Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

janka1874
17. máj 2010

huleni už som si fakt myslela že sa tu teším len ja a aj si o tom sama píšem 😀 😀 😀 😀 😀

huleni
17. máj 2010

nie janka minimalne dve sa tesime...:o)))

centik
17. máj 2010

jani poslala si ipcka tym co neposlali?

aida
17. máj 2010

Aj ja sa tesim 🙂)) UZ aj rozmyslam co zabalim 😀

liluska
17. máj 2010

Nebojte aj ja sa tesim!!! 😀
Aj ked sa mi muz vyhraza ze este nevie ci bue moct ist ale viem ze to ma len tak natahuje 😠

Minuly rok sa mi to nepodarilo vas vsetky spoznat tak dufam, ze sa mi to teraz podari 😵

liluska
17. máj 2010

Ako planujete riesit tu sobotnu opekacku?
Maju tam nejake ohnisko alebo zoberieme nejaky gril? A co budeme opekat uz si nieco zoberiete z domu alebo sa az v sobotu pojde kupit?

bocmanka
17. máj 2010

🙂 jani my zálohu neposielame, máš ip, áno?

ajula25
17. máj 2010

lilus je tam velký altánok takže gril nemusíme brať predpokladám...
a mám pocit, že sme sa dohovárali, že nebudeme vláčiť ale sa pôjde kúpiť

zucha
17. máj 2010

jani, mozem sa opytat, ci su na izbach, alebo niekde mikrovlnky a chladnicky? Uz som pochopila, ze rychlovarne konvice nie su

janka1874
18. máj 2010

zucha to sme tu už riešili mikrovlnka a varná konvica je len na recepcii

abbi
18. máj 2010

ako dopadla ta mikrovlnka??? lebo ak tam nie je, ja mam taku mensiu, mozem doniest 😉

abbi
18. máj 2010

ohladom tej grilovacky, tak metro je tu v Nitre najblizsie, ja v piatok mozem nakupit maso a dat do pacu...a doniest.. nemalo by sa to pokazit, nie?

janka1874
18. máj 2010

boc takže keď to nie je s vami na 100% isté tak som trošku poprehadzovala ubytovanie vyjadrite sa či vyhovuje

č.101- 4
102- 4 –
103- 4 - LILUSKA
104- 4 - AIDA
105- 5
106- 5
201- 4 – BOC
202- 4 - GLOR
203- 4 - JANKA1874
204- 4 - TELINKA
205- 4 - ALINKA
206- 4 - CSIKIKE
207- 2+2 hotelová časť - TV - ABBI
208- 2 hotelová časť - TV -SILVIKA
209- 2+2 hotelová časť - TV - CENTIK
210- 2 hotelová časť - TV - ANINA
211- 2+2 hotelová časť - TV - MARTINAJ
301- 3 - AJULA
302- 3 - VEVA
303- 3 - ZRZULKA
304- 3 - ZUCHA
306- 2 hotelová časť - TV- HULENI

janka1874
18. máj 2010

abbi od piatku sa to určite nepokazí veď v páce sa odporúča že má byť mäso 24hodín

horšie je že chcú zálohu aj za boc a zrzulku proste za každú izbu 15eur tak teraz neviem ako to urobiť

veva1
18. máj 2010

tak jani nech zrusia rezervaciu pre nich. Ja aj tak neverim ze sa kazdej podari prist,bude izieb urcite navyse. A ja napr. som ochotna v pripade nudze sa ubytovat aj inde,bo aj tak vecer s vami neposedim 😉

janka1874
18. máj 2010

no mám mu ešte raz poslať zoznam ubytovaných tak neviem rozhodnite čo robiť
veva a prečo nebudeš môcť posedieť už vieš že ideš sama? alebo nechápem

veva1
18. máj 2010

neviem este ci sa prida manzel,ale ja urcite vecer od toma neodidem. Ked sa zobudi tak ho utisim len ja,no a v cudzom prostredi dost mozne ze si bude overovat ci som pri nom. Tak sa uspokojim vas vidiet len cez den a vecer moze s vami posediet manzel ak pojde. Aspon sa trochu odreaguje

veva1
18. máj 2010

a myslim ze by si mala dat rezervacku bez boc a zrzulky ako som pisala ze neverim ze sa pre ne nenajde na poslednu chvilu miesto a aspon usetri niekto mozno storno poplatok. A ak fakt nebude miesto taj sa my ubytujeme inde

centik
18. máj 2010

Jani tiez si myslim ze posli rezervacku bez nich, ak neposielaju zalohu tak sa to neda ani rezervovat, nie? a potom sa isto najde miesto ak by sli

zucha
18. máj 2010

jani, nie su tam aj take izby, co su predelene medzi sebou dverami? Kedze ja aj Veva ideme same a budeme musiet byt vecer s deckami na izbach, mozno by bolo dobre, aby sme mali taku izbu, ze si len otvorime dvere a poklabosime spolu.
Co ty na to Veva? 😉

abbi
18. máj 2010

baby inak to je 2 poschodovy hotelik, a ja si myslim, ze to bud budeme na tom istom poschodi mat spolocensku miestnost ako vacsina z nas byvame... . zoberte si vysielacky a hned budeme pocut, ci dieta neplace. alebo my 3 detne vam poziciame za mierny poplatok jedno z tych starsich a bude to vyriesene 😀 😀 😀 😀

abbi
18. máj 2010

aha prave pozeram,. ze 3 poschodove.. no ups 😅 nevsimla som si pardon 🤐

telinka
18. máj 2010

no abbi neslubuj nemozneeee 😀 tvoji chalani aj s miskou a lenkou budu isto iste neudrzateliiii a budu litat kade tade 😅

janka1874
18. máj 2010

zucha spojená je izba 209+210 a tam som dala centik a aninu tiež sa poznajú a anina ide tiež bez partnera a pôvodne to mala byť izba boc ale kedže nevedia či prídu tak sme to pomenili

no a k ubytku oni mi totiž poslali prefaktúru na sumu aj s tými izbami a nechcú to meniť aspoň tak mi napísal že máme zaplatiť a potom sa dorovná ale neviem ako to myslel či to budú ako storno počítať alebo ako dorobná a už nechcem ako trápna mu vkuse písať aj teraz ja som ich naháňala už mi je to trápne večne každého otravovať tak som sa chcela s vami poradiť že čo hovoríte vy na to ale asi im proste zaplatím toško čo mám a hotovo

centik
18. máj 2010

jani tie izby maju aj spolocne soc. zariadenia, ci kazda zvlast? myslim tie spojene

janka1874
18. máj 2010

jaj ženy čo sme na začiatku? to sme už riešili izby majú mať sociálne zaiadenie
kuk stránku
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sln...

centik
18. máj 2010

jani ved ja nehovorim ze mi to vadi, opytat sa mozem, nie? 😀

centik
18. máj 2010

ja som praveze rada ak budeme mat spojene len dverami s Aninou 😉

janka1874
18. máj 2010

centik neber to v zlom ale stále tie isté otázky sa tu dávajú to ja len preto ale nevadí že sa pýtaš neber to osobne

anina1
18. máj 2010

centik, požičiam ti aupair aspoň, Saša bude rada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre