Žilina II

No babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
mirkaza
15. sep 2010
@streserka,@rivatha... Tak to je sila. Ja pridavam par zaujimavych liniek
http://ona.idnes.cz/sveho-syna-nenechavam-ockov...

http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje/
Pozrite si to.
marina.o.
15. sep 2010
@streserka nie je to to iste 😉 ale maju tie iste priestory.
zelmirka1
15. sep 2010
tu relaciu na STV som videla, zaujimave to bolo, takych pripadov je viac co poznam a netykaju sa len cukrovky ale aj horsich ochoreni. Obcas sledujem stranku www.rizikaockovania.sk a tam je toho dost ako to niekoho zaujima.
fukylove
15. sep 2010
@streserka - je to v rovnakom prostredi, ale dve rozne firmy 😉

@marina.o. - ja stale neviem naucit Sebika, aby poriadne v nedelu doobeda spinkal, podarilo sa to iba pri prvom plavani... inak je nevyspaty... a tak robi trosku cirkus, s tatikom viac... ako pise zelka - najlepsie sa mi osvedcilo, ze ak zacne plackat, ideme na kraj bazena a tam sa za chvilocku upokoji 🙂
fukylove
15. sep 2010
@marina.o. - ze jak sa ti pacila moja svokra???? 😃 apropo - Sebik sa dnes zase ukazal... iba ho zobrala na ruky, ked prisli a taky rev spustil... asi ma rovnaky nazor na nu ako ja 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
marina.o.
16. sep 2010
@fukylove co Ti ja viem.Ved nic nehovorila,len sa usmievala 🙂
fukylove
16. sep 2010
@marina.o. - hehe 🙂 to vies, ona sa maskuje 😃 vsak som aj bola v soku, ze nepovedala ani slovo... asi sa ta bala 😃 😃 😃
marina.o.
16. sep 2010
@fukylove ze by ? 😉 mozno nemala slov,ak si ju uz Ty vycerpala 😃 ako dlho vlastne boli u Vas?aj na noc?
suzik77
16. sep 2010
caute baby, ako sa mate?
@marina.o. ani ta nestretavam vonku, chodis malo ty, ci ja? 😃
marina.o.
16. sep 2010
@suzik77 neviem 😉 my chodime skoro kazdy den von,ale az poobede s tatom.
rivatha
16. sep 2010
@mirkaza @streserka Popozeram tie linky postupne, dikes. Len sa bojim, ze ma chyti dalsi strach potom a bude aj mna socialka nahant 😃 Ale vazne, je to strasne, mali by vzdy dat do ruky rodicovi aj ten pribalovy letak ako @mirkaza vravela 8-( Akurat potom neviem, koho by uz ockovali. A tolko ludi o tom netusi, nezaujima sa vobec alebo ta este vysmeju, co robis stresy. Ale to patri do inej temy uz vlastne 😉

@fukylove 😃 😃 😃 Uz vidim, co musime prebrat nabuduce.
suzik77
16. sep 2010
@marina.o. tak to bude tym 😉 ja ak, tak okolo obeda a tiez potom podvecer. 🙂
zelmirka1
16. sep 2010
@rivatha neboj ziadna socialka s tym nic nema, mam to vyskusane 😃 a vela ludi uz o tom tusi a zaujima sa, chce to cas lebo doteraz boli vsetci zvyknuti ideme sa ockovat, ani nevieme presne proti comu ale treba to tak ideme, vsak vsetci to robia. Pritom ide o zdravie nasich deti tak je zvlastne ze niekoho to nezaujima. Ale ja poznam dost ludi ktori sa zaujimaju a chcu vediet viac. 😉
rivatha
16. sep 2010
@zelmirka1 No mne lekarka povedala, ze by to musela ohlasit, keby sme ho nedali zaockovat a vtedy som az tolko o tom nevedela =-) Hej, je to zvlastne. Stat to nariaduje, priam prikazuje, ale zodpovednost za dieta ma rodic a lekar ani nic nepotvrdi, ked sa nieco stane, nedajboze. Mas pravdu, castokrat som pocula take, ze ved vsetci tam idu, vsetci lekari ockuju a podobne. My sme dali zaockovat, ale aspon som sa informovala o tom na roznych strankach. Uvidime, co dalej. Nemam z toho celeho vobec dobry pocit. Je to zlozita problematika a asi to nepatri tu 🙂

Ty si nejake ockovanie odmietla, ked pises, ze to mas vyskusane? 🙂
rivatha
16. sep 2010
@zelmirka1 A inak si druha Zelmira, co poznam 🙂 Netradicne meno 🙂 Teda, ak suhlasi tvoj nick s menom :-p :-N
zelmirka1
16. sep 2010
ano mam to vyskusane, ak chces vediet viac IP, lekarka nema pravdu jej povinnostou je to ohlasit na Reg. urad verejneho zdravotnictva, socialka s tym nic nema, oni radi strasia.
nataliasarron
17. sep 2010
ahojte kocky 😉 pomaly sa tu zacinam udomacnovat na konikovi 😉 verim ze tu najdem same prijemne maminy a 😉 tehulky 😉
suzik77
17. sep 2010
@nataliasarron ahoj, vitaj 😉
nataliasarron
17. sep 2010
x-)
fukylove
17. sep 2010
@nataliasarron ahoj 🙂 vitaj medzi nami 🙂 a odkial presne si? 🙂
nataliasarron
17. sep 2010
@fukylove zo Soliniek 😉
rivatha
17. sep 2010
@nataliasarron Ahoj 🙂 Je nas tu viacero Solincaniek a niektore tu pridu na navstevu obcas aj odinokial, ze @fukylove x-) Radi sa s vami potom prejdeme 🙂 Niektore starsie deticky dovtedy aj chodit zacnu, ked pozeram na tvoj termin :-N
suzik77
17. sep 2010
@marina.o. ahoj, chcem sa len opytat, pamatas sa, co sme sa vcera bavili o zubkoch? tie horucky a tak? a neskoncili sa horucky tym, ze nasledovali studene ruky a nohy? lebo jej sice nic zatial nevyliezlo, ale dasno ma poriadne tvrde teda, no vcera takmer 38,5 a dnes od rana okolo 36. tak ja som z toho jelen, ze co to moze byt... :-| :-|
fukylove
17. sep 2010
@nataliasarron jeeeej - ty si marcovka 2011 🙂 ja som tohtorocna 😃

rivatha
17. sep 2010
@fukylove Ale keby mal februar tolko dni ako ostatne mesiace, tak si nasa :-p 😃 😎
fukylove
17. sep 2010
@rivatha no veru - to mas pravdu 😃
nataliasarron
17. sep 2010
heheee 😃 tak to sa uz teraz tesim na nejaku spolocnu prechadzku 😉 termin je sice este daleko, ale ked kukam ako rychlo plynie ten cas tak sa ani nezbadam a bude to tu 😉 este len nedavno sme zistili ze cakame malinke a uz som vo stvrtom mesiaci 😉 parada x-) x-) krasny vecer kocky x-)
marina.o.
17. sep 2010
@suzik77 studene koncatiny nemala.To by som si pamatala.Este manapadlo,ze som potierala dasna Dentinoxom,ale neviem ci to ucinkuje 😉
Ved uvidis a mozno zajtra budu nove zubky 😃
suzik77
17. sep 2010
@marina.o. ved hej, uvidim mozno 😃 i ked dnes mam aj ja ruky ako kocky ladu a to som sustavne v pohybe, ale byt je vychladnuty, darmo sa vonku trosku oteplilo, ten panel je studeny, mozno preto je taka studena aj certica moja 😃 ale hlavne, ze uz nema tie teploty, dalo nam to zabrat, a hlavne jej, biedacikovi :-|
streserka
21. sep 2010
@nataliasarron vitaj aj ja som tohtorocna marcovka ako @fukylove a tiez zo Soliniek. 🙂