Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

strunka
17. aug 2008

😀
ale sak ma nejeduj 😉 som isla okolo a bolo tam akosi mrtvo a prichadzal autobus s chlapmi ala futbal, tak sme sli radsej do mesta na chvilu a potom na prechadzku ponad rosinu a tam sme veru stretli koniky, havinov, ....

lahodacka
18. aug 2008

no super vera, teraz som to kukala tak to byva v utorok... 🙂

dadus
autor
18. aug 2008

dobre ranko 😉 co babulky, aky bol vikend?

alexiss27
18. aug 2008

dobre ranko ci skor dopoludnie 😉 my sme vikendovali v sobotu na zahradke pri dome a v nedelu sme si prechadzku po Bytcici z coho sa napokon vyklul neplanovany vylet do obchodov v Maxe, sice tam nic moc nemaju a aj to maju drahe tak sme sa aspon v ramci zdravotnej prechadzky presli 😀 , v sobotu nam Jurko zaspal niekedy o 23:00 a ta dnesna noc tiez za vela nestala...no co uz zubky su zubky ☹ ...
Dievcata ako ste odoberali moc vasim babatkam ked trebalo doniest k lekarke ?

strunka
18. aug 2008

Ajojte 🙂

na moc su specialne sacky v lekarni, delia sa na chlapcenske a dievcenske, das mu tam pipika, prilepis ten otvor okolo a potom len odlepis a je to, stoji tusim do 20 korun

alexiss27
18. aug 2008

dakujem

maryem
18. aug 2008

Ahojte.
DADUS, som si teraz vsimla..ta kamoska ma este tie pampers c.2? Su to normal pampersky, ci sleep and play..ak normal, by som ich aj zobrala..len neviem,ako by som sa k nim dostala..
Strunka, si z rosiny? Mam tam byvalu spoluz., ale s ateraz vydavala,tak neviem,ci tam ostala byvat..

dzidzuska
19. aug 2008

vrea21 ja som z ROSINY aj ty? 😀

alexiss27
19. aug 2008

Dievcata co ste po cisarskom ( pokial tu nejake ste 🙂 ) ked ste kojili viac ako 6 mesiacov kedy vam doviezli prvy krat po porode jahody?

vera21
19. aug 2008

Ahojte 🙂
Alex, tak ja som tvoj pripad - presne po 6tich mesiacoch 🙂 🙂
Dzidus - ano 😀 Aj Strunka 😀 Len ma to pomylilo, kedze si bola predtym v teme Vlcince...No a teraz iu teda viem, ze si to ty a mas taky isty kocik ako my 🙂 No, lenze my uz mame dalsi, novy, takze sa zas budem kamuflovat 😝 😝

dzidzuska
19. aug 2008

hahah vidis to:Daj ja sa chystam na novy lebo ten nas uz je kaput...chudacik... ☹ taky kocik ´mal niekto aj na ihrisku ked tam bola akcia o pohar starostu este som sa divala ze taky isty to ste boli vy?no teda tak ked ma stretnes mavaj:Da aj Strunka:D

mimi
19. aug 2008

hello vera, kedy k nam dofrcis? ci si zabudla? 😀 aky kocik teraz mate?

alexiss27
19. aug 2008

aha tak to uz asi budu jahody ked ma Jurko 6 mesiacov
dnes sme boli na preockovanie proti pneumokokom jurko ma uz 8,5 kg a 70 cm 😀

alexiss27
19. aug 2008

dievcata co myslite je mozne aby sa telo cistilo este 6 mesiacov po porode po cisarskom ?

dzidzuska
19. aug 2008

alexiss-ja som po cisarskom a uz tyzden po som bola cistucka ako lalia...

alexiss27
19. aug 2008

dzidzuska a nezostalo ti ovisnute brucho? myslim koza na bruchu?

strunka
19. aug 2008

No teda kocky, nezalozime temu Rosina 😀 😀 😀

strunka
19. aug 2008

alex mne ostalo brcho aj po normalnom akoby som bola uz v dalsom 5tom mesiaci 🙂 hold, nie som moc typ na cvicenie... 😀

alexiss27
19. aug 2008

hm ja tiez niesom na cvicenie ale co uz ... snad sa to stiahne ved som priberala 9 mesiacov tak hadam sa to za 9 mesiacov spravi ☹

vera21
19. aug 2008

Ahojte 🙂
Mimus, nezabudla som, len nestiham zas ako obvykle 🙂 Jejda, co ja budem robit, ked pojdem do prace ? Ved to uz nestihnem vobec nist ! Mimi, pod na skype, dohodneme sa....
Alex, mas IP odo mna 🙂
Dzidzus, no ved prave na tej akcii ma to hned napadlo, ze by si to mohla byt ty...No a navyse stretavam, ked idem autom dost casto jedneho pana /asi tvoj ocino/, ktory pravidelne chodi peso do Rosiny a potom ho vidim kocikovat okolo lesoparku, no, ma moj obdiv teda. Taky vytrvalec 😀 No a z kocika vzdy vidim trcat iba bose nozky 🙂 🙂
mimi, mame bugaboo bee 🙂 🙂

mimi
20. aug 2008

ahoj vera, vcera vecer som tu uz nebola...
Ty mas rada nadcasove kociky, vsak? Tento je sportovy?

dzidzuska, ty tiez nejdes nahodou zarezavat do skolskych lavic od septembra? 😉

Mi hovorte o pneumatike na bruchu, ja som uz dva roky po porode a ono to akosi nemizne, uz sa snazim aj cvicit, hadam s tym nieco este spravim...To vera a kutina su stihle ako prutiky !!! BAby drzite dajaku dietu, ci poctivo makate v posilke?

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

alexiss27
20. aug 2008

Ahojte,
daniela84 ja uz to mam vytlacene a zacala som to davat podpisovat. 😉

dzidzuska
20. aug 2008

alexiss-ja mam po porode vahu 39kg ziadne brucho ja som bola pre vntuorne krvacanie dva krat rezana brucho ploche ako doska ale od jazvy po pupok uplne znecitlivene ☹

vera21-to je moj svokor,to je jedina jeho oblubena cinnost chodiut s malym na prechadzky ono je to fajn ale niekedy mi to uz aj vadi... ☹

mimi-chcela som ist ale bohuzial mamina ma statnice tento rok a by sme to s malym asi nezvladali takze vyska este rok pocka... 😒

alexiss27
20. aug 2008

dzidzuska - ja som pribrala 17 kg a po 2 tyzdnoch po porode som uz mala normalnu vahu ako pred otehotnenim no ked som zacala kojit tak mi aj chutilo tak som nabrala zasa 10kg naspat ☹ ale ked nebudem kojit tak to zhodim 😀 brucho mam tiez od jazvy po pupok necitlive
a inak co sa tyka toho tvojho svokra tak tomu mojmu sa asi ziadny nevyrovna 😀

dzidzuska
20. aug 2008

no mne sa nedari pribrat odvtedy...vzdy som bola stihla ale toto je extrem...ved Ilja ma za chvilu predbehne 😀

dzidzuska
20. aug 2008

vera-teraz som pozerala ten bugaboo...no tak to budete neprehliadnutelny:DDDbudem mavat ked vas uvidim 😀 😀

mimi
20. aug 2008

dzidzuska, nechce ten tvoj svokor pokocikovat aj mojho maleho? 😀 😉
inac, ty si teda riadne chudulinka 😕

alexiss27
20. aug 2008

mimi poslem ti mojho svokra ak chces 😀 jeeeeeeeeeeeeeeeeej ja budem stastnaaaaa 😀

mimi
20. aug 2008

alexiss, ale iba ak kocikuje 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre