Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

nataliasarron
22. sep 2010

@streserka dakujeeeeem 😵 😵

zelmirka1
26. sep 2010

ahojte
tak moj maly mal vcera dva rocky, ani sa mi nechce verit ze uz tak dlho citam a pisem na MK 😀 😀 😀
mali sme v piatok malu party a super to oslavili, Misko s kamosmi za par minut nam ukazali co je to neporiadok 😀
tak rychlo to bezi, kludne by som ten cas teraz spomalila.

marina.o.
27. sep 2010

@zelmirka1 gratulujeme Miskovi 😉 Veru,bezi to.My budeme mat o chvilu rok 😎

suzik77
27. sep 2010

@zelmirka1 blahozelam aj ja! 😉

streserka
28. sep 2010

@zelmirka1 blahozelame 🙂

babenky nebyva v Ziline burza detskych veciciek? v Martine byva takato akcia, registracia je vraj 2 eura.........

zelmirka1
28. sep 2010

burza byva v Ziline obcas v Labyrinte /pri babkovom divadle/, obcas aj v MC Levik a myslim ze aj inde. 😉

monnaa
28. sep 2010

Ahojte dievčatá, prepáčte, že sa vám tu pletiem, len by som vás chcela poprosiť o radu ohľadom plávania detí v Žiline. Ja pochádzam z Čadce a tu plávanie nemáme, preto sa rozhodujem medzi Žilinou prípadne ČR. Máte nejaké skúsenosti s plávaní v Za? Nedávno som počula, že vraj v bazéne kde plávajú detičky sa našla nejaká baktéria a plaváreň museli zavrieť ??
Ďakujem krásne za každú odpoveď.

marina.o.
28. sep 2010

@monnaa ahoj,ja chodim s detmi na plavanie www.babyplavanie.sk
Predtym sme chodili www.nereus.sk

zelmirka1
28. sep 2010

@monnaa bazen kde plavaju deticky /ten kde robia plavanie neresus a p. Konarcikova/ je stale kontrolovany, chodim plavat uz rok a pol, raz sa stalo ze sme nemali hodinu prave preto ze sa nieco naslo, o tyzden to bolo v poriadku, moj maly chodi velmi rad a nikdy nebol chory. 😉

streserka
28. sep 2010

@monnaa my ideme chodit sem http://www.bemaslovakia.sk/ je to blizko od vlakovej stanice - teda na sasinkovej 8. Neviem ci tam bola nejaka bakteria, nic som o tom nepocula, ale vychadza to lacnejsie - asi kvoli priestorom ako u p. Konarcikovej. Inak ta to tam ma kraaasne, ale zase v Beme vyuzijeme zlavu na rodinne plavanie - chceme sa dohodnut 3 pary s detickami na vikendove kupanie. Toto u nas vyhralo. A este som pocula, ze deticky aj postrazia ked si mamina bude chciet zaplavat po skonceni hodiny...Ale zajtra sa dozviem viac, o 3tej mame uvodne stretnutie.

juditka1108
29. sep 2010

ahojte dievčata, uz dlhsie citam vase prispevky a nedalo mi , aby som sa nepripojila k diskusii o baby plavani...
som mamina 1,5 rocnej dcerky a ked mala 5 mesiacov zacali sme plavat v nereuse...poznam skoro vsetky instruktorky, a mozem povedat, ze su to fajn dievcata, p.konarcikova tiez pracovala v nereuse ,zevraj ju vyhodili lebo si zacala robit svoje ksefty za ich chrbtom...je lahke zacat podnikat, uz v rozbehnutom..tym samozrejme nechcem povedat, ze je zla, na jej kurze som nikdy nebola, ale viem ze ma vela klientov....my mame vodu radi a pokial sa bude dat budeme plavat co najdlhsie 🙂

monnaa
29. sep 2010

Ďakujem vám všetkým za odpovede, no tom asi len netušila, že v Za je toľko možností na plávanie.....to u nás v Čadci je to absolútna bieda ☹ , tak idem si dať kafe a vyberať niečo vhodné pre nás 🙂 . Ozaj, ešte by ma zaujímala jedna taká praktická vec, ako riešite s malými detičkami ( ktoré ešte nechodia ) sprchovanie na plavárni, prezliekanie a podobne, dá sa tam napr. použiť bugina ?

fukylove
29. sep 2010

@monnaa - na babyplavani aspon u Konarcikovej ti drobceka postrazia... 😉 my chodime s manzelom, tak to nie je potrebne...
ale v lete sme boli viackrat na kupalisku ci aquaparku. boli sme zatial iba na Orave, v Tatralandii a Turcianskych Tepliciach, vsade bolo mozne brat so sebou aj kocik dovnutra 😉

marina.o.
29. sep 2010

@fukylove ahoj moja,ako sa mate?V nedelu sme sa ani poriadne nevideli... 😒

fukylove
29. sep 2010

@marina.o. 🙂 ved mne sa veru aj zda, ze uz ani nebudem vediet, ako tie tvoje dievky vyzeraju 😀 a ty tiez 😀 by sme si konecne mohli spravit nejake to stretko 🙂 rodinne 😀

marina.o.
29. sep 2010

@fukylove presne sme to vcera s Robkom spominali,ze by sme mali nieco rodinne zorganizovat.Musime sa dohodnut 😉

olalka
29. sep 2010

ahojte,
neviete mi poradit nejake kaviarne, cukrarne, restiauracie tu v ziline, kde maju aj detske kutiky? viem o pizzerii vulcano, kaviaren panelak, a play caffe, ale neviete aj o niecom inom? niekde v centre napr.?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
29. sep 2010

@olalka vsetko je tu
http://www.sdetmi.com/
napriklad pizzeria Carolina na Narodnej ulici ma detsky kutik-vela hraciek, pri babkovom divadle je Labyrint kde maju kaviaren s detskym kutikom, nieco malo je v kaviarni Le jour pod divadlom ale len detsky stolik a dve-tri hracky, ale maju prebalovaci pult co je fakt vynimocne, v Maxe kaviaren s detskym tunelom a smyklavkou.

olalka
30. sep 2010

@zelmirka1 dakujem 🙂 tu stranku poznam, chodim tam na inspiraciu, ale tych podnikov je tam malo ☹
o tej caroline a labyrinte som nevedela, ani le jour. takze si mi pomohla, dakujem 😉
do maxu obcas chodime, ked je zle pocasie a doma sa s nou uz neda vydrzat 😀 aj vcera sme boli

streserka
30. sep 2010

@rivatha 😀 ved ano, len som si vydychla, ze ta moja doktorka si nevymyslala 🙂 . Pojdete dnes von? My pojdeme kuk do maxu, manzelikovi chcem pozriet nieco k meninam. A aj k doktorke mi treba ist, potvrdit prihlasku na plavanie...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
30. sep 2010

@olalka este ma napadla cajovna u dobrej vily, je to pri kine centrum z druhej strany ako je vchod do kina
take trochu ine prostredie ale s detskym kutikom, sice su tam schody, ja uz som zvyknuta ze kocik vyvleciem skoro vsade 😉 a raz ked prsalo sme tam isli a celkom fajn sa maly prehral.....a v auparku bude urcite a to bude onedlho.

mirkaza
30. sep 2010

@rivatha ja chodim tento tt do skoly. som tam od rana do vecera, tak som mimo diana 😀 Ale uz buduci tt by mal byt kludnejsi a aj pocasie by malo byt krajsie.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadhillah
1. okt 2010

Ahojte,
som z Martina a pomáham zbierať podpisy na petíciu za zachovanie rodičovského príspevku pre mamičky ktoré predtým pracovali v rovnakej výške. Prosím, nájde sa medzi vami niekto, kto by chcel pomôcť? Ak áno, dajte vedieť na https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/strajk-proti-znizeniu-rodic-prispevku/
vopred veľmi ďakujeme 🙂

mirkaza
3. okt 2010

@rivatha
@streserka , v piatok mi skoncila skola, tak mam opat na tri tyzdne klud, tak sa mozme v tyzdni ist niekam prejst. Teda okrem stvrtku, to mam zase anglinu🙂 Ked pojdete von, tak mi dajte vediet, jo? Tesim.

streserka
3. okt 2010

@mirkaza a ja ze co je s tebou, prezvanam a nic 🙂 a ty takto v skole vysedavas 😀 My zaciname plavanie, tak tam budem pondelky a stvrtky. Zaciname o 13.30. Nakoniec som si dala Bemu 🙂

mirkaza
4. okt 2010

@streserka Ahoj. Mala som vypnute zvonenie, ale zaregistrovala som, len som nemohla dvihnut no a potom mi to uplne vyfucalo z hlavy pri tych starostiach (malu strazili svokrovci cely tyzden, tak som bola v strese🙂, ale zvladli to gut. Tak sa drzte na plavani, potom mi zreferujes🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre