Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mariannet
16. feb 2011

@nataliasarron tak to je super 🙂......este som sa nerozhodla ohladne zazmluvnenia, ale velmi silno o tom uvazujem 🙂.....dnes som nestihla, ale zajtra chcem skocit k tej pediatricke.......ty ides rodit do Ziliny?
@mimkaa10 viem, akurat som od neho prisla a budem chodit asi k nemu....a stoji to tolko isto 🙂......dufam, ze mi v BA da tu kartu a na buduci tyzden sa idem objednat na vstupnu prehliadku.....dnes som uz nestihla sestricku :/

mimkaa10
16. feb 2011

@mariannet 🙂 super, aký si mala dojem ?

nataliasarron
16. feb 2011

@mariannet 😉 jj ja budem rodit v ZA 😉

mariannet
16. feb 2011

@mimkaa10 velmi dobry 🙂....sice bol unaveny, ale aj tak prijemny......

mariannet
16. feb 2011

@nataliasarron no tak hadam si potom najdes cas a das mi vediet, ako to tam prebiehalo 🙂......tebe ostava uz len nejake 3 tyzdne 🙂.....

nataliasarron
16. feb 2011

@mariannet 😉 ja som tu skoro stale takze budem davat najnovsie infosky 😵 😵

pia22
18. feb 2011

A tu je co tak mrtvo?😲 Vsetky Zilincanky asi chodia na ine fora😉

zelmirka1
18. feb 2011

veru aj mna by zaujimalo kde su vsetky zilincanky....asi na FB 😉
sa to tu vymenilo, uz prispievaju skor tehulky, tak sa drzte a uzite si babetka, uteka to neuveritelne rychlo, ani sa mi nechce verit ako to ubehlo odkedy som sa tu registrovala a narodil sa moj maly.

mimkaa10
18. feb 2011

ahojte... no tak podme my prispievať, nech to tu žije trochu... 😀 bola by škoda, keby upadla táto téma do zabudnutia 🙂

fukylove
19. feb 2011

@mimkaa10 snad nezapadne 🙂 sem tam je tu mrtvo, sem tam sa diskutuje zivo 🙂 ako sa mate babulky?

@zelmirka1 - a vy sa mate ako? uz pracujes? ci este nie? 🙂 sa mi ani verit nechce, ako je to davno, co som si bola u teba pre vecicky 😀 Misko bol vtedy este take "babo" v porovnani s tym, aky mladenec je z neho dnes 🙂

pia22
19. feb 2011

@mimkaa10🙂 herna bude buduci tyzden len v pondelok, ak by ste isli😉 My sme boli v pondelok aj utorok, ale bolo nas malo, asi treba spravit reklamu😀

mimkaa10
19. feb 2011

@pia22 hm.. tak to by bolo dobré, keby sa takéto zmeny aspoň na FB písali, veď ja sa riadim podľa plánu na február a teda asi by ma to trochu naštvalo, kebyže sa tam preženiem zbytočne 😒
v pondelok je to namiesto spievaniek? od 16tej, či od 15tej? No v pondelok asi prídem 🙂

pia22
20. feb 2011

@mimkaa10 IP😉

nataliasarron
20. feb 2011

@pia22 no veru tichucko tu je 😉 treba rozprudit diskusiu 😉

zelmirka1
20. feb 2011

@fukylove veru to ubehlo strasne rychlo, ano pracujem od januara. Akurat som minul rozmyslala ze kolko veci som uz dala dalej po Miskovi. Inak tvoj Sebastian bude mat rocik, to uz je tiez nie ako babetko, ked som ta stretla a mala si ho v tom vaku na sebe. Ako sa drzite ? My dobre, akurat je mi luto ze uz som omnoho menej s malym, ale taky je zivot, ako na materskej uz to nikdy nebude.

mimkaa10
20. feb 2011

@zelmirka1 môžem sa opýtať, prečo už pracuješ?

fukylove
20. feb 2011

@mimkaa10 - babulky a kam chodite do herne? moj Sebik bude mat sice iba rok 🙂 ale... celkom by sa mi zislo vypadnut sem tam z domu 🙂


@zelmirka1 - ani mi nehovor... o dva tyzdne ma rocik 🙂 boooze, ale to ubehlo... 🙂 Sebko bol teraz prvykrat trosku chory, ale musim zaklopat, zatial stale bez antiobiotik, od 10.mesiaca chodi, vlastne teraz uz lieta po byte a je k nezastaveniu 🙂

mimkaa10
20. feb 2011

@fukylove ahoj 🙂 no my s piou sme z vlčiniec a pred pár mesiacmi otvorili v Trnovom v kult. dome nové MC Žabka, takže chodievame tam. Nejaký čas som chodila do Nezábudky, ale tam mi nevyhovoval čas, lebo herna bola doobeda a malý mi cestou domov zaspal v aute a pri prekladaní sa zobudil.
V Žabke je herna poobede a ideme aj zajtra, takže sa môžeš pridať 🙂

pia22
20. feb 2011

@fukylove presne ako mimka pise😉 Nam tiez Zabka vyhovuje hlavne pre ten popoludnajsi cas, ostatne MC su doobeda a je to malinke a je tam vzdy len par deticiek, co je pre nas super, lebo drobec je velky bojo😀

mimkaa10
20. feb 2011

@pia22 že bojo 😀 Tak myslím, že Riško je pravý opak 😀 ale hádam sa to časom ustáli. 😉

fukylove
20. feb 2011

@mimkaa10, @pia22 - jeeej, vy ste zlate 🙂 to sa mi celkom paci... len este zatial sa nepridame... lebo Sebik je uz tyzden chory a stale ma trosku sopliky a kaslik, aby sme nikoho nenakazili... snad buduci pondelok...
a odkial ste z Vlciniec? lebo aj ja som 🙂 🙂 🙂

pia22
20. feb 2011

@mimkaa10 ked sme boli v pond. tak tam po prichode 10 min. stal ako socha a ani sa nepohol, lebo tam videl nove tvare😀 Vcera sme preplakali celu trojhodinovu navstevu u svokrovcov, ale to sa mu zase ani necudujem, aj mne bolo chvilami do placu:-P😀

mimkaa10
20. feb 2011

@fukylove ja bývam blízko Karpatskej.. v takom novom baráku (rosinská cesta 🙂 ) a jasné, vyliečte sa 🙂

mimkaa10
20. feb 2011

@pia22 😀
ale je super, že si takto zvyká, ono sa to asi časom zmení 🙂

pia22
21. feb 2011

@fukylove ja byvam na Vl.II, pri zast. Matice Slovenskej🙂

nadenkaaa
21. feb 2011

ahojte kocky chcela som sa spytat tych ktore krstili tu v Za ake su zvyklosti .Byvame na vlkoch tak som uvazovala o krste tu na vlkoch len my nie sme s mm zobrati v kostole ci s tym bude problem?

mimkaa10
21. feb 2011

@pia22 no čo, ideme teda? Ja som ráno uvažovala, že sa nato asi dnes vykašlem, lebo malý v noci zase spal hrozne, tak som dosť unavená. Ale ak pôjdeš, tak pôjdem aj ja 🙂

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa ahoj, tak odpoviem za seba.My sme krstili na fare, ale to sme v ZA ešte nebývali. V podstate všetko, čo sa týka krstu záleží od konrkétneho knaza a jeho požiadaviek.
My sme na tej fare boli na náuke, aj s krstnými rodičmi, potom bola spoveď a na druhý deň sme sa krstili. Krstili tam vtedy asi 15 detí a kňaz dal k dispozícií zákrstie (takú miestnosť, kde sa miništranti obliekajú), keď bolo treba bábo utíšiť. 🙂
Keď som bola na tejnáuke ja, tak boli tam aj páry nezobraté... v podstate si myslím, že ak chceš dať pokrstiť dieťa, tak by kňaz mal byť potešený a nie ešte skúmať, či ste vzatý v kostole. A ak bude moc dotieravý, tak mu povieš, že plánujete v blízkej dobe ešte obrad v kostole a hotovo. 🙂

nadenkaaa
21. feb 2011

@mimkaa10 no u nas je to trosku problem kedze moj mm je rozvedeny prvy krat sa bral v kostole a sice pred sobasom nasim -chcel dat svoje preodsle manzelstvo anulovat pretoze sa rozvadzal nie z vlastnej viny ale ja som nechcela -respektive mne na tom nezalezalo ze nutne musim mat sobas v kostole..a este budeme mat len jedneho krstneho kedze moj brat -ktoreho chceme za krstneho nie je zenaty .
a musi byt babetko oblecene v bielom, mne sa nepaci ked je chlapec taky obleceny pri krste ako babetko ja by som skor chcela nejaku kosielku a gatky 😅

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa no ja si myslím, že to, že je rozvedený mu ani nemusíte hovoriť, nás sa to vôbec tak do hĺbky nepýtal. Môžete mať len jedného krstného, to je tvoja voľba a rovnako aj oblečenie.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre