chorý. No čo sa dá robiť. Verím, že po Vianociach a Silvestri, teda v novom roku to všetko pomizne a už bude len dobre.

A k tej debate, mne už vôbec nechce sedieť v kočíku, je mi teda na dve veci 🙂 , aj keď niekedy ho tam normálne nasilu posadím, a dám mu niečo do ruky na papanie 😎 , hlavne keď sa niekde ponáhľame, lebo to by sme ani nedošli.

gabrielkaa
18. dec 2009

ahoj Zeli, nie sama este nechodi, iba popri nabytku alebo stvorkuje o 106. inac s tym spankom v takejto zime je to tak. aj moje male vzdy zaspi ked sme v takejto zime vonku. ale problem je v tom, ze nezaspi hned ked vyrazime, ale az na cesto domov - to je zhruba po hodine a ja uz vonku nevydrzim, lebo ma vsetko oziaba 😀 . tak ju chudatko zobudim... moje.

blanco
20. dec 2009

Babi PROSIM poradte kde mam kupit malej topánočky na zimu?

zelmirka1
20. dec 2009

juj blanco to akosi neskoro na zimu nie ? daju sa kupit rozne, napr. v sanitase pri nemocnici, v poliklinike na vlcincoch /tam ja rada nakupujem lebo moj maly potrebuje vyslovene ortopedicke topanky a tam ich maju/, pri Kobeku je nova predajna s obuvou Sante, kusok odtial oproti elektrarnam je predajna s detskou obuvou - cesky vyrobca, aj sanitas pri Tatrabanke na Milcovej ulici ma detsku obuv...

zelmirka1
22. dec 2009

ahojte
sice nikto neprispieva, asi vsetky pripravujete Vianoce...ja sa nestresujem, darceky uz mam lebo to sialenstvo co sa teraz deje pri Maxe a Dubni stoji za to. Sice som upratala cez vikend ale maly za par minut mi ukazal co je poriadok 😀, hlavne ze stromcek zatial stoji 😀.
Tak prajem vsetkym maminkam a ich detickam prijemne a pohodove sviatky, vela zdravia, stastia a radosti. 😉

mia81
22. dec 2009

zelmirka, no ja som zvedava ako dopadne nas stromcek .

aj ja zelam vsetkym maminam a aj drobcom krasne a stastne vianoce .

marina gratulujem k malej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre