Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
2. máj 2008

laho sak mame chlapov nie????? 😀

adriatica28
2. máj 2008

o.k. babule dmangel ma volá húliť idem zapáliť a makať. Zajtra chcem ísť na záhradu a vrátiť sa opálená možno len autogenom ale no a čo. papa

dadus
autor
2. máj 2008

cau segrus....zajtra sa na vas tesim....dame zurku, chlop je z domu 😀 😀 😀

dadus
autor
2. máj 2008

kuk je tu niekto?

dadus
autor
2. máj 2008

baby tie vydate kuknite.....nejdete do toho?
http://www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/...

mimi
2. máj 2008

helloooo damy

dadus
autor
2. máj 2008

cau mimi, klikaj na odkaz a pridaj vasu foto, sak mate krasne.....za pokus to stoji, zahlasujeme...

mimi
2. máj 2008

ok dadus, len my mame fotky niekde na CD a neviem, kde je 😅 Skusim aspon jednu v PC pohladat, potom posielajte hlasy 😀

dadus
autor
2. máj 2008

jasne a pre strunku to tiez plati a vlastne kto tu je este vydaty? 😀 😀 😀 ok idem ja do postele....tak by som chcela 2 dni len pre seba, urcite by som ich dokazala prespat 😀 😀 😀

mimi
2. máj 2008

zajtra robis?

bibianna
2. máj 2008

pekné fotky sú tam, som aj zahlasovala.

dadus
autor
3. máj 2008

dobre ranko, aj ja som zahlasovala......par fotiek tam je fakt krasnych a originalnych.....len ta co je zatial prva, sa mi moc nepozdava...su tam urcite krajsie.....

mimi
3. máj 2008

dadus, potom nezabudni poslat aj nam hlas 😀
Niektore fotky su tam uzasne, ani mne sa ta prva nepozdava...

svantica
3. máj 2008

ahojte, aj ja som vydata 😀

lahodacka
3. máj 2008

dada a mözu byt aj foto s partnerom zo ZOO? 😀 😀 😀

lahodacka
3. máj 2008

Ja sa chcem vydaaaaaaaaaaaaaaaaaavat 😅 😅 😅

dadus
autor
3. máj 2008

ale laho neblazni 😀
svanti prepac 😅 😅

bibianna
3. máj 2008

ani mne sa nepáči tá prvá, sú tam aj krajšie.

svantica
3. máj 2008

ani mne sa ta prva nepaci 😎 videla som aj krajsie 😉

violetka1
3. máj 2008

mimi, už si pridala?

dadus
autor
3. máj 2008

ahojte kocky, ako mate, vonku je celkom zima....som rada,ze uz sedim doma 😀

mimi
3. máj 2008

vio, pridala som este vcera, ale nevidim ju tam 😕

dadus, ja som rada, ze som vypadla von 😀 sice iba na dve hodinky, ale aj to mi pomohlo. Tatino uspal maleho bez cicika, uz sa akoze odnaucame... uvidime ako nam to pojde...

dadus
autor
4. máj 2008

dobre ranko maminky 😉 no ja som total sama ako prst, dieta mam v mt u krsnej, muza mam na sluzobke......takze davajte napady urobime zurku 😀 😀 😀 😀
teraz 8. maja mame poradnu, tak sa chcem spytat na to ockovanie proti pneumokokom....som zvedava, co na to dr povie, lebo vraj nazory sa lisia, inac od noveho roku to ma byt povinne......co dnes mate na plane? ja este pracovne....vam poviem, to je iny aerobik 😀 😀 😀 😀

svantica
4. máj 2008

ahojte,dadus tak potom sa mas 🙂
my na najblizsej poradni dostaneme prvu vakcinu proti pneumokokom,myslim si,ze dr. ti ju schvali

dadus
autor
4. máj 2008

ok supis...vsak to je do dvoch rokov tak este stale mozeme byt ockovane

strunka
4. máj 2008

ajojte 🙂
dadus ja som sa jej uz pytala, nasim sa to uz neda, je to len do neviem kolkeho tyzdna......... ☹

mimi
4. máj 2008

dadus, myslis ten prevenar? ja som sa informovala u troch kamaratiek, co su doktorky a ony su proti tomu, tak som sa rozhodla, ze ho nedam zaockovat. Kde si citala, ze to bude povinne?
Potom daj vediet, co ti povedala na to vasa pediatricka, som zvedava na jej nazor.

My sme mali dnes otrasnu noc, maly bol hore od 1 rana do 5 😠 😠

svanti, vy ste nie u babky?

mimi
4. máj 2008

strunka, ak dadka mysli prevenar, tak ten je do 2 rokov, to je proti pneumokokom, takze este stihate...

dadus
autor
4. máj 2008

mimi vsak to som myslela, je to do 2 rokov, a minule den ci dva dozadu som kukala spravy a tam to bolo, ze to bude povinne od noveho roku.
mimi a co maly chytil druhy dych 😀
struni asi slo o inu vakcinu...

adriatica28
4. máj 2008

segra čau. tá tvoja malá je iný poklad. spí ako macko. boli sme v tulipe na vláčiku a nemohla som ju z neho dostať. podarená je . užívaš si voľno? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre