• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
AHOJTE VIEM ZE JE TU NA TO TEMA ALE TAM MI NIKTO NEODPISUJE A TAK SA IDEM OPYTAT VAS. STALO SA VAM ZE BABO NAPR. DVA DNI NEKAKALO. TA NASA UZ DRUHY DEN NIC.JE TO NORMALNE?
29. júl 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montinka, jasne,ze sa to stalo. pokial je mala dojcena tak stolicu moze mat aj raz za tyzden. :sunglasses:
29. júl 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dojcena iba trosku viac prikrmovana ale vdaka za ukludnenie len ked ona stale place asi ju boli brusko lebo tlaci,puci sa a nic chuda
29. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj montinka, mojej susedke kakal synak raz za dni, je lekarka a vravela ze to je v pohode, dobre mu travi, tak vsetko spracuje :slight_smile:
29. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no dobre. ale aj tak som jej dala trosku fenikloveho cajiku nech aspon prdka.
29. júl 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
montinka male babo nemusi mat stolicu aj niekolko dni...je to v pohode....neskusala si infacol....ale to je skor na koliku..ale ked mas pocit, ze ju boli brusko
29. júl 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neskusala to neviem ani co to je. ano boli lebo vidim ako sa snai aspon si puknut potom krci strasne nozky a place
29. júl 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je na to najlepsia vec......informuj sa v lekarni.....
29. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vdaka
29. júl 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
montinka..moja krátka nekakala aj 10 dní....pri plnom kojení je to normálne....pokiaľ by sa dávalo aj umelé mliečko, tak by kakať mala :wink:
29. júl 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč monti, na to bruško skús INFACOL,...dávala som ho malej ked mala problémy (aj ked nie často), ale vždy pomohol
treba dávať tiež pozor na vineu, podporuje síce tvorbu mlieka, ale na druhej strane má strašne veľa bubliniek a drobci s tým majú problém....vlastne moja iný ani nemala, len ked som po jej troch mesiacoch začala piť vineu...potom som nevedla z čoho ju môže bruško bolieť- z ničoho nič sa zobudila so silným revom...no a až následne mi bolo povedané, že za to môže vinea ,takže pozor na nu :wink:
29. júl 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a znovu sme pri infacole :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž ty si radila mne, ja radím dalej :wink:
29. júl 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja vam poradim, ak chcete.. :grinning:
29. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj laho
29. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co , je to sranda, my sme boli tie nevedome a teraz davame rady, no hold kuti ake sme maminy.... :grinning: :grinning:
laho a ty sa postav do radu :grinning: :grinning: :grinning: aj tebe ich budeme davat...a mozno si ich budeme davat navzajom a pojdem do toho s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak potrebujete poradit? no napriklad viem, ze ked chcete ist vyucovat cudzi jazyk na zakladnu skolu, tak musite mat ukoncenu vysoku skolu, pedagogicke minimum a statnicu z toho daneho cudzieho jazyka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laho kasli na to, neboj robota bude, ale doma popri nasich drobcov :wink:
29. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobcoch....malo byt :sweat_smile:
29. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, šak si vypln profesiu CV životopis....ja som si cez to našla...resp. mna si našli :slight_smile:
29. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis, aj to je riesenie :wink: to ma nenapadlo, ja som si robotu nikdy nehladala, ja som dostala ponuku na skole.... :grinning:
29. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrime sa..niekomu tu nos do výšin sa dvíííha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta pockaj on klesne po materskej :grinning: :grinning: :grinning: no co mam drzku nevymachanu :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z tvojou papulkou myslím nebudeš mať problém....vyhodia ta dvermi prídeš aj strešným oknom :grinning:
29. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kut ja si najdem cestu aj cez zachodovu sachtu :grinning: :grinning: :grinning: ale nie teraz vazne, ako plynie cas na MD mam pocit, ze uz nic nevieeeeem ...pomoooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti zdá...ono to tak rýchlo ubehne, že sa ani nenazdáš...ja už v januári plachtím do Kysuce :rolling_eyes:
29. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa nechceee.....je mi faaajn a normalne zvazujem napojit za materskou dalsiu matersku :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dadus ake velke plany :sunglasses: tak tomu sa hovoria prazdniny :grinning:
30. júl 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Dadi, ja uz na jesen musim riesit Kubkovu skolku, aby sa tam vobec dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: strasne to leti.....
Nad druhou materskou zatial nerozmyslam, ale clovek nikdy nevie, no nie? :grinning:

laho, tak ako, uz pomaly rozhadzujes siete? Drzim ti palce, neboj, urcite si nieco najdes!!!
30. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi niekedy sa stanu rozne zvraty v zivote :wink:
a mozno tu o chvilu pribudne uzasna novinka :wink:
30. júl 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok