Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
21. feb 2011

@solinkarka hadam tu nebudem vypisovat kde pracujem, vsetci sa k nam prihlasia a co potom ? 😀 😀 vsetko zavisi od toho co od prace ocakavas, co je dobre pre mna nemusi byt dobre pre ineho. Ak chces mozme IP.

petah82
21. feb 2011

@nadenkaaa my mame mudr. kubovu, tiez som zatial spokojna 😉 ordinacia v nemocnici. mila, zhovorciva, mam na nu odporucania od znamych doktoriek, ktore pracuju vo FNsP na inych oddeleniach...

mimkaa10
21. feb 2011

@zelmirka1 ty by si prišla o prácu, ak by si bola na RD do troch rokov? Úplne chápem, že si sa vrátila, podla toho, čo píšeš si sa tam mala skvele. Mne sa tvoj návrat nezdá nejako skorý, moja kamoška sa musí vrátiť teraz, jej dcéra má tak ako my 16m.
Malého vozíš k opatrovateľke alebo chodí k vám ?

mimkaa10
21. feb 2011

@nadenkaaa no my chodíme k dr. Zrníkovej do detskej polikliniky 🙂 je to taká staršia tetula, ale veľmi príjemná a my sme spokojní 😉

fukylove
22. feb 2011

@nadenkaaa - jasne ze staci az po, ak si dobre pamatam, tak sa krsti kazde 2 tyzdne... nauka byva v piatok a krsti sa myslim v sobotu a v nedelu ... uz presne neviem.... mozno kvoli informaciam by bolo pre teba jednoduchsie ist aj teraz, kym mam babo "v brusku" 🙂

@mimkaa10 - my este sem tam v kociku, lebo Sebik sice zacal chodit v 10tich mesiacoch, ale iba doma a teraz mu uz kupovat zimne topanky nebudem... 😉 ked bude teplo budeme chodit "piect" kolaciky na pieskoviska? 😀 😀 😀

maajka83
22. feb 2011

@solinkarka ahooj, potom sa mozeme niekedy stretnut na prechadzke. 😉

solinkarka
22. feb 2011

@maajka83 heh mozme budem rada 😉

zelmirka1
22. feb 2011

@mimkaa10, tiez si myslim ze dva a stvrt roka doma nie je zase tak kratko, ale je fakt ze by som kludne doma vydrzala, vobec som nemala pocit ze je to stereotyp alebo ze uz chcem ist do prace, vlastne mi bolo super doma s malym a teraz si to este viac uvedomujem ked idem domov unavena z prace aky to bol veget 😀 😀 😀
K opatrovatelke maleho vozim, chcela som radsej aby bol u niekoho doma, kde si vytvoria svoj rezim, aby si ho naucila ako ona chce, lebo doma je to ine. Mala som fakt stastie, hladala som niekoľko mesiacov a stretla sa s vselikym, nakoniec mam velmi milu a trpezlivu pani na dochodku ktora to fakt vie s detmi, ked pre neho pridem ani sa mu velmi nechce domov. Inak to je velmi indivudualne co je pre dieta lepsie, ja som vycitila ze malemu by jaslicky neprospeli preto som sa tak rozhodla.

mimkaa10
22. feb 2011

@fukylove jasnačka, že môžeme chodiť piecť 😀 budem veľmi rada, keď budeme dobrá "piesková partia" 😀 v podstate tu žiadne maminy nepoznám a často mi to v lete (hoci sme boli ešte krpci) na piesku prišlo smutno 😒

mimkaa10
22. feb 2011

@zelmirka1 perfišne si to vyriešila 🙂

mimkaa10
22. feb 2011

@fukylove ešte ma napadlo s tými topkami - my už máme LTT tieto zimné a neviem, či už mám kúpiť prechodné, alebo ako 😒

fukylove
22. feb 2011

@mimkaa10 ja budem kupovat kozenne, kotnikove... nieco na tento sposob, ale asi radsej na snurovanie...
http://www.detskaobuv.sk/celorocna-obuv/prechod...
kedze topanky nebudem kupovat na doraz, tak snad keby bolo trosicku chladnejsie, tak dam hrubsiu ponozku a bude to OK.. aj ked - ja dufam, ze tak o mesiac uz bude pekne 😀 😀
a myslim, ze na pieskove pecenie sa prida viac mamiciek 😀 a budeme vypekaaaaaaaaat 😀

mimkaa10
22. feb 2011

@fukylove jej, vidím, že kupujete v rovnakom obchode ako my 🙂 ja som tam veľmi spokojná .. ale už tretie superfitky sa mi kupovať nechce 😀

erika12345
23. feb 2011

Ahojte, ak viete, poradte mi prosim nejaky obchod, kde je dobry vyber detskych postielok v ZA a okoli. Dakujem.

pia22
23. feb 2011

Dnes ideme do herne. Kto sa prida? @mimkaa10🙂

pia22
23. feb 2011

@erika12345 myslim, ze najväcsi vyber je v predajni Predeti na Vlcincoch, v kazdom detskom obchodem maju par kusov, my sme kupili postielku v Polsku, tu v obchodoch sme videli tie iste so 100% navysenim:-P

erika12345
23. feb 2011

@pia22 dakujem. 😉 Tam som bola, ale mali tam len 2 postielky a to je malo.

mimkaa10
23. feb 2011

@pia22 ideme ! 😵

mimkaa10
23. feb 2011

@erika12345 ahoj, a cez internet by si nemala lepšie kuknúť? No tuná v obchodoch je toho dosť málo - možno ešte kindercentrum, ale tam sú tiež možno len dve

erika12345
23. feb 2011

@mimkaa10 a to je prosim ta kde? Cez net som pozerala a ked som si vybrala, co sa mi paci, zdali sa mi velmi nestabilne a strasne lahucke, sa bojim, aby sa to nerozpadlo skor, nez maly vyrastie. 😉 Preto som to chcela vidiet a potom objednat cez net alebo najst, kde je to cenovo vyhodne. Dakujem za kindercentrum, skusim pozriet, kde to je..

pia22
23. feb 2011

@erika12345 vsade je len par kusov:-P Skutocne by bol najlepsi nejaky internet. obchod, co sa tyka vyberu aj ceny😉

pia22
23. feb 2011

@mimkaa10 budeme tam okolo 16.00, ak sa podari aj trochu skor😉

erika12345
23. feb 2011

Uz som to Kindercentrum pozrela, tam som bola. 😉 Potom som nebola v tej predajni na Vlcincoch, pomylila som si to. Nie je ta predajna nahodou pred carrefourom?

erika12345
23. feb 2011

@pia22 vsak urcite, len som fakt chcela vediet, ci ta moja postielka, co si vyberiem, je ozaj stabilna a pevna.

mimkaa10
23. feb 2011

@erika12345 no tak ak si vyberieš postielku z masívu, tak isto to nebude labilné 🙂
pre deti predajna je blízko Nayu 🙂

mimkaa10
23. feb 2011

@pia22 oukej - tešíme sa 🙂

erika12345
23. feb 2011

@mimkaa10 dakujem moc, zajdem sa tam pozriet. 😉 Velmi ste mi obe pomohli, dakujem.

barborrkaa
23. feb 2011

@erika12345 my sme pozerali postielku (ale to bolo asi 3roky dozadu ☹ na kragujevskej,tam mala St.Maria sklad.

erika12345
23. feb 2011

@barborrkaa dakujem a to je len sklad? Lebo viem, ze predajna je na Sturovej. To vas v pohode pustili do skladu alebo ste sa telefonicky dohovorili?

barborrkaa
23. feb 2011

Nie,to bola akoze aj predajna.Sme tam normalne prisli.Ale ak by si sa ma pytala na cestu,tak to ti asi moc neporadim,kamaratka vtedy robila navigaciu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre