Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

krtica11
26. nov 2010

streserka ma tam naozaj všetko monitoring ,3D a 4D sono ja som do nemocnice vobec nemusela chodiť.Ročný poplatok je 50Eur a ked ostaneš tehotna tak tam zaleži či si rizikova pacientka alebo nie tam to vychadza okolo 200 až 250 Eur alebo potom tam je aj VIP okolo 300Eur.No je to dosť ale mne velmi pomohol o prve babo som prišla a s byvalim som bola nespokojna tak mi kamaratka odporučila jeho aj jej velmi pomohol tiež mala problemi otehotnieť.

streserka
26. nov 2010

@krtica11 co znamena rizikova v tomto pripade? Lebo rizikove sa posielaju do nemocnice. Ja som bola v LM rizikova, nakolko som mala zvyseny tlak od zaciatku tehu, tak som bola doma, ale preeklampsia to nebola. Ale chcela som ostat u svojho gyndosa. A v nemocnici ma sprdli, ze preco som od zaciatku nechodila tam 😕 😕 😕 No vyznaj sa v tom...

pia22
26. nov 2010

Dievcata urcite su naj... gynekologovia v ZA Mudr. Paucin s Mudr. Hartelom, ja mam rok Hartela a maximalna spokojnost, mozem povedat, ze jeho ambulancia zahrna nadstandart nielen v pristrojovom vybaveni, ale tiez v pristupe, komplexnosti vysetreni, ordin. hodinach a tiez priestoroch. Co sa tyka platieb bola som tam v priebehu roka 4x z toho prvy raz ako neregistrovana pacientka a z toho som platila len 2x po 50eur a 2x nic. Nam s drobcom zachranil zivot a som mu za to do smrti vdacna 🙂.

pia22
26. nov 2010

@mimkaa10 zlatucki ste🙂 Jeej vy mate s mariannet stretko, tak ju pozdravuj a uzite si s Risinkom😉

streserka
26. nov 2010

Dakujem babenky za vase nazory. Vidim, ze sa tu casto sklonuju len 2 mena, tak si to pochodim. Dakujem este raz.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
26. nov 2010

@rivatha ok dakujem!!

krtica11
27. nov 2010

streserka rizikova v tom že som bola po potrate a kvoli udržaniu tehotenstva ja som prve 3 mesiace len ležala sice doma ale aj tak to bola hroza mala som lieky na udržanie tehotenstva.

streserka
28. nov 2010

@krtica11 a platila si teda viac, ked si bola rizikova? Hlavne, ze to vsetko dobre dopadlo!!!

krtica11
29. nov 2010

streserka ano platila som 250 eur ale stalo to za to 🙂

mariannet
30. nov 2010

@pia22 uzili sme si s Riskom...skoro som prisla o prst na nohe 🙂 🙂 🙂......a sme sa aj pofotili, tak som zvedava, kedy mi mimka hodi tie fotky 🙂
@streserka a ak sa smiem opytat, v ktorom tyzdni si potratila?....lebo ja prvykrat tak v 7-8tt a to mi teraz dali len duphaston a magnezium.......ale doma som neostala......

streserka
30. nov 2010

@mariannet ja som nepotratila, ale mala som zvyseny tlak hned od zaciatku. Prve 3 mesiace som jedla len magnezium a viac menej som oddychovala.

mariannet
1. dec 2010

@streserka boze prepac, ja som si ta pomylila 🙂

streserka
1. dec 2010

@mariannet v poho 😉

aninana
3. dec 2010

@streserka Ahoj, neviem ci odpoviem spravne,ale on je sukromný lekar a preto sa u neho plati....ked chces urcity nadstandard a to on poskytuje tak si zan aj patricne zaplatis....ja to vnimam tak, ze nemusim sediet v cakarni napr. u takeho dr. ako je Fulla(kde som patrila predtym) v jednej cakarni s roznymi pacientkami v zime, prezliekala som sa na chodbe a cakala na radu aj4-5hodin.....teraz u Hartela sa objednam a cakam max. 10-15min.....a je to pekne prostredie, mile sestricky a pod. Za toto si ja rada zaplatim a nemusim behat este aj po iných oddeleniach lebo ma vsetko pokope....

streserka
3. dec 2010

@aninana mas pravdu, za kvalitu sa plati, uz som to prehodnocovala. Dakujem vam za tipy.

aninana
6. dec 2010

@streserka Nieje zac..... 🙂

romcag
7. dec 2010

Ahojte baby 🙂 chystám sa čochvíľa rodiť a nemám vybratú detskú lekárku.. neviete mi niektorá poradiť? Za dva týždne sa sťahujeme na Solinky, tak by bolo asi najlepšie tam niekde poblízku.. ďakujem 😉

dahra
7. dec 2010

Ahojte,
je v Zilpe nejaky/a detsky/a lekar/ka, ktory/a je dobry odbornik a este stale berie novych pacientov? Dakujem.

mariannet
8. dec 2010

@romcag no to uz nemas vela casu...ja ti neviem odporucit, ale na solinkach je zdravotne centrum,tak zatial tam sa u niekoho zahlas, az mas koho nahlasit v porodnici (budes to mat blizko).....a neskor mozes aj vymenit ak nebudes spokojna 🙂....skus tam aj len zavolat.....

romcag
9. dec 2010

@mariannet - no veru nemám veľa času ☹ a nevieš mi poradiť, ako sa dostanem k telefónemu číslo? Myslíš, že stačít tam zavolať?

petah82
9. dec 2010

@romcag skus zavolat.
jedna dr na solinkach: http://www.azet.sk/firma/55902/mudr-maria-benic...
a druha, co tiez ordinuje na stredisku na solinkach http://www.zoznam.sk/firma/2791731/Pediater-MUD...

romcag
9. dec 2010

@petah82 - ďakujem veľmi pekne 🙂 hneď zajtra volám..

vera21
9. dec 2010

Ahojte - pripajam pozvanku na burzu :

Milé mamičky !
Pozývame Vás na BURZU DETSKÉHO OBLEČENIA A KOJENECKÝCH POTRIEB, ktorá sa uskutoční v Materskom centre Levík dňa 11. decembra 2010 od 9.00hod do 13.00 hod.

Príďte predávať, kupovať, vymieňať alebo len popozerať !

Nájdete nás na Ružovej ulici na Hlinách V. (Spoločenský pavilón), kontakt : 0911 627 559 al. 0918 378 082
Poplatok za predaj : 2€
Tešíme sa na Vás !
Info nájdete aj na : www.mclevik.sk alebo www.sdetmi.com

biela
12. dec 2010

@vera21 ďakujem za pozvanie, dobre bolo 🙂

mufo24
12. dec 2010

Ahojte dievčatá. Potrebovala by som od vás trošku pomôcť. Píšem rigoróznu prácu. Jej podstatou je výskum v ktorom sa pokúšam zistiť skúsenosti matiek v Baby Friendly Hospital nemocniciach. Budem porovnávať skúsenosti žien, ktoré rodili v ZA a v MT. Otázky sa týkajú informovania a pomoci pri rozvoji a podpore dojčenia zo strany zdravotníkov. Potrebovala by som aby mi vyplnili dotazník ženy, ktoré rodili v ZA alebo v MT v roku 2010 prípadne v 2009. Ak ste ochotné, alebo poznáte niekoho, kto by mi chcel pomôcť pošlite mi do IP mail a ja vám zašlem dotazník. Dík

pia22
21. dec 2010

Ahojte kocky, neviete o nejakej soc. slabsej rodinke v Ziline a okoli, kt. by potrebovala vecicky hlavne na oblecenie od narod. do 1 roka? Je mi to luto vyhodit, nemame ich kde skladovat a o nikom neviem, kto by to skutocne potreboval. Ak vas niekto napadne, tak IP😉. Dakujem.

zelmirka1
21. dec 2010

ahojte, vidim ze uz to tu akosi nefrci, nikde nikoho, zilincanky asi chystaju vianoce 😀
tak prajem vsetkym pekne dni predvianocne aj vianocne, vela spokojnosti a radosti s detickami.
tesim sa ze tento rok to zase bude ine, maly bude viac vnimat atmosferu a darceky 😉
najkrajsi darcek Natasku ma @biela tak vsetko dobre prajem.

biela
21. dec 2010

@zelmirka1 Želi ďakujem moja 😉
prajem aj ja s Nataškou a Olim pekné Vianoce všetkým!!!

gazujda
21. dec 2010

baby aj ja sa pripájam, šťastne a veselé prežitie vianočných sviatkov prajem. A UŽ SA TOĽKO NESTRESUJTE!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre