Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

bettina
12. jún 2007

ikulka ešte od 13.8 až do konca augusta sme obsadení. Ja by som radšej niekedy odbehla na stretko cez týždeň s mojimi bábikami. Myslím, že by som išla bez manžela, len s dietkami. Myslela som, že to bude len-maminky a detičky.

ikulka
autor
12. jún 2007

no ja zas cez týždeň nemôžem, nemala by som sa ako dostať. jedine, že by to bola tá gaderská, to mám blízko to by mohlo byt aj v týždni.
bettina, veď aj ja asi budem bez manžela. nechce ísť. 😒

julka.n
13. jún 2007

babyyyyy a ja z košic tiez bude mat dalekoooooo 😉 😉 😉
uz asi za dva dni sa pripoji k nam konecne aj elisa,aj ona by rada na stretko tak sa tesiiim 🙂

ikulka
autor
13. jún 2007

joj,tak to som zvedavá ako sa má, budeme sa na ňu tešiť.

ikulka
autor
13. jún 2007

ozaj a pozerali ste tú tabulku? aký termín anvrhujete?

samuelko
13. jún 2007

ach je to tu slabé ☹
ja nepojdem bez muža nehnevajte sa,min.mesiac sme mali dosť nehodoví,tak sa bojim ísť sama na aute 😒 inak mám pocit,že žiadne stretko nebude,nejak nám nesedia terminy 😒 🙂

zuzu13
13. jún 2007

samuelko...tak bude v septembri...nebuď pesimista... 😀 😀 😀

samuelko
13. jún 2007

ja niesom,ja by som bola len rada 🙂 🙂 🙂

zuzu13
13. jún 2007

neboj...stretko bude...sľubujem...aj za ikulku a sykorku 😀

julka.n
13. jún 2007

bude nebojaaaajjj Samko daco sa vyspekulujeeeee len sa musime dohodnut 🙂 😉

julka.n
13. jún 2007

ja by som chcela na august , september je uz taky ze mame skolu a neviem ako to bude ale ked sa nepodari tak by sme mohli aj jesen vybavit 🙂
ked to tak citam tak asi to bude viac bez tatinkou no ja tiez asi sama nepôjdem ked to bude daleko lebo toooolko soferovat alebo pobludit 😝 😝 😝 😝 to by som asi nevedela
tak sa musime najprv dohodnut na ako dlho ci bude treba aspon jednu noc prespat aby sa dalo hladat nieco aktualne pre pocet osôb ak to bude len jeden dnik tak asi noc hladat netreba lenze my ked vyrazime z kosic tak urcite niekde prespinkame ,,, 😅 😔 😅
dajte nejaky navrh okolie lokalitu a taaaaakkkk aby sme sa mohli pozariadovat 🙂 😉
tak podme aj my do tatier 🙂 😉 🙂 kočky zo septembroviek maju kraaaasssne fotoooooo určite im bolo supéééér 🙂

julka.n
13. jún 2007

ta gaderska dolina to je pekneeeeee tam by bolo urcite tiez faaaajjjneee 🙂

bellasandra
14. jún 2007

Baby, tak co je s Vami ?
😕

ikulka
autor
14. jún 2007

no ja si myslím, že by sme sa mali dohodnúť aspoň na mieste.
julka, tatry sú krásne, ale myslím, že ich väčšina z nás pozná.
tá aderská je zaujímavá hlavne preto, že by ste videli niečo nové. a aj mňa vždy niečim prekvapí. a mne by to vyhovovalo bližšie, lebo ďalej sa nemám ako dostať, lebo drahý povedal, že so mnou nepôjde, tak v tom prípade by som nemohla, lebo bby som sa nemala ako dostať 😒

julka.n
15. jún 2007

ikula ale my sa nejdeme pozerat na nieco co uz pozname alebo nie nejde sa na poznavaci vylet ma to byt strtavka nas kočiek a nasich deticiek

julka.n
15. jún 2007

no ta gardierska sa mi paci ,,,taak sa uz dohodnime nech si mozme zajednat ubytko na urcity datum 🙂 my budeme musiet prespinkat a urcite aj niektore dalsie baby tak nech to mame volne 🙂

ikulka
autor
15. jún 2007

no to by bolo dobre, ak by vám to vyhovovalo. by som tam zavolala a zajednala ubytko ak by bolo treba.

bellasandra
15. jún 2007

Mne sa ta Gaderská paci 🙂 tak by sme sa mohli dohodnut

nera
15. jún 2007

A tá gaderská sa kde nachádza?

ikulka
autor
16. jún 2007

nera gaderská je v turci.

mirka
16. jún 2007

ahojte, ja by som sa tááák rada s vami stertla, ale nijakovsky sa nemáme ako dotrepať, autobusom to malá nezvládne, auto nemáme (aj keď vodíčák hej, ale aj tak by som sama nešla na aute), ani muža doma 😢

palma
18. jún 2007

Ahojte,Julka asi aj ja pôjdem len z dietkami a asi tam aj prespíme 🙂 🙂 🙂 ,takže už sme dvéééé 😵
Nera ani ja ešte neviem kde sa tá Gaderská nachádza,ale nááájdeméééééé 😀 a mne je fakt jedno termín a aj to miesto,ja sa prispôsobím,pobalím a vyrááážam 😉 ,čiže ked poviete že tam a tam a vtedy a vtedy ja prííídem 😵
...už teraz sa tešííím 🙂

zuzu13
18. jún 2007

mirka...nech ťa hodí švagrík a aj bzučko si aspoň príde po veci 😅 k exp. 😅

ikulka
autor
18. jún 2007

nebojte babulky, to by sme vás navigovali, nenechali by sme vás zablúdiť.

ikulka
autor
18. jún 2007

babulky, tak už sa na niečom dohodnime. môže byť teda tá gaderská? a termíny som pozerala, cez júl by sa to dalo zorganizovať. lebo stále sa krútime okolo a nič z toho.

danona
19. jún 2007

ikulka- myslím že miesto je v pohode, len ten termín nejako vymyslieť 😉

julka.n
19. jún 2007

noooo huraaaaaaaaaaaa tešiiiiiiiimmmmm saaaaaa
gardierska jul alebo august 🙂 🙂 🙂

palma
19. jún 2007

áno Gaderská 🙂 a termín?-mne osobne je jedno 😉

julka.n
19. jún 2007

no uz som ju pokukalaaaaaa je tam pekneeeee podmeeeeee cenik som nenasla ale nejaka blizko byvajuca osôbka to omrkaaaa spravia nam tam spolocenske stretnutie uuuužžžžž sa faaaakt tešiiiiiiim 🙂 🙂 🙂
termin:podla tabulky co som pozerala tak nejvyhovujucejši je asi teraz koniec juna a zaciatok jula ale to je skoro myslim ,,tak navrhujte kočky 🙂

ikulka
autor
19. jún 2007

no aj ja si tak myslím julka. alebo potom ten september, len to už je horšie, keď idú deti do školy. mne je to vcelku jedno, vy čo ste z ďalej si navrhnite.
som rada, že miesto máme vybrané. už len termín a potom horsa na stretko. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre