Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
18. sep 2013

@evkosca ahoj, chodili sme k mudr. Danici Vladarovej. treba tam ale zavolat, objednava sa tam, sa mi zda,
ze ako sme v tom case zacali k nej chodit sa jej to tam slusne naplnilo. pristup bol inak v pohode, ale teda tiez sme si niekedy v cakarni u nej pockali aj ked sme boli objednani. neplatili sme za objednavanie nic. doporucenie, sono hlavy atd dala hned, aj sme v MT hned sono absolvovali. rehabilitacie uz v ZA. aky je stav dnes netusim, po dovrseni 1. roka sme prestali na neuro chodit. kontakt : http://www.zzz.sk/?profil=5157
drzim palce 🙂

evkosca
18. sep 2013

@ma.senka super, pozriem, dakujem za odpoved 🙂

ivona2010
22. okt 2013

ahojte poprosím info na detského zubára v žiline Dr. nemčík? vyzerá, že je dobrý, no dosť drahý...Dr.maťaťová?poprosím akékoľvek info, už nás naháňa so 7.ročnou dcérou 🙂

matysek412
4. nov 2013

Prosím Vás viete mi poradiť či máte v Žiline nejaké interiérové ihrisko? Typu hoplaland v Trenčíne? Neviem na nete nič nájsť, poprípade kam môžem ísť so 4ročným dieťatom v zlom počasí, resp na malý výlet v dobrom počasí? Nejaká zoo alebo čosi také? Kam radi chodievate s deťmi? ĎAkujem.

adelajda2012
4. nov 2013
slniecko77
4. nov 2013

@matysek412 skus toto: http://www.kam-s-detmi.com/ 😉 centrum Kongo

matysek412
4. nov 2013

@adelajda2012 @slniecko77 Ďakujem Vám, presne to som hľadala 🙂

jazmina83
27. nov 2013

Ahojte maminky Žilinčanky 🙂 hľadám maminky, ktoré by v rámci našej dobročinnej akcie chceli pomôcť deťom na Vianoce v Žilinskej nemocnici. Ozvali sa mi 2 maminky na facebooku, že by radi pomohli týmto deťom, len by sme chceli nájsť ďalšie maminky, ktoré by sa pridali.
Naša dobročinná akcia Darujme deťom Vianoce - Hrdinovia Vianoc bude tento rok realizovaná iba v Bratislave, no zároveň sa môže pod touto záštitou uskutočniť aj v Žiline, len by sme potrebovali maminky,ktoré by boli ochotné pomôcť.
Pre viac info mi napíšte na facebook na našej stránke https://www.facebook.com/DarujmeDetomVianoce
alebo IP na modromkoniku.Ďakujem, pekný deň Veronika 🙂

adelajda2012
6. dec 2013

skus sa pytat skor tu: https://www.modrykonik.sk/group/39/ Aco by ta pomoc obnasala?
@jazmina83

pajka7
7. dec 2013

@ivona2010 ahoj,je naozaj dobry aj ma perfektne vybavenu ambulanciu...len ak nie ste u neho evidovaní...cakat budete v poradovníku....a ceny...plombovanie 2 mliecnych zubov+lokalna anesteza-80€.Pecatenie fisur 30€ jeden zub,co je podla mna dost vela....takze asi tolko...

majaza
11. jan 2014

pre tehuľky 🙂

zvolsiinylogin
18. jan 2014

@mia117 ahojki, kde sidli babjak....keby som chcela ako samoplatca na hcg, pripadne aj sono, spravi mi, aj ked patrim ku kianickovi? dikes...

zvolsiinylogin
18. jan 2014

@mimkaa10 co je to za centrum? hladam sukromne centrum, kde by mi ako samoplatcovi zobrali a napockanie vysetrili krv na hcg...

zvolsiinylogin
18. jan 2014

@mia117 daj mi prosim aj mne ten link, aby som sa mohla objednat, v pripade, ak to nebude vela penazi, uz by som ostala, dakujem ti, je to surne..

mia117
19. jan 2014

Ahoj dr. Babjak robi sona na Halkovej, http://www.prenatalzilina.sk/o-nas/

zvolsiinylogin
19. jan 2014

@mia117 nevies prosim o gynekologickej pohotovosti v za, okrem tej na spanyolovej? lebo tam, ked chces akekolvek vysetrenie, podmienka je, ze musis ist lezat... ☹

mia117
19. jan 2014

@zvolsiinylogin v tomto ti neporadim... poznam iba v spanyol. nemocnici, . ale odmietnut lezat mozes, pokial podpises reverz...

alami
1. apr 2014

@ivona2010
@mia117
@evkosca
@ma.senka alebo ktokoľvek zo ZA, ak by ste mi vedeli poradiť, nie som zo ZA a idem tam s deťmi zo školy. Potrebujem sa dostať k Budatínskemu hradu zo železničnej stanice. Vedie tam cesta(chodník), ktorou sa dá prejsť pešo? Cca za koľko sa to dá prejsť(časovo). Ďakujem.

ammellia
1. apr 2014

@alami http://goo.gl/maps/yO1t5
Popri ceste vedie aj chodnik, da sa to aj pesi prejst, dlzka je cca 3,5km, cize s detmi to bude tak na hodinku chodze mozno. A nie je to moc prijemna cesta - vedie popri frekventovanej ceste.
Zo stanice sa da ist aj MHD - bus c. 22 alebo 30

alami
1. apr 2014

@ammellia ďakujem, neviem, či by sme sa zmestili, máme 30 detí, skúsime radšej teda ten bus. Nevieš ako často chodia? To len tak sem tam dačo a teda treba pozrieť, kedy niečo ide, či v ZA to už chodí každú chvíľu? 😅

alami
1. apr 2014

@ammellia ďakujem, už som pozrela, chodí to každú chvíľu. Dúfam, že nás šofér vezme 🙂

martija
1. apr 2014

@alami da sa prejst aj pesi, moc daleko to neni, ja som tam za cca 20 min. s detmi samozrejme dlhsie. Inak mne sa zda ta cesta celkom v pohode, kusok je frekventovana, potom hned za lidlom zacina slepa ulica,ta frekventovana neni, ta skonci, zacina podchod, potom vyjdete na moste - je oploteny, je to hlavny tah,ale ten plot celkom to isti... a potom znova do podchodu a ste skoro tam... vsade kde treba su prechody a podchody, podla mna poho aj pesi... aj ked samozrejme netrufam si to tvrdit s istotou popri tolkych detoch.. ja tade bezne chodim s mojimi krpcami, aj na bicykli casto s deckami tade chodievame....

alami
1. apr 2014

@martija dík, tak ešte s kolegynkou zvážime 🙂

ma.senka
2. apr 2014

@alami ahoj, kocky uz odpovedali 😉 pekny vylet s detmi zelam 🙂

alami
2. apr 2014

@ma.senka
@martija
@ammellia ďakujem vám ešte dodatočne, boli sme dnes, tam sme išli busom, späť pešo, bolo to v pohode 🙂

martija
2. apr 2014

@alami dnes som sla autom cca o pol dvanastej, ked som videla skupinku deti ist z podchodu od zamku na prechod, hned som si spomenula, ci to nieste nahodou vy 🙂...

alami
2. apr 2014

@martija tak to sme boli asi my, presne v tom čase sme išli a iné skupiny sme tam nestretli, to je milé 😀

martija
2. apr 2014

@alami no to je sranda.... ja som bola v aute a moja mama je ucitelka na dochodku uz,tak sa zamyslala a hlavu vykrucala,ze ci su to neni jej byvale kolegyne, a ja som si v duchu pomyslela, ze ci ste to neni vy....hmm, svet malicky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre