Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

kutina
24. júl 2008

idem spinka paa a brú noc žienky

dadus
autor
24. júl 2008

tak dobru teda 😉
verus a vies co, ja si s tebou tie palacinky dam... 😀

vera21
24. júl 2008

No Dadus, tak vidis, to som rada 🙂 Ostatne budu zavidiet 😝
Kuti dobru noc

dadus
autor
24. júl 2008

asi si veru zajtra aj ukuchtim nejake.....si mi narobila chute... 😀

svantica
25. júl 2008

ahojte 🙂
tak to stretko by bolo fajn rada by som vas vsetky videla 😎

dadus
autor
25. júl 2008

dobre ranko, no nie si sama 😀

kutina
25. júl 2008

Ahojte,

mala som ocina na návšteve a malá spí už od pol desiatej...chúda zase sa jej trepú zuby, tak je taká popletená, v noci sa hrá a cez den spí 😅

dadus
autor
25. júl 2008

pekny vecer zelam 😉 je tu niekto?

dadus
autor
26. júl 2008

Jeeej tu je zasa veselo 😀
caute caute, ako vikendujete? my sme boli doobeda malovat garaz a zajtra pokracujeme 😝

kutina
26. júl 2008

ahojte,
no my sme sa pred chvíľkou vrátili z carefuru, malú som dala spať a ja idem vegetiť...upratovať budem niekedy potom ,vôbec sa mi nechce 😒

dadus
autor
26. júl 2008

no ved to, ja som si upratala vcera, este ma tu caka horda pradla na zehlenie, ale to vecer pri telke, tiez si vegetim 😉

dadus
autor
26. júl 2008

inac natocila som super videa malej, len som zle drzala mobil, tak su po leziacky, neviete ci je nejaky program, ktory by to spravil?

kutina
26. júl 2008

o žehlení mi ani nehovor, to ma neminie tak 2x do týždna, ale tiež som sa naučila pri tom relaxovať, lebo som to nenávidela...teraz už v poho....
myslela som , že malá už spí..no robí v postielke všetko možné, len neleží....no kým nereve, tak je ok 😔

svantica
26. júl 2008

ahojte, tak my sme uz vyspati 🙂
ja tiez relaxujem pri zehleni a upratovani a ked maly spi, tak lezim aj ja.
kuti co je nove v carefure?

kutina
26. júl 2008

svanti, nič moc, len som ním prebehla kúpiť cuketu a salko a šla som preč...no a ešte som si dala šťavu na chudnutie....to nech sa mi nenalepí to salko 😀 😀 😀

svantica
26. júl 2008

dobre 😎
ako sa mate? zubky uz vysli? nam vysli bocne na jednej strane ale hryzaky nie 😀
dadus skus pozriet to cd co sme dostali k telefonu

dadus
autor
26. júl 2008

svanti to som kukala, asi si musim precitat navod 😀 😀 😀 😀
kutina prosim ta, co nech sa na teba nelepi????sak si chude ako papek, ani tri salka by ti neublizili 😀

kutina
26. júl 2008

dadi o salku mi nevrav, tatino včera doniesol čučoriedky a milujem ich so salkom , tak som si ho dnes dopriala....ved sem tam zheršiť 😉

svantica
26. júl 2008

ja mam rada kolac so salkom ale chuti mi aj skaramelizovane 🙂

dadus
autor
26. júl 2008

no ja to moc nemusim, je to moc sladke, ale zase marcipanovu coko zo svajcu zjem na posedenie 😀

kutina
26. júl 2008

máme teda sladké populudnie baby veru.....
nuž, zase sa to rozpršalo ☹ ☹ boože, šak leto už asi ani nebude, ujovi Iľkovi to vôbec nevychádza 🙄

dadus
autor
26. júl 2008

no veru, to poco je veru des......teraz je to leto asi jun, jul a nie jul august.....no co...hlavne ze sme zdrave 😀

kutina
26. júl 2008

len aby sme zdravé aj ostali 😅

dadus
autor
26. júl 2008

co planujete na zajtra?

kutina
26. júl 2008

no konečne bude janko doma, tak hádam niečo spolu....a vy?

dadus
autor
26. júl 2008

no my doobeda pojdeme dat druhu vrstvu malovky na garaz no a poobede neviem...ale hadam nieco s macou naplanujeme...mozno vybehneme na zahradu...zavisi od pocasia.....

dadus
autor
26. júl 2008

baby ak sa chcete zabavit, tak na pokec som si dala super video, ja ked som to videla, som sla do kolien.....kuknite... 😀 😀 😀 nick vam dam v ip 😉

kutina
26. júl 2008

to video je cool 😀

dadus
autor
26. júl 2008

vsak no ja som z toho drobca total hotova!!!!! 😀 😀 😀 proste na zozratie 😀 😀 😀 pohyby ako profesionalny houseman 😎 😎 😎

dadus
autor
26. júl 2008

chcela som tam dat aj tie videa malej, ale to by potom pozerali s naklonenou hlavou o 90 stupnov 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre