Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
23. jan 2009

ved ja som prave pocula to iste ze boli na niakej skole a Nereus ich tak trochu vytlacil.... vraj maju nove priestory niekde na Holleho ulici....zistim a dam vam vediet...

a_rianna
24. jan 2009

Je to agentura alva. A dovolenka sa vola Dovolenka s rybičkami. Ja som na nete našla viacero pobytov, ale konkretne som chcela isť do Čiž-u. Min. rok tam bola moja kolegyna s dcerkou a velmi si chvalila. Vravela mi, že v cene 20 000.- Sk bola strava, ubytko, napoje + plavanie pre babo a myslim že dostali aj nejake vysvedčenie pre malu. A ked potrebovali tak sa im o dcerku starali nejake opatrovatelky, napr ked sli na wellness.

Ja som teraz zatial nasla stranku http://www.alvacentrum.sk/index.php?page=101

a tam je ta dovolenka a podla tej stranky to robia v 2 hoteloch. Oni boli na prelome jula a augusta, lebo v tom Čiži to robia teda min. rok robili v takomto termine. Ale ak sa rozhodnete, je asi najlepšie osloviť tu agenturu ALVA a dohodnuť sa s nimi čo a ako... Ja im tiež budem písať mail alebo im cinknem v maji.

zelmirka1
24. jan 2009

ahojte maminky
vcera som nemohla spat tak som sa zacitala do temy HIE 3.stupne - smrt dietata...o tom ked sa narodi postihnute dieta a dokonca aj neskor zomrie....aj ked som povodne nechcela....
ked som videla fotky a pribeh ANINAM a KOTENKO tak mi bolo do placu a rano ked som videla maleho bola som uplne hotova od stastia ze mam krasne zdrave dieta....zrazu sa mi zdalo malicherne sa trapit ze niekedy je moj Misko je mrzuty a place a podobne....viem ze sa neda stale sledovat taketo tragicke pribehy, kazdy zije inak a ma tie svoje drobne starosti ale raz za cas nezaskodi si uvedomit co je dolezite.

Nechcem aby to vyznelo smutne, prave naopak radujme sa z toho ze mame krasne zdrave deticky a trpezlivo, s laskou ich vychovajme lebo ked su zdrave tak vlastne mame vsetko na svete. Hura idem mojmu drobcekovi povedat ako ho milujem. Prajem vsetkym krasny vikend....

mgurnak
24. jan 2009

zelmirka...ja taketo veci radsej ani necitam, lebo by to bolo na mna asi privela.... ☹
ariana...tej alve som aj ja pisala, lebo este som nenasla cennik na tento rok, tak hadam sa mi ozvu...a este robia plavanie aj babylook...ale tam len na vikend...ale vdaka 😉

a_rianna
24. jan 2009

no ja som tam videla už dneska cennik ked som kukla na tu stranku, ale ja som tam nenašla tu lokalitu Čiž.
ono to vychadza aspon čo som videla do 20 000.- ten obyč. pobyt. a ten extra je kolo 25 000.- myslim, ten extra tam maš aj au pair na noc keby ste s mužíkom chceli ist niekam von.

a_rianna
24. jan 2009

pre upresnenie cennik som našla na inej stranke, ale pre inú lokalitu ako chceme isť mi.
tak tam asi napíšem aj ja nech mi pošlu termín a cenu. Aj ked mne sa to zda teraz ešte zavčasu vybavovať, počkam tak na začiatok maja.

zelmirka, ja som nahodou otvorila dneska tuto temu...a ešte stale mam hrču v hrdle, som to vypla... lebo mi sli slzy prudom po tvari. Min. rok v máji mi tiež odišla neterka 9 mesačna do nebička, takže som to musela prestať čítať, lebo som sa nevedela udržať....

zelmirka1
24. jan 2009

arianna to je mi luto...neterka to muselo byt dietatko tvojej sestry alebo brata...to muselo byt neskutocne smutne...kto nezazil stratu najblizsieho tazko to pochopi...ja som to zazila preto viem ake to je.
A slova ze cas to zahoji si myslim nie su uplne pravda, lebo ano cas pomoze ale clovek nezabudne, len sa s tym
nauci zit aj ked to stale boli.
Akosi som sa zamyslela asi preto ze som tragicky stratila brata...idem radsej pokukat niake nove fotky mojho drobceka a vytesovat sa...

Inak to je super napad s tou dovolenkou...moj Misko je este moc malinky ale uz teraz sa tesim ako tiez pojdeme na niaky podobny pobyt.

a_rianna
25. jan 2009

No my sme chceli isť povodne k moru, ale potom sme sa pre tento rok rozhodli pre slovensko, prave preto, že Tomino bude mať len rok, a keby sa náhodou niečo stalo... napr. teplota, choroba... je predsa len lepšie ked sme na Slovensku 🙂.

zelmirka1
25. jan 2009

jasne aj ja si myslim ze Slovensko je lepsie ked je dietko este male...ked som este nemala deti tak som si hovorila
ze preco chodia ku moru s takymi malymi detickami lebo do tych dvoch troch rokov to este aj tak dieta moc nevnima ako nieco zaujimave, potrebuje hlavne maminu a tatina aby sa nim hrali a to moze byt kdekolvek....
teraz uz chapem ze rodicia chcu ist na dovolenku ale aj my ku moru pojdeme az ked maly trosku podrastie,
najskor asi buduci rok ked sa mu budu blizit dva rocky. No ved uvidime ale take pobyty ako pises su urcite super
aj tym plavanim....

mgurnak
25. jan 2009

presne tak kocky...k moru az buduci rok... 😉 ved aj slovensko je krasne 🙂 a hlavne ze budeme mat pri sebe drobcov no nie? 😉

katkaza
25. jan 2009

Ahoj baby.Možem sa k vám pridať?

zelmirka1
25. jan 2009

jasne mozes katkaza, odkial si ?

katkaza
25. jan 2009

zo žiliny 🙂 ...bývame na solinkách

mgurnak
26. jan 2009

vitaj katka 😉 hadam sa aj spozname..... 😉

marina.o.
26. jan 2009

pekný dník prajeme aj s Adelkou 😉
ahoj Katka medzi nami 🙂

zelmirka1
26. jan 2009

ahojte prajem vsetkym krasny slnecny den....ako je pekne uz sa tesim vonku...
maly mi prave spinka...neuveritelne ale uz zacinam pomalicky nachadzat ten spravny cas a sposob aby dooobeda spinkal.

deina
26. jan 2009

Ahojte Zilincanky. 🙂 My sa chystame na dovolenku do Terchovej, zanedlho, tak ma zaujima, ci mate v Ziline nejake restauracie vhodne aj pre deti. Aby tam boli aspon detske stolicky, pripadne nejake detske menu, kutik na hranie... prijemny personal.

mgurnak
26. jan 2009

hmmmm...doba otazka..aj by som rada vedela 😉

a_rianna
26. jan 2009

ahoj deina my mame v terchovej chatu.
je tam velmi krasne reštik tam je na mraku a maju tam aj detske stoličky. Čo sa tyka detskeho menu netušim to presne ale možeme zistiť, chodime do terchovej často

zelmirka1
26. jan 2009

prave som sa zamyslela nad restikami v Za....hm hm no normalne neviem kde su detske kutiky a stolicky...doteraz som si to nevsimala ale verim ze ich je dost.

a_rianna
26. jan 2009

nuž ja som mala taku ideu, že ked bude mať malý pol roka, tak si začnem vybavovať povolenie pre najaku kaviaren v ZA s detským kutikom pre matky s detmi.... ale čim je maly vačší tym mam menej času.... 🙂) tak ja neviem teda ale snad sa mi to niekedy podari 🙂

mgurnak
26. jan 2009

ariana, ako bolo na plavani? k tej ideii s kaviarnou sa pripajam aj ja.... 😉

zelmirka1
26. jan 2009

fuha kaviaren to je aj moj sen, ma dokonca okrem gympla aj hotelovu akademiu takze by som mohla....
no kto vie mozno sa podari a budu v ZA super kaviarne kde budu moct aj deticky s maminami lebo to tu chyba

deina
26. jan 2009

Ariana, dakujem. 🙂 V Terchovej je krasne, boli sme tam sice este len raz, ale velmi sa nam pacilo - to sme este nemali krpca. Vlastne staci, aby tam bola aspon ta stolicka a pripadne nejaky kutik pre deti na lozenie. Taka kaviaren by sa mi veru pacila.

a_rianna
27. jan 2009

deina z tých spusta reštik čo je v terchovej sa určite najde aj kutik a stolička určite.

nuž to je fakt. 🙂 s tými kaviarnami, len treba na to kopu money ☹ a ked som sa informovala tak s uverom teraz ked som na MD je to tažke. Ale ja sa svojho sna nevzdavam a verim že sa mi to raz podari zrealizovať.

na plavani bolo super som sa teda nahlasila na pokračovaci kurz už teraz hned. A som sa pytala inštruktrorky, že teda ako maju detičky reagovať na to, ked ich polievame tou vodou a ona že maju zavrieť oči ked povieš sup a možno aj dych zadržať. Tomasko začne zmurkať 🙂 takže žiadne potapanie v prvom kurze asi nebude 🙂 aj ked je ešte 5 hodin xix

biela
27. jan 2009

ahojte žilinčanky, je tu nejaká mamina, čo chodí do materského centra? chcela by som vedieť, ako to tam chodí, čo sa tam dá robiť s ročným chlapčekom... či je to ešte moc skoro, chodia tam väčšie detičky?

arianna, pozrela som si tie predlohy, tak som zostala trošku v depresii 😀 lebo sú tam dosť komplikované tie obrázky, aspoň tie, čo sa mi páčia, napr.
http://www.predlohy.sk/tovar/disny-strom-088#
ale niektoré sú aj jednoduché, tak by som to hádam zvládla. na tejto stránke som ešte nebola, dik za typ.

biela
27. jan 2009

držím palce s tou kaviarňou, veľmi dobrý nápad 😉

mgurnak
27. jan 2009

biela...spektrum na vlcincoch...chodila tam svagrina a chvalila si to...zacala tam tiez chodit, ked jej maly mal 1 rok....my teraz chodime do nezabudky, ale my este nemame rok....tu je link na ten spektrum
http://www.cvcvlcince.sk/slnieckovaskolka.html 😉

hviezdickaz
27. jan 2009

uz som tu

matac
27. jan 2009

ahojky aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre