• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@streserka nie je to to iste :wink: ale maju tie iste priestory.
15. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu relaciu na STV som videla, zaujimave to bolo, takych pripadov je viac co poznam a netykaju sa len cukrovky ale aj horsich ochoreni. Obcas sledujem stranku www.rizikaockovania.sk a tam je toho dost ako to niekoho zaujima.
15. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@streserka - je to v rovnakom prostredi, ale dve rozne firmy :wink:

@marina.o. - ja stale neviem naucit Sebika, aby poriadne v nedelu doobeda spinkal, podarilo sa to iba pri prvom plavani... inak je nevyspaty... a tak robi trosku cirkus, s tatikom viac... ako pise zelka - najlepsie sa mi osvedcilo, ze ak zacne plackat, ideme na kraj bazena a tam sa za chvilocku upokoji :slight_smile:
15. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. - ze jak sa ti pacila moja svokra???? :grinning: apropo - Sebik sa dnes zase ukazal... iba ho zobrala na ruky, ked prisli a taky rev spustil... asi ma rovnaky nazor na nu ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove co Ti ja viem.Ved nic nehovorila,len sa usmievala :slight_smile:
16. sep 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. - hehe :slight_smile: to vies, ona sa maskuje :grinning: vsak som aj bola v soku, ze nepovedala ani slovo... asi sa ta bala :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ze by ? :wink: mozno nemala slov,ak si ju uz Ty vycerpala :grinning: ako dlho vlastne boli u Vas?aj na noc?
16. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ako sa mate?
@marina.o. ani ta nestretavam vonku, chodis malo ty, ci ja? :grinning:
16. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 neviem :wink: my chodime skoro kazdy den von,ale az poobede s tatom.
16. sep 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaza @streserka Popozeram tie linky postupne, dikes. Len sa bojim, ze ma chyti dalsi strach potom a bude aj mna socialka nahant :grinning: Ale vazne, je to strasne, mali by vzdy dat do ruky rodicovi aj ten pribalovy letak ako @mirkaza vravela :rolling_eyes: Akurat potom neviem, koho by uz ockovali. A tolko ludi o tom netusi, nezaujima sa vobec alebo ta este vysmeju, co robis stresy. Ale to patri do inej temy uz vlastne :wink:

@fukylove :grinning: :grinning: :grinning: Uz vidim, co musime prebrat nabuduce.
16. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. tak to bude tym :wink: ja ak, tak okolo obeda a tiez potom podvecer. :slight_smile:
16. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha neboj ziadna socialka s tym nic nema, mam to vyskusane :grinning: a vela ludi uz o tom tusi a zaujima sa, chce to cas lebo doteraz boli vsetci zvyknuti ideme sa ockovat, ani nevieme presne proti comu ale treba to tak ideme, vsak vsetci to robia. Pritom ide o zdravie nasich deti tak je zvlastne ze niekoho to nezaujima. Ale ja poznam dost ludi ktori sa zaujimaju a chcu vediet viac. :wink:
16. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 No mne lekarka povedala, ze by to musela ohlasit, keby sme ho nedali zaockovat a vtedy som az tolko o tom nevedela :confused: Hej, je to zvlastne. Stat to nariaduje, priam prikazuje, ale zodpovednost za dieta ma rodic a lekar ani nic nepotvrdi, ked sa nieco stane, nedajboze. Mas pravdu, castokrat som pocula take, ze ved vsetci tam idu, vsetci lekari ockuju a podobne. My sme dali zaockovat, ale aspon som sa informovala o tom na roznych strankach. Uvidime, co dalej. Nemam z toho celeho vobec dobry pocit. Je to zlozita problematika a asi to nepatri tu :slight_smile:

Ty si nejake ockovanie odmietla, ked pises, ze to mas vyskusane? :slight_smile:
16. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 A inak si druha Zelmira, co poznam :slight_smile: Netradicne meno :slight_smile: Teda, ak suhlasi tvoj nick s menom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam to vyskusane, ak chces vediet viac IP, lekarka nema pravdu jej povinnostou je to ohlasit na Reg. urad verejneho zdravotnictva, socialka s tym nic nema, oni radi strasia.
16. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink: pomaly sa tu zacinam udomacnovat na konikovi :wink: verim ze tu najdem same prijemne maminy a :wink: tehulky :wink:
17. sep 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron ahoj, vitaj :wink:
17. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron ahoj :slight_smile: vitaj medzi nami :slight_smile: a odkial presne si? :slight_smile:
17. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove zo Soliniek :wink:
17. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron Ahoj :slight_smile: Je nas tu viacero Solincaniek a niektore tu pridu na navstevu obcas aj odinokial, ze @fukylove :dizzy_face: Radi sa s vami potom prejdeme :slight_smile: Niektore starsie deticky dovtedy aj chodit zacnu, ked pozeram na tvoj termin :sweat_smile:
17. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. ahoj, chcem sa len opytat, pamatas sa, co sme sa vcera bavili o zubkoch? tie horucky a tak? a neskoncili sa horucky tym, ze nasledovali studene ruky a nohy? lebo jej sice nic zatial nevyliezlo, ale dasno ma poriadne tvrde teda, no vcera takmer 38,5 a dnes od rana okolo 36. tak ja som z toho jelen, ze co to moze byt... :unamused: :unamused:
17. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron jeeeej - ty si marcovka 2011 :slight_smile: ja som tohtorocna :grinning:

17. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove Ale keby mal februar tolko dni ako ostatne mesiace, tak si nasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
17. sep 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no veru - to mas pravdu :grinning:
17. sep 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheee :grinning: tak to sa uz teraz tesim na nejaku spolocnu prechadzku :wink: termin je sice este daleko, ale ked kukam ako rychlo plynie ten cas tak sa ani nezbadam a bude to tu :wink: este len nedavno sme zistili ze cakame malinke a uz som vo stvrtom mesiaci :wink: parada :dizzy_face: :dizzy_face: krasny vecer kocky :dizzy_face:
17. sep 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 studene koncatiny nemala.To by som si pamatala.Este manapadlo,ze som potierala dasna Dentinoxom,ale neviem ci to ucinkuje :wink:
Ved uvidis a mozno zajtra budu nove zubky :grinning:
17. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. ved hej, uvidim mozno :grinning: i ked dnes mam aj ja ruky ako kocky ladu a to som sustavne v pohybe, ale byt je vychladnuty, darmo sa vonku trosku oteplilo, ten panel je studeny, mozno preto je taka studena aj certica moja :grinning: ale hlavne, ze uz nema tie teploty, dalo nam to zabrat, a hlavne jej, biedacikovi :unamused:
17. sep 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron vitaj aj ja som tohtorocna marcovka ako @fukylove a tiez zo Soliniek. :slight_smile:
21. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok