• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

28. augusta 2009 
zuzu máš pravdu asi to necháme na budúci rok,lebo baby sa ktomu vôbec nevyjadrujú :unamused: a bolo by tak super,normálne závidím tým ostatným babám čo sa už stretli.Škoda.
28. aug 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super napad,stretko az teraz som si vsimla...
mozme sa pridat aj my???ked sa bude konat???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. aug 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne,len škoda že sme len štyri záujemkine,počkáme si až na ďalšie leto,hádam sa už dočkáme :frowning2:
30. aug 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som bola rada,ja sa viacmenej prisposobim,miestu aj casu... :wink: :wink:
30. aug 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky tak co ? Ako to bude ? :wink:
2. sep 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sme aj my rady vedeli.... :wink: :wink: :wink:
3. sep 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievčatá a čo takto si o tom znova pohovoriť, miesto sme už predtým vybrali, pre tie čo nevedia, je to gaderská dolina. len ten dátum. veď aj teraz na jeseň by sa ešte dalo, čo vy na to?
12. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešííííím sa vélmi vélmi :wink: :slight_smile:
12. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ikulka, nie som si istá..ale tam je v chatovej obl. sezoná len do sept. lebo sa tam nekúri...jedine ten nový hotel a to neviem ako je cenovo... :frowning2:
12. okt 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka - my by sme mohli aj na jesen... Podla mna to treba využit. Danny, ty by si išla, nie??? Garderská vyzerala dobre... Ešte som síce nehovorila mangelikovi,ale ako pojdete vy, s tatami alebo bez???
12. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za,ale cez víkendy jedine.budem len rada :slight_smile: a veľmi by som sa tešiláááááááááááá a Samko tiež.Tak už aby povedali svoj názor všetky a zvolit si vhodny dátum.
12. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu - to by bol teda pruser,keby sa nekurilo... Tak musíme vyhliadnut ešte aj nové miesto :confounded:
12. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi-no veru nebol by to zly napad :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, to som nevedela zuzi, nove´d by sa dalo niečo poriešiť. meggi no ak by to bolo niekde blízko nás tak aj bez tata a ak ďalej len s tatom. ak by mal volno, lebo on zase víkendy väčšinou nemôže. ale nejako to vymyslím
12. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka chodťe sa tam previezť a popýtaj sa...my len ak tak na bicykli :sweat_smile:
12. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.infoturiec.sk/index.php?L=2&D=11&lang=sk&SelCompID=205
to je ten hotel? no aj ja jediene ak na bicykli, auto nemáme. :wink:
12. okt 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako? nemáte? veď si ho dostala na meniny???
12. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.infoturiec.sk/index.php?L=2&D=11&lang=sk&SelCompID=206

no ono to záleží aj od toho, čo by sme si predstavovali. myslím, že nieje problém rezervovať niekde reštiku a tam si sadnúť a pre tie čo by sa zdržali objednať hotel. ale to záleží od toho čo by sme chceli.
12. okt 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no áno dostala, ale je stále v oprave :angry: :frowning2: :cry:
12. okt 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi a čo takto stráne alebo martinky, nevieš či tam je niečo v prevádzke?
12. okt 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja by som čím - skor, ked je ešte ako - tak teplo...
12. okt 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak ja by som sa tiež už konečne rada stretnúť.Len teraz neviem či ste za jednodňové alebo dvojdňové stretko.Viete ja si myslím že tie maminy čo prídu z ďiaľky si moc toho stretka neužijú,už len tá cesta bude unavná,hlavne pre deťúrence.Nebolo by lepšie dvojdňové a s tatikmi?
12. okt 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elissa, ja som určite za jednodňové, lebo mne saška nechce inde spať len doma. takže ja by osm mohl alen na jeden deň. ale tie ktoré nemáte problém, tak kľudne aj dva dni. a aj s tattikom, no...on mi ešte v lete povedal, že so mnou nepôjde, len ma odvezie a hotovo. takže tak.
12. okt 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my by sme išli asi tiež bez tatinka - aspon si od nás chvílu oddýchne :grinning:
12. okt 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi-no veru asi by bolo lepsie bez tatika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievčatá a potrebujeme, aby to bolo aj s ubytovaním, aby si mohli detičky prípadne pospať, a treba aj miesto na kočíky? napíšte mi svoju predstavu a potreby, aby som vedela čo hľadať, ak tá gaderska nebude v prevádzke.
12. okt 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som vas tiez chcela vidiet,ale mne je to daleko. :unamused: Takze uvidim,ci pridem. :slight_smile:
12. okt 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak rucjtééé terminy a ide sa uuuž a tešíím aj Veronika aj moje velke slečny ale ked nikto velkych surodnov nebeie tak nevezmem ani ja a pôjeme len my s Veverkou :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka - ved zober aj baby,aspon budu mat výletík a radi ich uvidíme a oni určite tiež by chceli vidiet tooooolko bábetiek - aspon dufam, že nás bude toooooooooooooooooooooolko veeeeeeeeeeeeeela... Len treba určit tie termíny a miesto...
13. okt 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok