• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
22. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak moj maly mal vcera dva rocky, ani sa mi nechce verit ze uz tak dlho citam a pisem na MK :grinning: :grinning: :grinning:
mali sme v piatok malu party a super to oslavili, Misko s kamosmi za par minut nam ukazali co je to neporiadok :grinning:
tak rychlo to bezi, kludne by som ten cas teraz spomalila.
26. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 gratulujeme Miskovi :wink: Veru,bezi to.My budeme mat o chvilu rok :sunglasses:
27. sep 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 blahozelam aj ja! :wink:
27. sep 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 blahozelame :slight_smile:

babenky nebyva v Ziline burza detskych veciciek? v Martine byva takato akcia, registracia je vraj 2 eura.........
28. sep 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burza byva v Ziline obcas v Labyrinte /pri babkovom divadle/, obcas aj v MC Levik a myslim ze aj inde. :wink:
28. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, prepáčte, že sa vám tu pletiem, len by som vás chcela poprosiť o radu ohľadom plávania detí v Žiline. Ja pochádzam z Čadce a tu plávanie nemáme, preto sa rozhodujem medzi Žilinou prípadne ČR. Máte nejaké skúsenosti s plávaní v Za? Nedávno som počula, že vraj v bazéne kde plávajú detičky sa našla nejaká baktéria a plaváreň museli zavrieť ??
Ďakujem krásne za každú odpoveď.
28. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa ahoj,ja chodim s detmi na plavanie www.babyplavanie.sk
Predtym sme chodili www.nereus.sk
28. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa bazen kde plavaju deticky /ten kde robia plavanie neresus a p. Konarcikova/ je stale kontrolovany, chodim plavat uz rok a pol, raz sa stalo ze sme nemali hodinu prave preto ze sa nieco naslo, o tyzden to bolo v poriadku, moj maly chodi velmi rad a nikdy nebol chory. :wink:
28. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa my ideme chodit sem http://www.bemaslovakia.sk/ je to blizko od vlakovej stanice - teda na sasinkovej 8. Neviem ci tam bola nejaka bakteria, nic som o tom nepocula, ale vychadza to lacnejsie - asi kvoli priestorom ako u p. Konarcikovej. Inak ta to tam ma kraaasne, ale zase v Beme vyuzijeme zlavu na rodinne plavanie - chceme sa dohodnut 3 pary s detickami na vikendove kupanie. Toto u nas vyhralo. A este som pocula, ze deticky aj postrazia ked si mamina bude chciet zaplavat po skonceni hodiny...Ale zajtra sa dozviem viac, o 3tej mame uvodne stretnutie.
28. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata, uz dlhsie citam vase prispevky a nedalo mi , aby som sa nepripojila k diskusii o baby plavani...
som mamina 1,5 rocnej dcerky a ked mala 5 mesiacov zacali sme plavat v nereuse...poznam skoro vsetky instruktorky, a mozem povedat, ze su to fajn dievcata, p.konarcikova tiez pracovala v nereuse ,zevraj ju vyhodili lebo si zacala robit svoje ksefty za ich chrbtom...je lahke zacat podnikat, uz v rozbehnutom..tym samozrejme nechcem povedat, ze je zla, na jej kurze som nikdy nebola, ale viem ze ma vela klientov....my mame vodu radi a pokial sa bude dat budeme plavat co najdlhsie :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým za odpovede, no tom asi len netušila, že v Za je toľko možností na plávanie.....to u nás v Čadci je to absolútna bieda :frowning2: , tak idem si dať kafe a vyberať niečo vhodné pre nás :slight_smile: . Ozaj, ešte by ma zaujímala jedna taká praktická vec, ako riešite s malými detičkami ( ktoré ešte nechodia ) sprchovanie na plavárni, prezliekanie a podobne, dá sa tam napr. použiť bugina ?
29. sep 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa - na babyplavani aspon u Konarcikovej ti drobceka postrazia... :wink: my chodime s manzelom, tak to nie je potrebne...
ale v lete sme boli viackrat na kupalisku ci aquaparku. boli sme zatial iba na Orave, v Tatralandii a Turcianskych Tepliciach, vsade bolo mozne brat so sebou aj kocik dovnutra :wink:
29. sep 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ahoj moja,ako sa mate?V nedelu sme sa ani poriadne nevideli... :unamused:
29. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. :slight_smile: ved mne sa veru aj zda, ze uz ani nebudem vediet, ako tie tvoje dievky vyzeraju :grinning: a ty tiez :grinning: by sme si konecne mohli spravit nejake to stretko :slight_smile: rodinne :grinning:
29. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove presne sme to vcera s Robkom spominali,ze by sme mali nieco rodinne zorganizovat.Musime sa dohodnut :wink:
29. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neviete mi poradit nejake kaviarne, cukrarne, restiauracie tu v ziline, kde maju aj detske kutiky? viem o pizzerii vulcano, kaviaren panelak, a play caffe, ale neviete aj o niecom inom? niekde v centre napr.?
29. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@streserka Ved ja som o tom uz vela citala a rozni sa to. Co to rok, to upravena teoria :wink: Je to na kazdej mamicke, podla mna je 6.-7. mesiac (a este k tomu popri materskom mliecku) ok. V nejakom 4. napriklad sa mi zda skoro zacinat s cimkolvek :slight_smile:
29. sep 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olalka vsetko je tu
http://www.sdetmi.com/
napriklad pizzeria Carolina na Narodnej ulici ma detsky kutik-vela hraciek, pri babkovom divadle je Labyrint kde maju kaviaren s detskym kutikom, nieco malo je v kaviarni Le jour pod divadlom ale len detsky stolik a dve-tri hracky, ale maju prebalovaci pult co je fakt vynimocne, v Maxe kaviaren s detskym tunelom a smyklavkou.
29. sep 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 dakujem :slight_smile: tu stranku poznam, chodim tam na inspiraciu, ale tych podnikov je tam malo :frowning2:
o tej caroline a labyrinte som nevedela, ani le jour. takze si mi pomohla, dakujem :wink:
do maxu obcas chodime, ked je zle pocasie a doma sa s nou uz neda vydrzat :grinning: aj vcera sme boli
30. sep 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: ved ano, len som si vydychla, ze ta moja doktorka si nevymyslala :slight_smile: . Pojdete dnes von? My pojdeme kuk do maxu, manzelikovi chcem pozriet nieco k meninam. A aj k doktorke mi treba ist, potvrdit prihlasku na plavanie...
30. sep 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@streserka :grinning: Jasne, neboooj. A ved ty aj kojis popri zavadzani vsetkeho, tak by to malo byt este bezpecnejsie. Ta hranica sa posuva dolu prave preto, aby to mamicky stihli, kym koja (kedze koja coraz kratsie kvoli praci atd.), lebo sa tym zmensuje riziko vsetkych tych veci, co si poslala.

Ano, ano, pojdeme, ak nepride nejaky obrovitansky lejak :sweat_smile: Stretneme sa, pojdeme vsetko vybavit, pokukat. A @mirkaza sa mozno tiez prida? Huhu, huhu, kde si? :grinning:
30. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olalka este ma napadla cajovna u dobrej vily, je to pri kine centrum z druhej strany ako je vchod do kina
take trochu ine prostredie ale s detskym kutikom, sice su tam schody, ja uz som zvyknuta ze kocik vyvleciem skoro vsade :wink: a raz ked prsalo sme tam isli a celkom fajn sa maly prehral.....a v auparku bude urcite a to bude onedlho.
30. sep 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja chodim tento tt do skoly. som tam od rana do vecera, tak som mimo diana :grinning: Ale uz buduci tt by mal byt kludnejsi a aj pocasie by malo byt krajsie.
30. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaza Ved mi bliklo pocas dna, ze uz prisiel ten tyzden, co studujes :slight_smile: Tak to pekne zmaknite, potom sa tesim na dojmy a zazitky :slight_smile: Drz sa tam! :sunglasses:
30. sep 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som z Martina a pomáham zbierať podpisy na petíciu za zachovanie rodičovského príspevku pre mamičky ktoré predtým pracovali v rovnakej výške. Prosím, nájde sa medzi vami niekto, kto by chcel pomôcť? Ak áno, dajte vedieť na http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kto-je-proti-znizeniu-rodic-prispevkuja-som-za/?page=117&post=last&collapse=true
vopred veľmi ďakujeme :slight_smile:
1. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
@streserka , v piatok mi skoncila skola, tak mam opat na tri tyzdne klud, tak sa mozme v tyzdni ist niekam prejst. Teda okrem stvrtku, to mam zase anglinu:slight_smile: Ked pojdete von, tak mi dajte vediet, jo? Tesim.
3. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaza a ja ze co je s tebou, prezvanam a nic :slight_smile: a ty takto v skole vysedavas :grinning: My zaciname plavanie, tak tam budem pondelky a stvrtky. Zaciname o 13.30. Nakoniec som si dala Bemu :slight_smile:
3. okt 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@streserka Ahoj. Mala som vypnute zvonenie, ale zaregistrovala som, len som nemohla dvihnut no a potom mi to uplne vyfucalo z hlavy pri tych starostiach (malu strazili svokrovci cely tyzden, tak som bola v strese:slight_smile:, ale zvladli to gut. Tak sa drzte na plavani, potom mi zreferujes:slight_smile:
4. okt 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok