• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
heh no on AJ kocikuje :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak zase nemozeme tvrdit ze nam ta chviilka bez mimisa nespravi dobre :grinning:
20. aug 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzidzuska, pravdaze spravi, kazda zena potrebuje na chvilu vypnut :wink:
Ja najviac relaxujem, ked maly spi, inac sa ani neda :sweat_smile:
20. aug 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko ti ma maly?ja relaxujem stale musim zaklopat na drevo ilja je strasne dobre dieta uz sa s nim ta aj hrat aj posaskovat tak sa bavime spolu to je moj druh relaxua potom vecer oo tej 7mej padam do postele s nim :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mal pred nedavnom 2 roky... Akurat ho idem dat spinkat a ja si idem porelaxovat :grinning:
20. aug 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz velky chlap :grinning: tak dobru noc obom :grinning: ja som akurat dozavarala uhorky :confused:
20. aug 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzizdzusska, so kuklatvoje scrapiky, su fakt peknucke a aka nahoda i ja som lenka a maleho tiez volame pucko.... a este ta rosina, asi by sme sa mali nikedy aj stretnut, ale akosi tu to stretko viazne :angry:
20. aug 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?no to je dobreee:Dno jasne a kde v rosine byvas? :slight_smile: mozeme skocit niekedy na kafe do tria:D
20. aug 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete o niekom kto ma dodavku taku vacsiu na prepravu nabytku? potrebujem doviest detsku izbu z piestan od jednej rodinky a nemam povoz poradte neviete o niekom? benzin hradim ja
20. aug 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzidzus ja byvam blisko letiska, k triu na skok :wink:
20. aug 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strunka fiiha to celkom daleko:DDja na dolnom konci:DDD
20. aug 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dolnom konci mam starku :slight_smile: kusok od ihriska a bracho u nej stava v zahrade, takze i tam sa vyskytujem :slight_smile:
20. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja byvam pri ihrisku:D
20. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky a vlastne skor nove mamicky, nemate este niekto zaujem o Nutrilon 3 za 350 korun? Mam 3 krabicky..vlastne nie ja ale kamoska.....uplne nove....pytam sa tu, kedze sme zo ZA,aby s tym neboli zbytocne opletacky cez postovne a tak...
21. aug 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, akosi tu je mrtvo....no po dnesnom peknom dni sa ani necudujem...my sme sa prave vratili z korculiek
:slight_smile:
21. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru.....ta prava sa ozvala, co? :grinning:
21. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho, dadus a vy ste kde boli? to tu dajako zanedbavate :grinning:
21. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau mimi, ale sme rozlietane, najprv zavaranie....a teraz vseliake vybavovacky, ale dnes na korculkach bolo fajne.....clovek vypne....mimi ja si vas inac citam....len riesim tu dolezitejsie veci...myslim na nete :grinning:
21. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
k vcerajsim narodeninkam prajeme dodatocne vsetko naj :slight_smile:
dadus veru zavaranie ti zaberie casu a este ak mas aj privesok stale pri se´be :grinning:
22. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, som tu poriadne dlho nebola....ako sa máte v posledné letné dni????
my sme ok, boli sme na dovči nakoniec v Egypte, bolo fantasticky, aj malá úplne v pohode :slight_smile:

dnes sme boli na kupku v Rajeckých aj s dalšími dvoma maminami....to bola iná zábava :slight_smile: sme si to užili a teraz sme si dali ešte doma po pivku...no letná pohodička
od októbra nastupujem do práce, aj sa teším na nové prostredie a nové tváre, ale na druhej strane Dianka je úplne fantastická, tak mi bude aj troška ľúto
22. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strunka, Dzidzuska ak budete mat nejake stretko v Rosine, určite dajte vedieť. Ja sa tam dosť často potulujem s malou, tak aspoň niekoho nového spoznáme :slight_smile:
23. aug 2008 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona80 super napad hodit ROSINA-STRETKO :grinning: kto sa hlasi? :grinning:
23. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdarek, tu je to akosi tiche....
Kuti blahozelam dodatocne a prajem vela stastia, dufam, ze ste si poriadne uzili a vsetko dopadlo super... :wink:
24. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoojte :slight_smile:

Kuti stastny start :sunglasses:

dzidzusa, mona tak ja sa hlasim, kedy mate vsetky rosincanky cas? my okrem pondelka zatim v podstate volno :slight_smile:
24. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strunka, Dzidzuska ja budúci týždeň idem na dovolenku ale prvý septembrový budem celý v Rosine, tak sa môžeme dohodnúť
24. aug 2008 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky - dakujem :slight_smile:
24. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :wink:
no tak pani kutina, riadne ste sa vyblaznili :wink: :grinning: ako to znasala mala, vsetko v pohodicke, gratulujeme aj my :wink:
25. aug 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kuti aj my gratulujeme :grinning:
25. aug 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:

a kuti nejaku fotku si prosimeeeee :wink:
25. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak sme doma :slight_smile: boli sme na navsteve u svagra v BA celkom fajn aj pocasie bolo ok ani zima ani teplo :slight_smile:
26. aug 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok