• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@marina.o. ja to vidim denne ked som na prechadzke, uz som raz mala tu drzost a som to jednej pani povedala lebo mala obrovskeho psa a ten teda mal hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: sorry. My mame doma psika, ked ho vencime automaticky mame zo sebou papier alebo sacok a vyhodime co zanecha po sebe a sme tu v okoli siroko daleko jediny, je to fakt smutne, potom idem s malym sa prejst a len sledujem aby nestupil do hovienka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 my sme tiez s Robom mali ,,drzost" a ozvali sme sa.Pani zacala trepat dve na tri a povedala,ze kedysi sa ona hravala aj v mastali a nic sa jej nestalo...argument jak svina.Tak som jej povedala,ze nech nechodi davat psa ulavovat von.Moze s nim byt aj vnutri,ked bola zvyknuta...
28. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 zeli v sobotu som na Teba myslela.Boli sme shopingovat v Brne.To sa nakupuje :wink: Detom sme kupili zimne budny a nejake tricka a ja som si urobila radost i Ikee :wink:
28. okt 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. super reakcia ked je zvyknuta nech doma sa hra ako v mastali, :grinning: ale inak je to fakt hrozne, my ked chodime ku svokrovcom do Plzne tak ked ideme so svokrou vencit ich beagla tak sledujem s uzasom ako tam kazdy zbiera po psikoch, maju uz aj sacky pri smetnych kosoch a je to vraj kontrolovane policiou obcas, ja nechapem u nas ludi kazdy chce mat cisto len u seba doma. Je pravda ze teraz ked mam dieta to vnima viac ale je to smutne.
28. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj v Brne :wink: :wink: :wink: boli ste aj s detmi ? ja sa tesim do ciech my ideme buduci vikend a veru sa neviem dockat ze si pobeham po obchodoch a svokra bude bavit maleho :sunglasses: vzdy tam super nakupim malemu aj sebe s muzom.
Ale ved uz aj v Ziline je svetova moda :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 boli sme bez deti.Boli sme tam cely vikend na navsteve u priatelov.Kolaudovali sme dom :sunglasses:
Na tu svetovu modu v Ziline som sa este nebola pozriet.Mozno cez vikend.
28. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. Si jej dobre povedala, druzstevnicke jednej :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste mali baby marina ?
28. okt 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 deticky boli u mojich rodicov.Mali sa tam dobre :slight_smile: ,takze mozeme si to kedykolvek zopakovat :sunglasses:
28. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha povedat som,ale neviem,ci to padlo na urodnu podu...
28. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, ved obcas dobre padne mat iny rezim ako mamickovsky ze ?
no mozno nepadlo na urodnu podu marina ale ver tomu ze jej nebolo prijemne a zapamata si to.
28. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 padlo to fajn,len mi stale chybali.Ved som bola od nich prvykrat prec.Jedine v porodnici som bola bez Adelky,ale tam som mala Misku :wink:
28. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa uz bude koncit materska a veru je mi luto, este by som s Miskom ostala doma, dnes rano ked sme sa tak spokojne vyvalovali a tulili tak som si pomyslela ze ked budem chodit do prace uz to nepojde. :frowning2:
28. okt 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 zeli,tak nech ma Misko este sestricku :wink: veru,aj mne to bude luto,ked zacnem chodit do prace :frowning2: A kedy Ti konci materska?
28. okt 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od janura idem do prace, este som chcela ostat, ale toto je druha ponuka, v auguste som odmietla a teraz uz je to bud alebo, mam fakt dobru robotu, super kolektiv tak som to zvazila zeby nebolo rozumne o nu prist.
sestricku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 tak nemas na vyber,ale ked mas dobru pracu,tak aspon to je plus.
Idem ja za detickami.Pojdeme papat.Zeli majte sa krasne :wink:
28. okt 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prepáčte, že Vám sem prispejem otázkou - nemá niektorá z Vás na predaj starý ale funkčný mobil.telefón?
ďakujem veľmi pekne
2. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,
viete mi poradiť kde by som v ZA kúpila teľacie mäsko, poprípade králika?
Ďakujem. :wink:
3. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katherine, my sme telacie maso par krat kupili v hyper tescu, nejaky cesky dodavatel. bolo celkom dobre, neviem aj ci nebolo BIO. a kralika tiez. ale nie vzdy. inak potom mozes mrazene a to v metre.
3. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Marina, boze ten cas ale leti, akurat kukam, ze tvoje mladsie baaaaabo ma uz rok :astonished: . ako sa mas? a co mas nove? chodite este na hlboku?
3. nov 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 ja som kupila telacinu v carrefoure.
3. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nevie kde je nejaká normálna zubárka pre deti?
3. nov 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem maminy za info, bolo mi poradené aj mäsiarstvo v Závodí, chcela by som skôr čerstvé, ale ak nebude tak čo už...
Ďakujem.
3. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 Neviem, kde byvas, ale napriklad v centre mesta maju tiez vo viacerych masiarstvach (skoro) kazdy utorok telacinku. Mladi byckovia z Oravy :sunglasses: Podla mna je lepsie takto kupit cerstve u masiara ako v hypermarkete :wink: V pondelok ich zabijaju a v utorok su na pulte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2010 o 03:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Poradte mi - kde zozeniem komodu pre babatko - komoda s vanickou, prebalovacim pultom (all in one). Okrem obchodu na Vlcincoch.
Vdaka :slight_smile:
4. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...neviete, kde v ziline kupim jedle tortove detske oplatky?...dakujem
4. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,
srdečne Vás pozývam na nákup do novootvoreného obchodíku s detským športovým oblečením Babysportdesign na Marianskom námesti 21, vchod je vedla cestovky Tiptravel a realitky Sting,mame v ponuke pekne zimne bundicky,ciapky,supravy,saly,topanocky a vela ineho.. :slight_smile:
4. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Ahojky, bývam na Vlkoch, ďakujem za radu. Keď bude niekto z rodiny v meste tak mi pokuká tie mäsiarstva. :wink:
4. nov 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 ak byvas na vlkoch, tak niekedy mavaju aj v tom masiarstve, co je oproti cinskemu muru...kralika som uz videla
5. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia07 Ahojky,
tam som sa pýtala a vraj teľacinu mávajú asi raz za rok a králik nápodobne :frowning2:
5. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok