• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@silvia07 tortove oplatky predavaju v cukrarni Eva na Hlinach oproti Junioru, tam ich aj vyrabaju a robia aj oplatky z fotografii:wink:
6. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 dobre vediet do buducna :wink: Teraz som fotooblatku objednavala cez net :unamused:
7. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina.o. maju tam pekny vyber obrazkov a foto sa ponukli urobit aj na pockanie. Objednavaju od nich aj cukrarne v meste.
7. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, viete kde v ZA sa dá ísť na 3D/4D ultrazvuk a v akej cene? ďakujem :wink:
7. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matidami urcite Mudr. Hartel, ale cenu neviem. Ma svoju stranku.
7. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia ďakujem :slight_smile:
8. nov 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava @pia22 :wink:
8. nov 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu :wink:
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem :dizzy_face:
8. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 dakujem pekne :slight_smile:
9. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
odporucili ma na toto forum.....rada by som si pokecala aj s niekym, kto je zo ziliny :slight_smile:....a este lepsie, ak aj caka babo :slight_smile:
Dakujem
10. nov 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet ahoj,skús pohľadať v spoločnom termíne Marcovky 2011,tam nájdeš mamičky-čakateľky,ktoré čakajú bábo v rovnakom čase ako ty
10. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 tam uz som :slight_smile:....len som chcela este aj niekoho, kto je zo ziliny :slight_smile:.....a nevadi mi ak necaka babo, vsak na moje otazky by ste mi vedeli odpovedat aj vy :slight_smile:.....kedze chcem rodit v ziline.....
10. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pýtaj,ja som rodila v žiline,ak budem vedieť,odpoviem
10. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @mariannet ja som sice rodila pred rokom, ale akoby to bolo vcera:wink: Ty si zo Ziliny?
11. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet ako pozerám máme podobný termín :wink: odkial si zo ZA?? :dizzy_face:
11. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet Ahoj :slight_smile: Kukni do temy "Porodnica v Ziline", ak chces. Vela sa tam toho prebralo, mozno ti to tiez pomoze :wink:
12. nov 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22
@nataliasarron ahojte, som rada, ze sa niekto ozval :slight_smile:......ja som zo ziliny. Momentalne som sice v BA, ale to len do nastupu na matersku a taktiez rodit by som chcela doma.......a konkretne som zo soliniek...co vy? :slight_smile:
12. nov 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 dakujem.....a ak y je tvoj nazor na porodnicu v ziline?.......uz sa mi podario 2 lezat na gynekol.-
v ZA......

@rivatha dakujem, kuknem :slight_smile:....ked mi bude trosku lepsie :(
baby co na nadchu? dost silnu?.....mam homeopatika, nadajam sa lipovym cajom s medom....a dnes lezim v posteli.....a zatial som na tom rovnako ako vcera.....dufam, ze to vylezim teraz cez vikend....uz by som doma nechcela moc ostat, kedze minuly mesiac som bola cely PN :(
12. nov 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet :wink: no supeeeer :wink: ja som tiež so soliniek :wink: takže potom sa určite stretneme buď v nemocke na kontrolach alebo ked už s kočíkmi :wink: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet Ja som si davala toto: http://www.docsimon.sk/tovar/mucoplant-nosni-sprej-s-morskou-vodou-a-echinaceou-20ml Cista morska sol sa mi zdalo, ze nepomahala velmi. A kedze Muconasal, Nasivin a spol. sa neodporuca v tehotenstve, skusila som tento Mucoplant a dobry bol. Alebo Pinosol si kup, super uvolni dychanie a krasne vonia.
12. nov 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliasarron super :slight_smile: a kde na solinkach?.....niektore kocky uz riesia kociky a tak....ale mne sa na to zda este skoro.....kupovat to budem aj tak az po vianociach....co ty?......a uz si rozmysala nad tym, kde budes rodit?
@rivatha dakujem :slight_smile:....ja v podstate na nos a dychanie zatial nepotrebujem- tesie mi to same, ale hrdlo strasssne boli uz 3. den :(....
12. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky ,ja mam termin v aprili :wink: a kocik uz mame kedze bol v dobrej akcii tak sme ho kupili ale je odlozeny u svokry na dome :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet Nie je zaco :slight_smile: A na hrdlo mozes Septisan. Mne zabral behom par dni. Pocas tehotenstva a aj pocas dojcenia :wink:
12. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadenkaaa ahoj.....a aky kocik ste kupili a kde?.....ja viem, ze ked chodim autom, tak a vlkoch je obchod kde maju vystavene same kociky....rozmyslam zajst tam........ale este nebolo kedy :slight_smile:
@rivatha skuuusim, lebo uz mi to lezie na nervy....kde si rodila ty?...nemala si to az tak davno :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam nove Zilincanky :slight_smile:

@mariannet - ja som rodila v Cadci, do ZA nemocnice sa uz nikdy nechcem vratit -minimalne na gynekologicko - porodnicke oddelenie... cely pribeh tu vypisovat nejdem - niekde som asi aj pisala... mozem kuk dozadu... ale minimalne pristup sestriciek k pacientkam je tam na uzasnej urovni... nie ako tu v ZA...
ono je dost otazne, co sa zmeni tu v ZA, lebo ak sa nemylim, tak je zase konkurz na riaditela...
12. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet V Ziline som rodila. Az na tych par dni pred porodom na prvom poschodi :angry: som bola spokojna velmi. Boli sme ale na nadstandarde :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove Helou :sunglasses: Naaaa, kedy ty prides zasa na Solinky? Radi vas uvidime aj so Sebastiankom :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Julinkaaaaaaa :slight_smile: uz dva tyzdne sme tam, len Sebikovi robi problemy denne cestovanie hore dole, je z toho uplne mimo... dnes som ho nechala vyspat doma - a spi uz skoro 2,5hod! to nebolo snad uz par mesiacov...
budici tyzdnem mame stresy, v sobotu odlietame do Londyna na par dni... :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove Tak niekedy, ked sa ti bude dat, Evi, a Sebik bude spolupracovat, staci cinken a pridas sa do party solinskej :sweat_smile:
Krasne hajka. To David tiez len nahodne niekedy tak pospinka, ked pri nom zaspim aj ja :grinning:
Wow, vylet znie super! My tiez cosi planujeme, ale akosi sme sa este neroztoto :sweat_smile: Tesim sa potom na fotocky!
12. nov 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočkyyy :wink: tak ale sa nám to tu pekne rozbehlo :wink: pozerám že je tu hodne solinčaniek :dizzy_face: :dizzy_face:
@mariannet my sme už kočík tiež poriešili ... našli sme nášho favorita tak sme ho objednali a zaplatili zálohu. Kupovali sme v Kinder centre (hneď vedľa Forstingera) ... teda lepšie povedané, oni ho pre nás objednajú a ostane u nich uskladnený až do januára/februára kým si poň neprídeme. Nechceli sme dlhšie čakať keďže sa nám veľmi páčil jeden vzor a viem že firma TAKO často mení povrchovú látku a iný sme nechceli. Inak, prístup v Kinder centre veľmi super, ochotní poradiť a mali s nami trpezlivosť keďže sme kočík chodili obzerať a skúšať asi 5 krát kým sme ho objednali. Inak, mám potom foto v albumíku tak môžeš kuk.

Ja budem rodiť v Žiline, nejako to neriešim, lebo na každú pôrodnicu sa dozvieš aj dobré aj zlé. Podľa mňa je to hlavne o prístupe a lekároch a sestričkách, ktoré pri tebe budú. Beriem to tak nejako športovo a verím že všetko dobre dopadne.
12. nov 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok