• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@nadenkaaa ako zdravotnik ti urcite odporucam nadstandart:wink: My sme boli s manzelom v apartmane, stalo to dost, ale stastni stari rodicia zasponzorovali:slight_smile:
12. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 ale okrem apartmanu je tam aj jednopostelova izba ako nadsandard nie?kolko stoji apartman?
12. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove dikes za linky....... :slight_smile:....ta hojdacka je tiez pekna a kazde dieta je ine, tak uvidime......a predat sa da vzdy.....ak by som ju nahodou nevyuzila :slight_smile:
@nadenkaaa ja polsky kocik tiez nebudem chciet....uvidim, ktory sa nam bude pacit:slight_smile:....to rodenie si este poriadne rozmyslim .....ale som nevedela, ze v CA je to takto s tym novorodeneckym. A ak nahodou lezat bez babatka, to nie je moc dobre......
12. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet este mas trosku casu pred tym ako sa rozhodnes ci uz sa to tyka kocika alebo porodnice :wink: ale drzim palceky k spravnemu rozhodnutiu :wink:
ale ak je vsetko v poriadku tak cadca je fakt ako oddelenie -konkretne porodnica fakt na urovni -len skoda ze to tak nevyzera aj v ZA :sweat_smile: potom by clovek nemal dilemu vsak? :grinning:
12. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadenkaaa no vsak toto.....cadca je aj dost od ruky....skoda, ze nieco take sa neurobiliov ziline.....kukala som ten link a ten nadstandard......ak to nie je apartman, tak sa mi trosku nepaci, ze socialne zariadenia su na chodbe :( ....ale ak bude mat viac zien dobru skusenost so zilinou, mozno sa rozhodnem aj pre zilinu.....
12. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet tak cenník si už videla, výhodou je, že sa platia noci, ja som bola v pôrodnici 5 dní, z toho 1 deň na JIS a 4 dni na izbe, takže som platila len 3 noci :wink: Na nadštandarte je síce spoločne WC, ale je to len pre pár izieb a je tam 100% čisto. My sme boli v apartmáne, pretože som po akútnej sekcii nebola schopná 3 dni sa sama ani posadiť na posteli a do toho sme tam boli bez bábätka :pensive: Ale rozhodne by som tie peniaze neľutovala ani keby som bola ok, človek sa absolútne necíti ako v nemocnici, obedy na izbe, maximálne súkromie, keď niekto z personálu chcel vojsť zaklopal a o prístupe sestier a lekárov ani nehovorím. Len škoda, že to tak nie je aj na oddeleniach a bez platenia. Čo sa týka výberu nemocnice, som zástancom teórie, že keď sa má niečo stať, tak je jedno kde a s príjemnými ľuďmi a magormi sa človek stretne všade :wink:
12. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 auhlasim s tbou....takz pristup, aky si mala ty by mal byt vsade.....je pravda, ze aj s magormi sa stretnes vsade, ale v prijemnom prostredi to asi clovek lepsie znesie....
12. nov 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet Tehotenske veci maju krasne aj v ulicke od Auparku k divadlu pri farskom kostole. La Femme. Ja som si tam kupila okrem vesticiek a pulovrika aj krasne rifle a teple nohavice na zimu. Hoci boli kusok drahsie, boli super pohodlne. Clovek to nosi fakt denno-denne, tak sa oplatilo myslim :slight_smile:

Kocikov si celkom dost mozes popozerat aj v ulicke od Marianskeho nam. k Smeru. Su tam dva obchodiky na rohu a kopa kociarov; ovela viac tam toho uvidis ako tu v Kindercentre. Popozeraj si dobre aj sportovu cast, lebo najma tie polske kociare ich maju take male, ze neviem-neviem, dokedy sa tam babo vojde :confused: Nehovoriac o fusaku k tomu.

Detske veci mavaju este aj v Lidli okrem toho, co baby pisu. Super akcie na bodynka, ponozticky, pancusky, supravicky. Zalezi, na co natrafis, strieda sa to tam pravidelne a je to velmi prijemna bavlna. Cenovo mozno aj lepsie ako TESCO.

A s porodnicou suhlasim s @pia22 . Tie jednopostelovky su tiez super. Stoja polovicu z toho, co apartman. Za noc tusim 30 eur. Boli sme tam aj tak cely den s mm spolu a v noci sa siel vyspinkat domkov. Vazne ako v hoteli. Sukromie, cistulinko, vonavo, to bolo pre mna dolezite. Toalety a sprchy ako doma :slight_smile: Neporovnatelne z nizsimi poschodiami. Pre nas dobra investicia :wink:
12. nov 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha super dakujem....aspon uz mam co a kde obzerat :slight_smile:.....inak s tymi tehotenskymi vecami je to dost biedne u nas (myslim slovensko)...napriklad v takej blave viem o nejakych 2-3 obchodoch, co je na hlavne a take velke mesto, celkom malo..... :(
13. nov 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet no co sa tyka nejakych tehu veci -podla mna aj tak teraz dost veci siju tak ze je to strihnute pod prsiami takze to mozu aj tehulky :wink: inak v ba je pre tehulky priamo hmko-v eurovei pokial viem , tu v za som si v hmku kupila take rifle sive na gumu a fakt sa dobre nosia :wink: ale je pravda ze som este nic nepribrala takze ja v pohode obleciem vsetky gate ako pred tehu len vecer uz ma tlaci gombik :sweat_smile:
co sa tyka nemocnice tak urcite nadstandard,nie som nejaka precitlivela ale myslim ze si radsej priplatim a viem ze budeme aspon mat klud,cisto a tie navstevy mi budu vyhovovat lebo nasi su z hc a moj mm je do vecera v robote-len dufam, ze bude volny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha inak v lidli som si vcera kupila kojacu podprsenku a je fajn -prijemna bavlna -nikde netlaci a super cena :wink: a minule som tam kupila pancusky pre babetko ale uz vacsie 74-80 :slight_smile:
14. nov 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som vcera bola koknut v tom kndercentre.....a jeden kocik sa mi tam zapacil :slight_smile:.....tak uvidime, co z toho bude :slight_smile:...a predavacka bola tiaz mila, aj poradila......co ma potesilo....
a kojacie podprsenky- mne radili kupovat az v 8 mesiaci, musia sa ti tam vojst este paste......ja by som si tiez uz teraz kupila, ale nemam istotu, ze este nenarastu......
14. nov 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky tak dnes otvaraju Mirage som zvedava, ci tam bude aj nieco pre maminy s babätkami aj ked dost pochybujem. Inak na to aka je to skareda architektonicka prisera tak sme vcera vecer prechadzali okolo autom a je kraaasne osvetlena.
15. nov 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 so skaredostou budovy suhlasim- uz len z titulu, ze sa to tam vobec nehodi....nazivo si to kuknem ccez vikend, ale daj potom info, ci tam nieco najdeme :slight_smile:
15. nov 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannet - ja som kojacie podprsenky nemala vobec - kedze pred tehu som nemala ktovie ake velke prsia (kosik B), po naliati sice boli poriadne, ale take tie sportove podprdy mi uplne stacili a este sa mi to zdalo aj pohodlnejsie :slight_smile: a tym, ze boli elasticke, tak nebol problem ani s tamponmi pri dojceni :slight_smile:
16. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v Mirage je velmi pekny detsky kutik, fakt super :wink: maleho som odtial nemohla dostat.
17. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala kojacie podprsenky nakupene od 7. mesiaca a kedze som vobec nekojila, tak mi boli nanic, tak ich nosim aspon na doma:wink: V Mirage sme sa dostali len po prve poschodie, bolo tolko ludi, ze sme s kocikom nemali sancu do vytahu:angry:
17. nov 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 zeli,to si viem predstavit :grinning: uz sa tesime aj my,ked tam nahodou pojdeme :wink:
17. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky a ako je to s parkovanim v mirrage, neviete? plati sa tam?
18. nov 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma.senka že sa platí, ale je nejaká zľava.
18. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za parkovanie sa neplatí,boli sme v stredu,ale bolo plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 akurat docitavam, tak ak nahodou mas odpoved povazuj toto za pase. Ja nakupujem jahnacinu, telacinu, morcacinu v masiarstve Parizek, je to blizko Artfora. Maju aj kura kralovske a baby tam minule kupili aj kralika.
18. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matidami ja som bola na 4D utz u Hartela za 50ecok
18. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove Hartel berie zeny aj podla rajonov? Neviem ku komu patrim, svojho gyndosa mam stale v LM.
18. nov 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@streserka Evi, netusim... ale ak mas zaujem, tak on zoberie bez problemov - aspon kedysi tak bolo... :slight_smile:
18. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila v LM, takto to u nas vyzera - pozri foto dole http://www.nsplm.sk/index.php?s=1po. Stoliky som mala ine a na izbe su vstavane skrine s vlastnym klucikom. Superove matrace, krasne farby. Mame tam aj nadstandardne izby, ale tie vyuzivaju nie tak casto. Nadstandard stoji myslim, ze okolo 10 alebo 20 eur na noc. V bunkach su pre 4 baby spolocne wecko a sprcha, je tam cistunko, krasne a sestricky davaju vacsinou pacientky po samom aj to rozdelene na viac rodicky a prvorodicky. Ked niekto pride a nemaju miesto vtedy doplnaju do izieb. Umyvadlo je spolocne pre 2. Na izbe su 2 postele.
18. nov 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ja som bola u neho len na tom 4D. Doplacala si niekedy za nieco u neho? Viem, ze tam ma aj inych gyndosov co mu chodia pomahat.
18. nov 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zelmirka ako sa máte s miškom?poslúcha?chodí už na nočník?mohli by sme dať niekedy kávu...my už máme totálnu sociálnu izoláciu :slight_smile:
18. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok