• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
:slight_smile: ahoj mucha alebo muska moj jurko ma pol rocka a na akciu som mala ist este ked som bola tehotna ale mi to nevyslo...dufam ze nabuduce to bude lepsie a podari sa mi...ale rada by som niekam sla von sa odreagovat dievcata nebude nejake stretko ?
15. aug 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnik Vam prajem, jeeeej stretko by aj mna potesilo, ak mozem..?. :slight_smile:
15. aug 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki evka no kym je este ako tak dobre vonku by bolo fajn stretko lebo zevraj uz take teplo nebude :unamused:
15. aug 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

tak dnes mame v ziline stredoveky den, idete niekto kuknut? my pojdeme po obednej sieste ak bude pekne, program vyzer zaujimavo... :slight_smile:
15. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vsetko naj natalke k rocku a macke k meninkam :dizzy_face:

a vitam nove tvare :slight_smile:, mucha my tu odtialto :slight_smile: chodievame i plavat niektore, i na navstevy sa pohrat s kamaratmi i do mesta na stretko, myslim ze dost culy spolocensky zivot ale skor mimo prazdnin, teraz to bolo take utichnute...
15. aug 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strunka...a kam chodievate plavat? na plavaren, ci je aj nieco lepsie prisposobene pre deticky. Ja zatial len cakam, ale taketo informacie nie su na zahodenie :slight_smile:
15. aug 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som kurzy plavania, niekto v martine a niekto v zilne tusim ze na kupko este nik nechod, len tak domaci bazen
15. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, normalne ste mi povedome, je to mozne? alexiss, strunka, nie ste z vlciniec? ja som vas uz isto videla... :wink:
15. aug 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na ten stredoveky den by som sla kuknut, aspon cosi zaujimave popri tych rovnakych vsednych dni... :slight_smile:
15. aug 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja z vlciniec nie som a chodila som tam uz velmi davno kd som tam mala chlapca... veeelmi davno :grinning: ale rosina je blizko :wink:
15. aug 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muska ja som z radole som vydata v bytcici a moj muz pochadza z vlciniec :slight_smile:
15. aug 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda.. ale som vas isto uz videla... ja mam totiz super pamat na tvare. no inak frcim s drobcom von, je celkom pekne, tak caute zatial :wink:
15. aug 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj nove tvaricky,no ste sa tu babulky rozsupli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mucha co sa tyka flasiek na presnidavku, tak najlepsie su tie klasicke presnidavkove....ako kedysi byvali, lebo teraz tie nove s tym tenunkym zavitom ako napr hip, ci hame to nechyti, tie su na prd :angry: nam chytili vsetky priam fantasticky a tiez sme dali aj vanilkovy cukor, spravilo to skvelu chut....inac sme davali cukor podla chuti, lebo jablcka boli sladke....ale fakt sa nam supris vydarila :wink:
leni dakujeme.....veru dnes mame meniny, malej som kupila ten stolik, lebo ta len pisat a pisat a este jej idem dokupit stolicku a prosim pekne uz treti nocnik :sweat_smile:
15. aug 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dadus vsetko naj macke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vitame nove tvare :slight_smile: ja som tiez z vlciniec a v poslednom case tam dost chodim k rodine :grinning:
15. aug 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:

dadus a preco uz treti? :grinning:
16. aug 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
struni, aby mala zmenu :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj mlade mamicky, teda cerstve nemate zaujem o plienky pampersky...kamoska ich predava.....ak by ste mali zaujem tak mi dajte vediet do ip....tu su cisla a ceny....
za pampers 2 - 380 SK.
za pampers 5 mám 450 (tam su 2 baliky)
a za pampers 6 - 400 Sk
16. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
mucha - my chodíme aj s Verou aj Svanti do labyrintu na baby cvičenie od piatich mesiacov, teraz je pauza, bo sú prádzniny, ale od septembra nabiehame :wink:
treba si tam zavolať a objednať sa dosť vopred, lebo majú veľký záujem
http://www.tda.sk/tda/
17. aug 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, kamoska caka babo a pytala sa ma, ze ci neviem, kde sa v ziline cvici joga pre tehotne...tak ak mate infosky, sem s nimi...
17. aug 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:DDD
17. aug 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny vecer aj ja prajem :wink:
cauky dzidzuska, teba tu dlho nebolo vidno, ako sa mate s iljom? :wink:
17. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no dobre zmeny v zivote:D a vy ako?
17. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nas to je podobne :wink: :grinning: ale minule mi jeden znamy povedal, dadi ved zaciatky su krasne a ano ma pravdu su, tak preco nie :wink: no my sme riadne stebotave, dnes mala mala svoj den a pusina sa jej nezavrela :grinning:
17. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej?no moj uz vie prve slovo "havo"
17. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
parada a co na slovicko mama zabudol :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem iba ked mrnci tak mamamama? :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis to....vie co chce :grinning: ok idem ja buvat, tuto noc som preflamovala a som totalne rozbita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :slight_smile:
Laho, ta joga pre tehotne sa cvici v tom Labyrinte - co tu Kuti davala uz link :slight_smile: :slight_smile:
Dzidus, a mne sa zda, ze som ta videla v Rosine, ale nie som si ista :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj verus :slight_smile:
teda ja tu nikoho nestretam... :angry:
17. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caf Struni,

mas zit kulturnym zivotom. Tak napriklad dnes si mala prist na ihrisko a stretla by si kazdeho :slight_smile: Je tu totiz cirkus Eduardo :grinning: Som sa skoro pototo, ked som to tam videla :slight_smile:
17. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok