• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
Ahojte babuchy,
my sme mali dnes tiež perný den, najskôr obchody a potom návštevy.....o osmej som si vydýchla :unamused:
kuk fotos
4. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sak same prekvapenie :sweat_smile:
4. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kúpili sme varnú dosku, rúru, digestor....a bicykel :wink:
4. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa tu mavate :slight_smile: dlho som tu nebola nebol cas ;( ( dovod je na modrej streche ufff )
dadus aj ja som robila jablckovu presnidavku...
Jurka mi kazala lekarka od 6 mesiacikov pomalicky ucit na zeleninku ale mam taky dojem ze ho ani ucit netreba...mlieka mam ajajajajajajajajajaj tak uz aj zmrazujem :slight_smile:
Jurkov prvy prikrm bola mrkvicka tu papal v pohode potom som mu dala brokolicu a tu cuduj sa svete lepsie papal ako tu mrkvu :D chrobacik ale cicku si stale vyzaduje :slight_smile: to je dobre rada by som ho kojila aspon do toho rocka ;) a som rada ze sa u mna nepotvrdila fama ze ked je zena po cisarskom nemoze kojit ze nema mliecko...my sme ho tiez zo zaciatku nemali a jurko bol na bebe cca 3 tyzdne ale napokon som sa vdaka castemu prikladaniu, bielej kave, litrom mlieka, cajiku na tvorbu mlieka a teplym sprcham stala chodiacou mliekarnou :slight_smile:
Som rada ze je taky papkosko ved uz ma aj cez 8 kil :slight_smile: za toho pol rocka nebol ani chory len 1.8. mal 6 mesiacikov a dostal nadchu ale to je teraz asi vo vzduchu ....
4. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super alex :sunglasses: :wink: len tak dalej, to kojenie je aj pohodlniejsie.....to mi ver :wink:
4. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase sme pri kojení...veru je to super pohodlné, ale len kým kraťuch v noci nevstáva každú 1,5 hodinu, aby si cucol :rolling_eyes: ..takže spím už týžden v obývačke a čuduj sa svete..1x za noc hore a spí do 7:30.....v piatok som sa vrátila do spálne a zase ceremónia...tak som opať v obývačke :confounded:
4. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh no ja si nenavyberam kedze prerabame a sme v jednej izbe tak by som nemala kam ist ;) Jurko si sosne o pol noci a potom az o 4 - 5 rano potom spinka cca do osmej ale teraz v nedelu spravil rekord spinkal do 13:00 ale to asi preto lebo sme sa vsetci traja rochnili spolu :slight_smile: sa mu pri nas lepsie spinka ;)...vecer ho ukladam o 19:30 alebo podla toho ako sa uklada sam ale najneskor o 21:00 :slight_smile: nechavam ho v posteli kym nejdeme spinkat aj my potom cca o tej polnoci alebo pred polnocou sa napapka a dam ho do postielky, ked ho vytahujem o tej stvrtej na papanie ( ked sa zobudi ) tak je poskrucany kade tade nohy mu trcia z postielky a hlavu ma tiez inde :slight_smile: taka vrtielka je to :slight_smile: je to radost :slight_smile:)))
4. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexiss, super, ze si to nevzdavala! vid nas, my nie a nie prestat :grinning: doktorka mi uz rok hovori, ze by sme uz mali skoncit kojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kuti, mala za tebou nepribehla do obyvacky? my sme to tiez skusili, ale maly si ma nasiel :grinning:
4. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi - kuki spí v postielke a chodiť ešte nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no potom to už bude horšie :confounded:
4. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat sprchu a idem eset zehlit majte sa zajtra papa
4. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
ani my sme tu dlho neboli,ale boli sme u starkych a hroza :grinning: :grinning: :grinning:
maly si vsetko nasiel a uz urobi aj sam dva krocky, ale teraz je to horsie ako predtym. samy uraz a modrina :grinning:
kuti to aj my musime vyskusat,pojdem spat aj ja inde lebo niekedy je to perne.
dadus aj my sme robili presnidavku,mnamky :slight_smile:
5. aug 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata :slight_smile: ako ste sa vyspinkali ? my fajn jurkovi je uz lepsie :slight_smile:
5. aug 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejako ticho ... :unamused:
5. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak dnes sme sa nalietali, este aj v Martine sme boli...no som uplne hotova...asi dam hodinku nakupov v Japonsku, to ma vzdy vzpruzi
5. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, co ste v Martine robili, ci len tak?
5. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi zda ze viacero dievcat dnes nakupovalo ked tu nikto nieje :wink:
5. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme zavarali uhorky :wink:
laho uz mam presmidavkove flase, mozeme zase zavarat :grinning:
5. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

vidim ze sa tu zavara vo velkom, u nas to budu hrusky :slight_smile:
a ideme zas asi zajtra na chalupku tak papa, majkajte sa krasne
5. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko prajem :wink:
6. aug 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, pepo potreboval este nejaku strunku do zbrane...

dada aj my mame flase...tak pojdem pre ne...co ideme dnes robit?
6. aug 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
roboty je viac ako dost....baby neviem ako vy, ale ja som stale unavena....mam chut spat, spat, spat a spat :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
dadus nie si sama, ja by som prespala aj cely den a pritom je stale co robit :sunglasses:
6. aug 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau svanti, no ved to....a hlavne teraz ked je sezoooona :sweat_smile:
6. aug 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: dadus to sme na tom asi rovnako tiez som stale akasi unavena a len spat a spat, ako pise svantica clovek ked dlhsie pospi tak sa moze zblaznit od roboty :slight_smile: ...
ja som robila presnidavku jablckovo marhulkovu a marhulovy dzem do palaciniek :slight_smile: marhulky sme mali svoje dozreli nam na zahrade pri dome cca 3.5 kila uz odkostkovanych a boli sladsie ako z dolniakov ;)
6. aug 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj zasa je tu ticho :frowning2: to sa zavara a sterlizuje a vari dzemik :grinning:
6. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny vecer, no prave sme sa vratili zo zahrady no a naplanovali sme si roboty do konca tyzdna....aaaale potom sa to bude papkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brý večer maminy,

kuknite na túto nádheru:

http://www.adeny.eu/
7. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj svanti, dnes som bola v bytovke a cochvila by to malo byt dokoncene tak sa tesime na vas, konecne pribudne medzi same baby nejaky chalan na piesok.
7. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko
:slight_smile:
8. aug 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok