• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
tak si pockame na nu :wink:

dadka, ty si bola s malou uz na kupalisku? planujeme ist s malym a neviem, ci mu treba tie specialne plienky do vody...alebo ci deticky tam pobehuju bez
30. júl 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa dadus tesime :sunglasses:
mimi zijes vobec?
30. júl 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svanti, zijem, uzivame si s tatikom doma, tak je super! Ocakavam navstevu mojej dobrej znamej, tak tento tyzden mame trosku perny...
a vy ako?
30. júl 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný den babky,
nuž dadi, ty sa nezdáš čéčé, sa ti doma zapáčilo.. :grinning: .ja si počkám tak 3 rôčky a potom dalšia dovolenka, šak by som to tak dlho doma asi nevydržala :sweat_smile:
30. júl 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svanti mala by si mat tie plavacie plienky....
kuti to mne hej a riadneeeee :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus nejak som ta nepochopila :wink:
30. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svanti, dadus asi myslela mna :grinning: :grinning: planujeme ist na kupko :wink:
30. júl 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super mimi :slight_smile:
tak si potom uzite dovolenky :slight_smile: my sme boli vonku u kamosky a maly bol uplne hotovy :sunglasses: spal dve hodky a mame teraz aj viac urazov odkedy sme coraz odvaznejsi :slight_smile:
30. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svanti, o úrazoch mi nehovor, malá je stále kdesi dobitá...predvčerom sa šmykla zo schodu a má šrám na brade aj stehienku a včera pre zmenu stiahla na seba stoličku a zacvikla si peru , tak jej hubinu krv zaliala :confounded: ..máme sa na čo tešiť pri naších živých deťoch.... :unamused:
30. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuti ani mi nehovor,najprv vcera celo do postele a potom do stola a dnes ked sme boli vonku tak spadol na dlazbu ale aspon neplakal. a teraz iba stale chodime a chodime cele dni :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate? my sme stale nekakali ale poradili mi robit nutrilon do odvaru z ovsenych vlociek tak som zvedava ci to pomoze. ozaj s akymi starymi detickami ste zacali chodit na kupko,jasne ze ja sa teraz este nechystam to iba zo zvedavosti sa pytam.
30. júl 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, nutrilon nedávaj vôbec, radšej prikladaj každý hodinu a mlieko sa roztečiek...akonáhle s nutrilonom začneš...postupne stratíš mliečko úplne .....malý je ešte maličký, on si potrebné vytiahne....aj ked budeš každú polhodinu dávať, sa nič nestane.....
30. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :wink:
30. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki :slight_smile:
30. júl 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte zeny
30. júl 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co aky bol dnik?
30. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidim, ze fajn.....tak super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kopec zabavy :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte, tak stretko nam zas nevyslo.... :frowning2:

my ideme na chalupku tak zelame vsetkym krasny vikend :grinning:
31. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa pokúšali ísť dnes na prechádzku, ale bolo brutálne teplo. Po polhodinke sme to vzdali a takmer uvarené sme sa vrátili domov. A to bolo iba 10 hodín :frowning2:
Inak nie je tu nejaká maminka čo býva neďaleko centra. Hľadáme niekoho na spolukočíkovanie. Nám je samým babám smutno :wink: . Chodíme sa kočíkovať do parku pri tescu, tak by nám bolo veselšie. A hlavne ja tu v žiline takmer nikoho nemám :cry: Nájde sa niekto? :slight_smile:
31. júl 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciao ragazze....ako sa mame? dnes je skvely den,nemyslite? :grinning:
31. júl 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny den, kde ste vsetky, varite, ci povonku behate....ja varim....ale taka pohoda :grinning:
1. aug 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
1. aug 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute holky, ako sa mate...je tu zasa akosi ticho, treba to napravit!!! :wink:
2. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...tak ako travime nedelu? My sa chystame do Terchovej na Janosikove dni...kto sa prida?
3. aug 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta sak my nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam, ze sa nerozprsi :angry:
3. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, dnes tie slavnosti koncia, vsak? My ich uz nestihame, lebo cakame navstevu...

Konecne uz prestalo prsat....
3. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte kocky,teda sak som tu nebola od stvrtku a skoro nik sa tu neukazal... akosi sa to tu flaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja sa ponahlam doma zmontovat PC ze co mate nove a vy nic... :rolling_eyes: a od stredy budem asi zase prec tak neviem neviem ci sa co dozviem :fearful:

tak aspon my: boli sme na cucoriedkach maly a ich dojedol az hruza a to neratam k tomu este maliny, egrese, ribizle... mame doma takeho ovocnicka :slight_smile: a boli sme aj na hubach, aj maly nasiel :slight_smile: teda je ich neurekom.... ak stihnem pridam nejake foto :slight_smile:

papa
4. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no ja som tiez dorobena, robili sme dnes presmidavku....tak je jej hojne, vsak ma byt aj pre koho..... :grinning:
4. aug 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dadus, aku presnidavku ste robili?
My sme to uz prestali papat, malemu to akosi uz prestalo chutit :unamused:
4. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablckovu ale domacu fajnu....je supis, dufam, ze vsetky flasky chytia
4. aug 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok