Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

valria321
11. sep 2010

ahojte babulky môžme sa k vam pridať....a občas vybehnuť aj na prechadzku 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valria321
11. sep 2010

rivatha niee som z centra.... 😅 .

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valria321
11. sep 2010

rivatha no jasne niekde na polceste by nebolo zlee ved ked sa dohodnete napíš mi ja sa prispôsobim:o)

streserka
11. sep 2010

@rivatha @mirkaza dnes sme sa tam boli na aute pozriet, ale sme to nenasli ☹ ☹ . Nasli sme tam matersku skolu a nejaku zakladnu ci co to bolo - ta bola v rekonstrukcii. Je to pod Penzionom Junior, tak by sa dalo aj busom zajst. Na ich stranke je pisane, ze daju vediet kedy to bude otvorene. Ved ja tiez teraz nechcem chodit, ked je vonku pekne bude von, ale ak bude zle pocko, tak by som to rada uvitala...
Btw. kamaratka mi o tomto centre hovorila, ze niektore maminy maju klucik a pridu a odidu kedy chcu, je to o dovere´a su tam vraj aj fitlopty... Tak to by bolo super, lebo my chceme teraz este na to plavanie chodit. Chcem sa ist kuk ku Kornakovej ku plavarni - ale tam som pocula, ze instruktorky su o nicom, ale v Beme by mala byt Jarka a ze ona je fantasticka k detickam. A je to tam aj lacnejsie, ale priestory nie su take krasne ako u Kornakovej. Radsej tam zajdem osobne, aby som videla ake su tie instruktorky.

Nevie niekto referencie na baby plavanie v jednom alebo druhom stredisku?

zelmirka1
11. sep 2010

@streserka ja chodim do Nereusu uz siesty kurz, som spokojna, ale instruktorku poznas az ked tam zacnes chodit lebo na prvy dojem sa to neda, teraz uz viem kto mi vyhovuje a kto nie, ale kedze chodim uz dlhsie tak sa casom aj instruktorky vymenili. Tiez zavisi co vyhovuje tebe, lebo niektore su take ze maju zivsiu hodinu, silnejsie rozpravaju a niektore pokojnejsiu, ale dolezite je sledovat babo ci sa citi dobre a vyhoviet jemu a robit len to co chce a nie nasilu vsetko co chcu oni. Poznam tu Jarku, je super kedysi robila v Nereuse teraz robi v Bemaslovakia. Konarcikovu dost chvalia, ale zase dost vela chce ponarat a to nemusi byt idealne, prave naopak pre niektore deti.

streserka
11. sep 2010

@zelmirka1 Vraj tam boli aj take instruktorky, co sa o babo ani nezaujimali, len kukali na hodinky, rychlo si to odkrutit ako keby tam boli nasilu...Videla som aj fotky na internete, vyzera to tam pekne. Ale ze ta Jarka je uzasna, prihovara sa detickam, je mila... a v beme je aj akcia na rodinne plavanie 1x pocas kurzu, mate to i v Nereuse?

olalka
11. sep 2010

ahojte, dlho som tu nebola 🙂
@streserka, to MC je v tej zakladnej skole, ja som sa tam bola pozriet pred prazdninami, teraz je este asi zatvorene. ale druhe MC levik je na solinkach, takisto v zs, neviem ako sa to tam vola, vedla tej drevenej kravy.
a plavat chodime do Bemy, na ich stranke na fotkach to nevyzera nijak extra, ale je to tam pekne, su to nove priestory a pristup je fajn, nam sa tam paci 🙂

streserka
11. sep 2010

@olalka tak toto je super vec. nasla som to aj na nete http://www.mclevik.sk/page7.php tiez byvam na solinkach a toto mi fakt vyhovuje, ze je to tak blizko, ale tiez to este nie je otvorene.... @rivatha @mirkaza co na to hovorite? Dakujem za pozitivnu referenciu na Bemu.

zelmirka1
12. sep 2010

@streserka ja som zazila v Nereuse celkove 4 instruktorky a ziadna sa nekukala na hodinky aby si to rychlo odkrutila, ja som vnimala rozdiel hlavne v tom ze niektora mala hodinu velmi dynamicku, hlasnejsie rozpravala a isla jedna aktivita za druhou, ina zase tak kludnejsie, viac sledovala babetka a mala inu skladbu aktivit. Je to fakt tak ze to poznas az ked tam zacnes chodit ale ja to beriem tak ze som zakaznik, platim si aby sa mi to s malym pacilo takze sa kludne ozvem co mi vyhovuje a co nie. Napriklad spociatku mi vyhovovalo chodit 2x tyzdenne ale teraz uz nie, maly je vacsi, mame rozne ine aktivity a chodime len raz do tyzdna co tieto plavecke skoly moc radi namaju, chcu radsej kurzy 2x lebo to sa rychlejsie otocia peniaze, ale nazbierali sa sme sa a otvorili pre nas kurz. Akcia na rodinne plavanie tam nie je. Ta Jarka bola naozaj super, len ked sa clovek prihlasi tak nevie ci sa k nej dostane. Kamoska chodi do Bemy a chvali si to ze po kazdej hodine im strazia babetka a oni si mozu zaplavat, ale ona ma jedine babo ktore vydrzi bez nej kym si plava 😀 . Mozno sa rozhodni aj podla toho co mas blizsie k domu, ja si pamatam ze tie prve mesiace som chodila peso lebo maly po plavani krasne spal v kociku tak som si vybrala Nereus lebo byvam kusok odtial. MC Levik nie je otvoreny, pracovala som tam, budu sa stahovat do novych priestoroch, dam vediet info ked to bude aktualne.

fukylove
12. sep 2010

@marina.o. - svokra 🙂 v stredu... som si lamala hlavu, ze na co sa preboha chcu po robote k nam trepat 😀 a az vcera mi trklo, ze v stredu je sviatok... tak ju tu budem mat asi dlhsie ako 30 minut 😀 hahaha....

a to materske centrum - ja sa tiez rada pridam 🙂

streserka
12. sep 2010

@zelmirka1 A kam sa budu stahovat? Mne by sa pacilo, keby ostali na Solinkach. Pacilo sa mi, ako boli otvoreni 🙂. V podstate nemam blizko ani Bemu a ani Kornakovu, ale viem ako sa busom k Beme dostanem - staci mi vystupit na stanici vlakovej a odtial by som isla peso a naspat by ma bravala polovicka. K plavarni neviem ako by som sa zatial dostala zo Soliniek... no nic, dako si to uz poriesim. Dakujem za dokonale informacie! Si velmi zlata! Nabuduce mas u mna kavicku alebo cajicek? 😉
Daj nam prosim ta vediet ked otvoria toho Levika a kde ho otvoria. Dufam, ze sa tam stretneme, ak tam budes este pracovat!
@valria321 niekedy dohodneme nejake stretko niekde v polovici cesty, co tak park na Bôriku?
@fukylove velmi nas potesis!

valria321
12. sep 2010

streserka jasneee môže byť vezmem ešte jednu kamošku ak smiem ma tiež maleho synčeka a zbehneme ....budeme sa na vas tešiť 😉

marina.o.
13. sep 2010

@streserka ta slecna,co ma babyplavanie sa vola Konarcikova 😉 ja som chodila do Nereusu a teraz ku Konarcikovej a tiez som si nevsimla,ze by si chceli rychlo odkrutit hodinu a pozerali na hodinky.Skor ma zaraza,ze niektori rodicia su kratko v saune a utekaju prec a pritom si to platia...

streserka
13. sep 2010

@valria321 jasne ber, nech sa pozname 🙂 uz len dohodnut termin, dohodneme sa s babenkami a mozeme vyrazit do ulic 😀

valria321
14. sep 2010

streserka budeme sa tešiť moja 😝

valria321
14. sep 2010

marina.o. ahoj chcela som len napisať na tu školu plavania nereus niekto tu pisal že su tam hrozne inštruktorky len odkrutit hodinu a dovidenia ja z malou sme boli totalnym prikladom to absolutne žiadny zaujem o dieťa ona sa postavila dostredu ukazovala detičky čo plakali neriešila nevenovala sa im a mamičky museli hladať nahradny program alebo odisť z bazena je to na dlho a nejhdem to sem písať ale chcem chodiť na plavanie no určite nie do nereusu nechcem robiť zlu reklamu ale moje skusenosti katastrofalne!!!!!!!!!aaale aby som nezabudla bolo to len pri jednej inštruktorke na nahradnej hodine bola kočka ktora bola uplne perfektna...!!! 😎

marina.o.
14. sep 2010

@valria321 jasne,ako pisala aj zelka.Zalezi od instruktorky.Ale dieta,ktore sa rozplace,tak neriesia asi nikde...aj tak takemu decku pomoze len rodic.Neviem si predstavit,keby sa zacala venovat dietatu co sa rozplace a dalsich 5 deti by co zatial robilo?V nasej skupine sa stane,ze placu aj dve-tri deti.Keby sa im ma venovat instruktorka,tak mi ostatni sa mozeme zbalit a odist 😒 ale to je len moj nazor.Chodim na plavanie necele dva roky.

valria321
14. sep 2010

marina.o. každa mame nato iny nazor lenže vieš ono tam bolo viacej veci a nechcem to tu riešiť a robiť zle meno!!

marina.o.
14. sep 2010

@valria321 a kam teraz chodis na plavanie?

marina.o.
14. sep 2010

@marina.o. boooze,aku hrubku som napisala ☹ mi-my

valria321
14. sep 2010

marina.o. to sa vtej rychlosti stratilo ani som si to nevšimla 😀 😝 a ešte sme nezačali lebo sme neboli uplne zdravučky ale chcem na sasinkovú skusiť ake to tam bude...

marina.o.
14. sep 2010

@valria321 ja som sasinkovu zrusila,kvoli dialke.V tom Oazise mi to vyhovuje,ze tam mozem peso 😎 aj ked mam vodicak,tak sa nezeniem k soferovaniu...

valria321
14. sep 2010

marina.o. no ja byvam v meste čiže ja mam aj tam aj tam cestu rovnako čiže mne je to jedno a tiež sa rada prejdem aj ked som dosť leniva v poslednej dobe heh 😀

fukylove
14. sep 2010

@marina.o. - my sme naposledy tiez celkom rychlo zdrhli - aj zo sauny, aj celkovo... lebo nas Sebik bol nevyspaty 🙂 a tak plakal uz v bazene... 🙂

my sme novacikovia v plavani, chodime ku Konarcikovej 🙂 ja som spokojna... a ako pise marina.o. - tiez si myslim, ze ak dieta zacne plakat, nie je dovod, aby sa cvicitelka oddelila od skupiny a venovala sa placucemu dietatku... my na prvom kurze teraz mame "asistentku" prave p. Konarcikovu a ked sa dietatko rozpalace, tak vacsinou s mamickou sa ho snazia rozptylit... ale keby tam nebola, tak je prirodzene, ze placuce dieta si upokoji najlepsie mamicka/otecko 🙂 v nedelu plaval s drobcom ocko a ked uz bolo velmi zle, tak ma zavolala dovnutra, lebo jej bolo jasne, ze kto najviac zaberie... a stacila uplne moja pritomnost 😉

zelmirka1
14. sep 2010

baby s tym plavanim velmi zalezi ako to vnima a preziva mamina lebo babo je nanu napojene, ak je negativna a ma strach tak nebude ani bavo v pohode, a potom treba naozaj sledovat babetko co sa mu paci a co nie, ked place ani nie je dobre sa nasilu zaradit a robit vsetko co ostatni, prave vtedy je lepsie ist ku kraju bazena, snazit sa ho ukludnit, takze to ze sa instruktora vtedy nevenuje je vlastne dobre aj ked to niekto moze vnimat ze je jej to jedno. Kazde dieta je trosku ine, ja som tiez spociatku bola nestastna ze Misko nechcel mnohe veci co sme robili, postupne som nasla sposob ako si to uzit a je vo vode velmi rad. Instruktorku clovek pozna az ked tam zacne chodit, nie kazdemu kazdy sedi to je jasne, treba si povedat svoj nazor, je to draha zalezitost alebo skusit inu instruktorku.

marina.o.
15. sep 2010

@fukylove ved som sa na Vas pytala,kde ste ☹ Adelka prve hodiny tiez trosku vystrajala,ale oni si zvyknu.

streserka
15. sep 2010

@marina.o. Konarcikova a Nereus nie je to iste 😲 som z toho jelen, lebo je to v jednej budove...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre